reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
BlackWizard to w niedzielę wielki dzień:tak: teraz non stop na wysokich obrotach jesteś. Co chwila jakieś imprezy:tak:
dorom5 to moja zuzka na szczęście nie myślała w bbrzuszku o mojej gadatliwości w ten sposób, bo w takim wypadku to pewno do teraz by się w brzuszku zapierała rączkami i nóżkami:-Dbo straszna gaduła ze mnie:tak::-D
Layla moja mała to na początku jakieś cztery miesiące to budziła się co 15 minut, pół godziny,jak mi jeden raz przespała jednym ciągiem trzy godziny to co chwila wstawałam do niej i sprawdzałam czy oddycha bo to było dla mnie niespotykane, a mój to się tak ze mnie śmiał że szok:-D:tak: Teraz budzi się tak co godzinę, ale jest dodatkowo bardzo nerwowa i płaczliwa bo ząbki idą:tak:
 
Ja juz po zakonczeniu. czuje sie prawie jak pani magister tyle ze ze średnim wykształceniem:-p
mamaola to moze cos w tych miesiaczkach jest:-) bo ja miałam podobnie przez pierwsze 2 lub 3 dni ze nie byłam w stanie zrobic prawie nic a jak juz szlam to zgieta w pół i wyłam z bólu mimo iz brałam tabletki przeciwbólowe. Wyslałam ci zaproszenie na nk mam nadzieje ze sie nie gniewasz
pola997 jak to mógł sie udusic? To straszne!! masakra to oni majac usg to nie wiedzieli? Kurcze ale musiałas sie zdenerwowac.
Layla nie przejmuj sie ja tez tak miałam i mam skorygowany termin porodu jak narazie wszystko sie potwierdza bo termin z OM miałam na 17 kwietnia a z usg na 26, 25 najgorsze jest to ze pierwszy termin z USG miałam na 1 maja!!:-p mam nadzieje ze ten 26 kwietnia jest pewny:-p
kolia Mnie sie wydaje ze nigdy za brzuszkiem tesknic nie bede ale kto wie:-p
dorom5 ja zapomniałam ze cos takiego jak te pasy istnieje!! kurcze... az teraz mam ochote sobie kupic ale nie opłaca mi sie to:-p
 
hej wszystkim :) tam sobie czytam te wasze posty i fajnie że można sobie tak porozmawiać w sieci, dużo można się dowiedzieć :):):) chciałabym do Was dołączyć ponieważ często krzątam się po internecie i nie mam co robić a tu widze przynajmniej można o wszystkim porozmawiać :)
 
O kurcze ale wtopa!
Jako ze jestem młoda mamusia, udzielam sie na tym wątku, ale i termin mam na pazdziernik 2009 i udzielam sie tez tam w temacie..
Przez moje roztrzepanie, myslalam ze jestem na pazdziernikowkach, patrze na Twój suwaczek, i mysle hmm.. przeciez Ty jestes czerwcówką :D!
Normalnie odkryłam Ameryke.

Zatem, kamusia185 - witamy Cie w mlodych mamach.
 
Umi-mam znajoma ktora ma takie samo imie i nazwisko:tak:laska z Ciebie:-)

Maagda-jak juz pisalam wyzej Łucja jest sliczniutka:)podobna do mamusi:-)

Pola-super chlopaczek z Ludwiczka rosnie:-)bedzie lamal serducha dziewczynom:-)moze po tacie;-)

Kamusia-witaj....pisz czesto

Black-po niedzieli nadrobisz zaleglosci:tak:i korzystaj z meza poki w domu;-)

Olena-ja tez tak przy swoim czuwalam...jak za dlugo spal to sprawdzalam czy wszystko ok....a szlam spac jak bylam pewna ze maly juz mocno spi....Darek tez mial ze mnie polewke ze jak kwoka nad nim stercze:-D

Asheara-lepiej pozno niz wcale:-D
 
reklama
kamusia185 Witaj udzielaj sie jak najczesciej:-)
Asheara
haha nie przejmuj sie tym roztrzepaniem tez tak miałam ale pociesze cie pod koniec ciazy ono sie pogłebia i to strasznie:-p
mamaola kurcze to moje nazwisko jest zbyt popularne ja mam chrzestna i nazywa sie tak samo jak ja najgorzej jak jestesmy gdzies na wspólnej rodzinnej imprezie...;-p
 
Do góry