reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja poczułam bulgotanie ok.15 tyg. A w 19 dostałam kopniaka:)

Adaś zrobił dwie kupki:p także narazie sytuacja opanowana. Moj mały to straszny maruda jednak. Bo teraz nic mu nie dolega,najedzony, przebrany a jeszcze płakał przed drzemką.
 
reklama
coruja heh dziekuje kochana:) Ale myślisz ze ja chcialam zpaść z tych schodów?:D Chyba nikt by nie chcial kuleć na jednej nodze... Nigdy nie myślałam ze to takie męczące jest:/ No ale coz przezyje:) Mój kochany dzisiaj dom wysprzątał za mnie i obiad zrobil a ja tylko nastrugałam kartofli:p A Emilek był z babcia w zoo razem ze swoimi kuzynami:) Dobrze dobrze obiecuje ze to ostatni raz;*****


AguśZakochana Szczuplutka jestes:) Ja to mam rozmiar 42 teraz:/ A prtzed ciąża 37:( Nawet nie wyobrazasz sonbie jak to wyglada... 160 wrostu i 60 kg i fet zwisający z kazdej czesci ciala:/ Wątpie ze w ogole bym sie zmiescila w jaka kolwiek ladna suknie slubna:(


lenka87 Twój synus tez robi jeden raz na dzien kupke? Mój teraz to robi raz na 2 dni! Ale jak juz zrobi to lepiej uciekac:/ Denerwuje mnie juz te jego żadkie wydalanie bo zaobserwowałam że jak nie zrobi kupki to jest marudny cały dzien a jak zrobi to spi 3 godziny po tym...


Maagda_ Dlaczego usuneli? Ja słyszałam ze jak sie jest w ciazy pozamacicznej to trzeba w szpitalu przez cały okres ciąży lezec...


Dziewczyny wy tak móicie o tychj pierwszysch uczuciach kopania dziecka to ja pamietam jak pierwszy raz mnie moj synus kopnął to az podskoczylam bo tak mnie to przestraszyło. A później działy sie ze mna dziwne rzeczy... Tak sie bałąm ze dziecko nie żyje albo ze cos złego sie dzieje jak kilka godzin nie czułam ruchów... Jak rano sie obudzilam a nie poczulam ze dziecko mnie nie kopnęło to nie wstałam z łożka tylko czekałam az sie poruszy. Taka bylam przewrazliwiona... Nie miło mi sie to wspomina bo az sie trzęsłam ze strachu jak malenstwo sie nie ruszało pare godzin...


Aleeee pustka tu dzisiaj


Nikt nie pisze to dobranoc mamusią i ich dzieciaczką:) Miłych i kolorowych snów:****
 
Ostatnia edycja:
kolia Kolia ja też miałam taki problem że mój synek sie nie potrafił najeść moim pokarmem:/ A bardzo chcialam karmic piersia... Ale on potrafił przy piersi byc nawet 3 godziny wiec sobie to darowalam bo nic bym nie zrobila nawet do łazienki bym nie mogla pojsc:/ Piłam herbatki, odciągałąm pokarm i mały i tak sie nie najadał...:( Od którego miesiaca podaje sie ten NAN2R?
 
Witam!

lenka super ze juz z malym lepiej :)

truskawa ciaze pozamaciczna sie usuwa...nie ma czegos takiego jak lezenie w takiej ciazy w szpitalu i 'urodzenie' dziecka....ciaza pozamaciczna jest wtedy kiedy zaplodnione jajeczko nie trafia do macicy tylko 'blokuje' sie w jajowodzie...a tam nie ma miejsca na jej rozwoj dlatego zawsze sie takie usuwa....

agus ladna sukienka :)

a ja witam sie po weekendzie, w tym tygodniu czeka mnie malowanie mieszkania.... :) kupilam jeszcze dzisiaj kilka roznych desek i jestem w trakcie robienia lozeczka dla ukochanego misia mojego Igorka :) bedzie wygladalo super :D
 
No to najwidoczniej zle słyszałam...:) Znów ktos bzdury plecie. A jeśli jest sie w tej ciąży to test ciążowy wykryje ta ciąże??

Jak dołączyc do jakiejś grupy spolecznosciowej?
 
Ostatnia edycja:
Magda Jak opowiadasz o tych bólach jajników to az mi sie poczatki mojej ciazy przypominaja... I tez miałam miec usówanie przeprowadzone bo Kacper mi sie w jajowodzie zasiedział jakos a po tygodniu naszczescie opadł tam gdzie miał byc ale tydzien stresu miałam bo nie dosc ze w ciazy byłam to jeszcze lekarz powiedział ze jak do tygodnia nie pójdzie na miejsce to trzeba bedzie usunac
truskawka Kinga Ja słyszałam o jednym przypadku gdzie kobieta nie pozwoliła usunac ciazy gdy sie dowiedziała ze jest w ciazy poza macicznej ale potem okaząło sie ze lekarz sie pomylił a ona po 9 mies urodziła ślicznego synka:-)
 
Truskawa- u mnie tez przez ostatnie dni robił co drugi dzien. Ale za do wtedy robi duzo-wczoraj 3 razy. Niby to normalne-ale nie fajnie mi sie patrzy jak go cos uwiera w brzuszku i cały dzień marudzi.

A ciąze pozamaciczną test wykrywa-ale lekarz juz na pierwszej wizycie powinien zauważyć tę nieprawidłowość i usunąć. Bo płod nie ma się gdzie rozwijać i zagraża to życiu kobiety
 
kolia Kolia ja też miałam taki problem że mój synek sie nie potrafił najeść moim pokarmem:/ A bardzo chcialam karmic piersia... Ale on potrafił przy piersi byc nawet 3 godziny wiec sobie to darowalam bo nic bym nie zrobila nawet do łazienki bym nie mogla pojsc:/ Piłam herbatki, odciągałąm pokarm i mały i tak sie nie najadał...:( Od którego miesiaca podaje sie ten NAN2R?
NAN2 jest o ile dobrze pamiętam od 6 msc. Twojemu maluszkowi możesz dawać NAN 1 moja mała tez na tym mleku była na początku tylko ona na tym NAN z puszki, ale to dobre mleko i moja mała była najedzona.
Truskawa i jeszcze tak do końca 3 msc i mozesz pomału próbowac maluszkowi dać jabłuszko takie gerber i zupke taka od 4 msc. U nas sie sprawdziło i napewno będzie maluch bardziej najedzony.
 
reklama
Do góry