reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

witajcie
ja nadal was zadreczac mam zamiar bo nic sie nie dzieje wszyscy czekaja dzwonia i sie rozczarowuja bo cały czas słysza od mojej mamy ze jeszcze nie...:-p zaczyna mnie to pomalu irytowac:-p

kamusia185 A mnie sie to imie bardzo podoba tatus małej ma gust, ale Lenka też sliczne to moze nastepna córcia u was to Lenka bedzie?
kolia ja to bym wolała byc teraz w drugiej klasie bo teraz własnie te matury które pasuje napisac a wszystko stoi pod znakiem zapytania:-(
layla tak Anka jestem:-) No to ten termin masz ruchomy eh ja tez jestem strasznie niecierpliwa ale cóz pozostaje tylko czekac
Olena262 heh zeby moje dziecko jak sie urodzi chciało tak ladnie spac:-)
Maagda_ no tak doliczyłam sobie 10 dni po terminie do siebie i jakos mi to za bardzo nie odpowieada jednak wole urodzic zgodnie z terminem jutro:-p
mamaola ja o imiona pytałam ale juz wczesniej:-p tak wiec teraz to moze Dorom:-p
dorom5 ty mnie nie strasz kolejnym dzieckiem tego jeszcze nie urodziłam:-p eh nastepne za 5 lat jak bedziemy miec wieksze mieszkanie:-p
 
reklama
czesc dziewczynki
noc taka sobie,Maly krecil sie poplakiwal-to te zabki....jejku juz bym chciala zeby wyszly i daly mu spokuj.....

Umi-no moze moze,ostatnio tak duzo sie tu dzieje ze ledwo mozna czytac:-)
ten Twoj Kacperek jjuz w brzuszku pokazuje ze ma silny charakterek;-)za nic go nie zmusisz do wyjscia jak nie zechce;-):-)

Lenka-lepiej jest wyprasowac takie uprane rzeczy,nawet jak masz cos czego nie bedziesz prala np.jakis sliczny sweterek czy bluze to wyprasuj....prasowanie jest b.wazne,na pocieszenie dodam ze tez nie nawidzilam prasowac ale takie male ciuszki to przyjemnosc...paza tym ja chyba tak dokladnie to przestalam wszystko prasowac okolo roczku....wiec da rade wytrzymac....;-)

Dorom-nie zebym byla nie goscinna,bo bardzo Cie lubie -ale wolalabym zebys dzis byla juz na porodowce;-)powodzonka zycze....ps.super masz podpis na suwaczku:)
 
Ostatnia edycja:
Paulaa,Andzioszka - no to jestescie z jednej klasy, milo miec kogos w podobnym ''stanie'' blisko :]

"""watpie zeby jakas 16 marzyla aby zostac w tym wieku mama!!!!!!!
zastanow sie co piszesz

wiadomo ze jak juz sie zajdzie to trzeba stanac na wysokosci zadania, ale jestem pewna ze nie o tym marzyla."""


uwazam ze dziecko o szczescie a nie pech..moze teraz nie marzy o tym by zostac mama ale..kiedys podziekuje ze Bog obdarzyła ja takim CUDOWNYM DAREM jak dziecko

A tu Cie zdziwie, bo moze nie planowalam dziecka dokladnie na teraz, jakoze na pozniej o 1,5roku, ale bylo to moim marzeniem, juz teraz...:) Moze jestem wyjatkiem, hrhrhr.
 
Asheara Mój sówaczek zniknął bo wyszło na to ze dzis powinnam urodzic mimo iz w terminie wpisywalam na 26 eh to sie wkurzyłam i go wywaliłam zeby nikt nie miał watpliwosci ze został mi jeszcze dzien jutrzejszy:-p
mamaola Ja tez tak czasem mam ze sie gubie szczególnie jak po calym dniiu wchodze na forum i widze ze zapisałyscie kilka stron:-p Tak ma charakter po mamusi i pewnie cos z tatusia wiec 2 uparciuchy tworzą 1 mega uparciucha:-p
 
umi2 ja byłam 10 dni po terminie . ;) miałam na 1 maca, a urodziłam 10 ;)
ojjj pocieszaj mnie dalej ;p ;p

Layla- a jak dasz swojemu synkowi na imię?? wiesz już? może pisałaś o tym wcześniej,ale nie doczytałam chłopcy są fajni

Igor a na drugiej Maciej, chłopcu wymyslił imie mój M,ja nawiasem mówiac zawsze chciałam inne imie,a jak dowiedziałam sie o ciazy myslałam ze bedzie dziewczyna:) i dla niej miałam szereg imion wybranych.ale teraz nie moge sie mojego małego doczekac:)
layla tak Anka jestem No to ten termin masz ruchomy eh ja tez jestem strasznie niecierpliwa ale cóz pozostaje tylko czekac
to Cie tu zaraz na nasza klase zaprosze,ja tam mam pare zdjec,wiekszosc ze slubu:)
 
Hej dziewczyny:):) Ja zaszłam w ciąże jakoś tydzień przed 18 urodzinami:) Urodziłam jak miałam prawie 19.. Nie mogę powiedzieć że było łatwo... ale teraz jest cudownie:) Mój synek za paręnaście dni skończy roczek a ja w sierpniu 20:) Wczoraj odebrałam świadectwo ukończenia technikum i to z wyróżnieniem co było ciężkie do osiągnięcia:) Miałam najlepszą średnią w ciągu tych 4 lat nauki i to dzięki motywacji mojego syna..chciałam pokazać że ciąża w taki mwieku to nie katastrofa..a wręcz odwrotnie:) Pani dyrektor nawet mi osobiście na forum skzoły gratulowała:) Teraz matura i w końcu naprawde będe miała czas by zając się synkiem:) Młode mamusie bądzcie dzielne i pokażcie że jesteśmy silne:*:*
 
Witam :)

umi2- pewnie jak się nic nie będzie dziać to po jakimś czasie Ci wywołają:tak: Ale ja jestem dobrej myśli , zobaczysz urodzisz już lada dzień:tak:;-) Zresztą dorom też:tak:

Layla- Igor bardzo ładnie, takie w sumie nie spotykane... Mojemu mlodemu też mój Grzesiek wymyślił,chociaż przez całą ciążę do Ludwika mówiliśmy Jureczek albo Juruś:-D Grzesiek od początku wiedział ,że będzie chłopak, czuł to... Ja już potem też jak wszyscy mi zaczeli mówić,że ładnie wyglądam itp. ;-)

mamaola- Ale chyba z Darusiem i tak nie jest źle... Moja siostra to cały okres ząbkowania nie spała, tak jej mała płakała... Oby było jak najszybciej po wszystkim!:tak:

lenka87- Stać to się raczej nic nie stanie.... Mi też się zdarzyło np parę razy nie wyprasować jak nie miałam malego w co ubrać....:-D Nie wszystkie mamy prasują... ale ponoć chociaż na początku lepiej prasować... Zabija bakterie prasowanie... Przynajmniej jak Maluszek jest maleńki. Potem już nie jest takie ważne. Ja teraz nie zawze prasuje śpioszki... Chociaż body, kaftaniki to cały czas...

Ja dziś idę na zakupy muszę się rozejrzeć za butami do ślubu...;-)
 
reklama
u mnie maly pola997 ja czasmi zastanawia,lm sie czy to ze mam synka to niejkas autosugestia bo chlopak byl przekonany ze to chlopak i zrestza wszyscy w kolo tak mi mowili wiec co tu bylo do gadania:-p

mamaola moj chlopak tez chcial dac na imie tak jakona ma ale jakos tak nie wyobrazalm sobie miec dwoch patrykow:-p

dorom5 mi maly sie spoznil 3 dni chociaz wedlug cyklu ktory mialam wyszedl idealnie bo mi liczyla do 28 dniowego.

A ja zaraz padne podjechalm dzisaj do lekarza i si dowiedzilam ze nei ma pojecia co mijest bo oprocztego ze jest troche rozpuchnione to nawet czerwone nie jeste a noc przez to mialam okropna spac nie moglam bo sie dusilam:crazy:
 
Do góry