reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

layla wiem co czujesz :) teraz nic konkretnego nie mozesz zrobic, na nic nie masz sily, a najgorsze jest to ze nie wiesz kiedy to sie skonczy,a najlepiej jakby juz sie skonczylo, bo wtedy bedzie tylko lepiej :) ogarnia zwatpienie i brak nadziei hehe :)
 
reklama
KingaMZ jutro mam egzamin:)chciałam do niego dotrwac:) pozniej juz na spokojnie sobie bede robic mniejsze zaliczenia...ech,chciałabym urodzic w terminie
 
Layla niestety kazda kobieta inaczej przechodzi ciaze , mi akurat taki masaz pomagal :tak:

Kinga oooo to ciekawy porod mialas :-) ja tez mniej wiecej tyle czasu co Ty rodzilam :tak: tylko ze ja za 4 parciem urodzilam Ale no i musieli mi przebic pecherz o 17:55 a o 20:05 urodzilam :happy2:

Black z tego co wiem to Femme wkoncu mature ma wiec sie uczy , chyba ? :confused::rofl2::-D zreszta jest tak ladna pogoda ze wszystkie sa na spacerkach :tak:
no i Gratuluje prezentu ;-)
 
Witam...

U nas pogoda tragiczna:dry: Pada....:dry: Ja przec chwilą wstałam dopiero, razem z małym...:-D

Layla- życzę Ci żebys zdała egzamin:tak: ;-) Uda się:tak: To w końcu na kiedy masz termin ( z tego co pamietam cos tam się zmieniło)

Black- dobry aparat sie przyda i to bardzo przy dzieciach:-D też chcieliśmy zainwestować w jakiś lepszy(jednak jest różnica między zwykłą cyfrówką a takim bardziej że tak to napiszę profesjonalnym;-)) Ale zobaczymy. Tato Grzeska chce nam dać w prezencie ślubnym.:-p jejku to już za miesiąc....

polna- racja,pewnie dziewczyny siedzą na dworze, bądź mają jakieś inne zajęcia:tak: Ale też się zastanawiam co tam u nich;-)

anetka- no ok miesiąc,ciekawie nie było....:dry:
 
Pola jeśli chodzi o dobry aparat kompaktowy to zdecydowanie tylko Canon G10. Robi super zdjęcia. Przy lustrzance, jest sporo nauki, a jak się rozumie fizykę to duży plus. No i lustrzanki są bardzo kosztowne niestety. Zwykłym obiektywem, który dołączony jest do lustrzanki nie zrobisz ostrego zdjęcia, chyba że przy super świetle. No bez kupienia osobnej lampy błyskowej (te w aparacie g... dają) też jest kiepsko. Jeśli się zdecydujecie to chętnie doradzę. Jednak jeśli chodzi o dobre aparaty to tylko Canon i Nikon. Ale z Nikona nie polecam tych tańszych lustrzanek, tzn do około 3000tys, ze względu na to, że są bardzo okrojone, a później obiektywy do nich kosztują około 1500 tys zł, mówię o tych podstawowych obiektywach :-)
Mi generalnie był potrzebny aparat do fotorelacji z wystaw psów, no i chciałabym się zająć fotografią np ślubną, jak mój brat. Ale do tego trzeba mieć kilka obiektywów. A to są znaczne pieniądze, obiektywy profesjonalne to wydatek około 3500zł za sztukę :baffled:
Ale hobby jest strasznie wciągające :-)
 
Cześć dziewczyny od wczoraj mnie nie było ale na szczęście udało mi się nadrobić:tak:Trochę problemów mamy z mężem, ale mam nadzieje że uda nam się z nimi uporać. Zuzanka właśnie dżemke ma a ja grochówke gotuje na obiad bo mój R ma dzisiaj wolne i sobie zażyczył:tak: mam strasznego doła już od kilku dni, jakoś sobie z tym radze ale po nocach jak R śpi to sie w poduszkę wypłacze:-(

BlackWizard zobaczyłam sobie na necie ten aparacik, naprawdę świetny, twój facet to umie cię docenić:tak:
Layla trzymaj się kobietko, jeszcze tylko troszkę, ale jak już nie będziesz mogła wytrzymać to na twoim miejscu pojechałabym do szpitala
pola997 u nas też pogoda brzydka,ale zuza zrobiła nam pobudkę już o 5:30:-(
Maagda_ jak się bawiłaś na 18-nastce?
 
Layla niestety kazda kobieta inaczej przechodzi ciaze , mi akurat taki masaz pomagal

zazdroszcze,mnie własnie apap przestaje działac:(

Layla- życzę Ci żebys zdała egzamin Uda się To w końcu na kiedy masz termin ( z tego co pamietam cos tam się zmieniło)

nie dziekuje:* a termin teoretycznie wciaz na 20maja,tylko usg pokazuje 30....jak 30 to ja sie wykoncze...

Layla trzymaj się kobietko, jeszcze tylko troszkę, ale jak już nie będziesz mogła wytrzymać to na twoim miejscu pojechałabym do szpitala

tak mysle zrobic,jak jutro dalej bedzie tak samo,jade do lekarza,ja wstac z łózka nie moge...

jakoś sobie z tym radze ale po nocach jak R śpi to sie w poduszkę wypłacze

pisz mi szybko co sie dzieje:(
 
Pola :szok: zazdroszcze , oddalabym wszystko zeby sie wyspac raz a dobrze niestety z Ala to nie takie proste .. niewazne o ktorej idzie spac to i tak wstaje o 7 :sorry2:
wyslij Nam troszke tego deszczu bo u Nas sucho a nie chce mi sie dzis podlewac kwiatkow :-)

Black ale wkoncu kiedys sie zwroci koszt aparatu czy obiektywow wiec warto inwestowac :tak:tym bardziej jezeli masz smykalke do robienia swietnych zdjec ;-)swoja droga swietny aparat jednak mi wystarczy cyfrowka :-)
 
reklama
Polna zwykła cyfrówka robi zwykłe zdjęcia, lustrzanka to lustrzanka :-) Wiadomo - jeśli ktoś nie chce się bawić w zdjęcia na codzień tylko mieć aparat do fotografowania amatorskiego to nie ma sensu takiej kasy wydawać. Ja do tej pory miałam już masę cyfrówek, ale to nie to czego szukam. Da się zrobić tym fajne zdjęcia jak się odpowiednio ustawi ISO, ale jednak lustrzanka robi o klika klas wyżej lepsze zdjęcia.


A swoją drogą, zaraz na moim profilu zrobię album z moją twórczością :-)
 
Do góry