reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

AguśZakochana współczuję , mnie zaczęło mdlić pod koniec ciąży ;) za to zgaga i ból pleców od 5 miesiąca..
kolia no pogoda paskudna.
madzia90 to już lepiej nie brać w ogóle, tylko starać się o dzidzię . :tak: :)
Ja też bym chciała drugie , ale poczekam jeszcze z 3-4 latka . ;)
dorom5 Alanek cudny, cały do mamy podobny. :) ;*
panistepelek na pewno jakoś się ułoży, a co do pogody to masakra. ;/ Zamiast na słoneczko to trzeba w domu siedzieć i kisić się. :no:
polna_N gratuluję córci dzielna dziewczynka z niej. :-)
monalizka My też mamy nadzięję , że już niedługo będziesz miała fasolkę, możesz już od teraz z nami pisać . :) :tak:
Asiowo jej jak ja zazdroszczę . Super zdjęcie , oj już niedługo zaczną się kopniaczki i fikołki. ;)

A u nas super mała już coraz bardziej sztywna , śmieje się w głos super jest :) tak sobie fajnie gada po swojemu. :) i od słońca ma już jednego pieprzyka na paluszku. :tak:



gal.php
 
reklama
Maagda_ my jednak wolimy po wakacjach.. bo chcemy sie wyczaleć.. popić ;-) a to nie będzie dobre dla ewentualnej fasolki..
dlatego od sierpnia :-) a po za tym to od lipca będziemy razem mieszkać ;-)
 
domikcw - Dobrze, że Twój mąż idzie do pracy.
Co do wizyty u dentysty to jeszcze trochę się zejdzie, bo 11 jak coś to dopiero dostaniemy skierowanie.

polna - Dzielną masz córeczkę.
U Klaudia w sumie nie ma jakiś objawów, bo potrafi byc marudna czy robić dużo kupek ale to już od dawna. Na dziąsłach póki co nie ma nic.
Co do jedzonka to daje jej normalnie kawałki, bo np. w zupie to i tak wszystko miekkie czy kanapeczka z wędlinką Zresztą kawałke surowego jabłka też bez problemu wcina, ale wiadomo, że jakies tam ograniczenia przez brak ząbków są.

Aguś - Współczuję tych mdłości bo jak jak w byłam w ciąży to też trochę mnie męczyły ale ani razu nie wymiotowałam. natomiast ja miałam straszną zgagę.

Maagda -Taaa... jak jest pogoda to i na spacer się wyjdzie, czy w ogóle na świeze powietrze a w domu dostaje już szału, bo całe dnie praktycznie sama z cócią jestem.

Czeka mnie super weekend w który będę robiła za kierowcę: jutro brata ciotecznego na wesele zawieź, potem nad ranem odebrać i później ciocię z rodzinką na chrzest i oczywiście też odebrac. Ale mąz pewnie będzie się wkurzał.
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki
Polna-to buziaczek dla Ali ze taka dzielna byla:*oby juz takich wypadków nie było

Pola-to fajnie zerobisz prawo jazdy napewno sie przyda:tak:ja co prawda ze swojego nie korzystam bo jak gdzies jade to z Darkiem ale na przyszlosc napewno bedzie jak znalazł.....mój Darus tez taki sie zrobil ze tylko z mamusia by byl....ale to fajnie.

Dorom-jak miło ze sie odezwałas i ze u was wszystko ok...Alanek śliczniutki do mamy podobny....i jaki juz duzy chlopczyk :)))

Asiowo-urocze to zdjecie:tak:no i oby jak najszybciej skonczyly sie te doledliwosci ciazowe:tak:

Panistepelek-ja slyszalam ze do 14 miesiaca zabki powinny sie pojawic a jesli nie to potem do dentysty...moj maly tez pozno zabkowal bo pierwszy zabek byl jak mial 9 miesiecy....buziaczek dla Klaudusi za to ze tak bez zabkow sie meczy....co do weekendu to wspoczuje.....ja bym sie nie zgodzila:dry:

Agus-ja caly drugi trymestr wymiotowalam,nicjesc nie moglam....wiec wspóczuje bo wiem co przechodzisz....jedno jest pocieszajace ze za kilka miesiecy bedzie niezly owoc tych mdlosci:-)

Maagda-pogoda i u mnie sie popsula wlasnie lunelo tak ze swiata nie bylo widac.........brrrr masakra........jejku ale Ci Łucja rosnie,smiesznie musi wugladac ten pieprzyk....

Domik-super ze Twoj facet ma pracke...gratuluje........a czemu sie slabo poczulas w Kosciele???

Kolia-no to juz wakacje:-Di mam prosbe do Ciebie zebys zwracala uwage na pisownie bo ja nie bardzo rozumiem co piszesz....tak literki chyba troszke ci przeskakuja albo cos....bede wdzieczna:-)

no i musze juz spadac bo mlody siewkurza ze przy kompie siedze
 
PANISTEPELEK- a pokłóciłam się z Kubą ale już po kłótni ;-)

Nawet dzisiaj upiekłam ciasteczka :-p zapach w całym domu :-p no i zaraz biorę się za obiad ryż z kurczakiem i sosem śmietankowo-pomidorowym :-)
 
urodziłam córkę mając 17 lat,w ciąży czułam się bardzo dobrze,dałam radę ze wszystkim,skończyłam szkołę,poszłam do pracy,teraz mam 28 lat jestem w drugiej ciąży,ale tym razem czuję się gorzej,mam problemy osobiste jestem bardzo zestresowana,ale bardzo się cieszę i nie mogę sie doczekać dzidziusia
 
Femme Fatale Narobiłaś mi niezłego smaka i na ciasteczka i na obiad...Chyba będe musiała jutro trochę więcej posiedzieć w kuchni ;)))
madzia90 Czasami kobietę w ciąży odrzuca do alkoholu i papierosów..>Więc jeśli jesteś w ciąży a o tym nie wiesz czasami możesz zauważyć u siebie dziwne oznaki ;) Takie jak wstręt do %

A ja na dziś mam spokój z mdłościami...Napiłam się herbatki miętowej i jak na razie pomogło...Mam nadzieje że jutro mnie nie dopadnie ponieważ mam wyjazd do rodziny..Poroznosić zaproszenia na wesele z Moim ;* :-D Ale w dodatku ta moja choroba lokomocyjna w połączeniu z wybrykami dzidzi mogą mi niezle namieszać :baffled: Aż się boję... 3majcie kciuki....
 
reklama
panistepelek - Oj brak ząbków. :-( A juz troszke powinno ich byc. Pewnie wyjda w pozniejszym terminie. ;-)

domikcw - Dziekuje, ciesze sie ze Ci sie podoba. :tak: Alanek po szczepieniu dlugo spał, w nocy tez. Nie mial goraczki, wiec bardzo sie ciesze. :tak:

kolia - Ja to wakacje mam od zeszego roku. :-p

Maagda_, mamaola - Naprawde do mnie? :sorry2: Ja juz w to zwątpilam, bo ciage ktos mówi cos innego, ze to do Taty to do Mamy. ;-)
 
Do góry