reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
kamusia185 czy dobrze czytam ze imie dla córeczki to bedzie Nadia? bo mam troche wade wzroku i jak cos mi sie mieni to trudno mi rozczytac:-p
mamaola śliczne zdjecia:-) ze mnie laska? to ty masz dziecko a wygladasz swietnie!! pozazdroscic.
 
Mamaola dziękuję :) raczej bardziej do tatusia ;) weszłam na Tpją nk powiedz mi czy Tata Darusia tez ma na imię Darek. ?
dorom5, umi2 biedne wiem co czujecie . ;) sama niedawno wam pisalam że juz sie nie moge doczekac a teraz lucja ma ponad 6 tyg. ;D

Mam już chyba wszystkie z was na nk. :) Dorom5 masz naszą klase. :) ?
 
Ostatnia edycja:
umi2 pod koniec ciazy to ja blagalam zeby wyszedl i tez nie maslaam ze nie zatesknie a jednak po czasie cos mnie natyka czasami:-p
Asheara ja na ogol zawsze jestem roztrzepana;-) ale w ciazy mi sie pamiec poprawikla jakos jak sie uczylam to mi latwiej wchodzilo ale to razem z brzuchem minelo;:-)
A mnie kurcze jakies chorupsko dopada gardlo mi wysiada mnusze sie jakos wziaz za sibie zeby zupelnie sie nie rozlozyc
 
Ostatnia edycja:
kamusia186 nie spotkałam sie z takim imieniem to w sumie fajne bo w klasie twoja córcia nie bedzie miała nikogo o takim imieniu. Bardzo ładne:-)
Maagda_ a ty w końcu urodziłaś w terminie czy po? bo pamietam ze juz cie wyganiałysmy a ty nie chciałas isc...:-p
kolia ja biegam po schodach szybciej niz mój chłopak próbuje nawet przysiady robic ale troche mi ciezko i tylko 10 zrobie a tak cały czas po sklepach łaze a mój syn nic... no ale co sie dziwic jak do 5 miesiaca ja na wf biegałam i skakałam zaprawiony jest...
 
umi2 to tatuś się uparł na takie imię :) już się przyzwyczaiłam...ja wolałam Lenka:-) uciekam bo teraz jestem w szkole i właśnie kończę zajęcia :) później jak będę w domku to na pewno się odezwę :0 Pozdrawiam i życzę milutkiego dnia:tak:
 
siedze sobie z Mikim na kolanach a ta ruchoma zaba w miejscu nie chce usziedziec chce mi w pisaniu pomoc:-p
umi2 masz juz wolne zadzroszce ci bo ja niby weekend a i tak raczej zajety chociaz matruy nie zazdroszcze ja naszczescie jeszcze rok mam
 
BlackWizard dobrze ze jestes,juz sie martwic zaczynałam o Ciebie:)

Olena262 o kurcze,to wcale nie jest pocieszajace ;p oby mój maluch był spiochem po tacie...

umi2 ja chodze do 2 ginów,jeden dalej liczy mi z OM,ale teraz byłam na usg prywatnym i juz jakos zastanawiano sie nad zmiana terminu. ja strasznie niecierpliwa jestem:(i ja Cie chyba nie mam na naszej klasie;p Ania masz na imie? ja na razie mam tylko dwie z Was;)
 
reklama
Znów przespałam pół dnia- w nocy się męczę a w dzień bezproblemowo. Może to dlatego,ze mój S pracuje nocą-a ja nie lubię sypiać sama :D
Jutro się biore za pranie i prasowanie ciuszków. A Wy wszystko praliście??Nową pościel, ręczniczek??Sama nie wiem
 
Do góry