reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dzień dobry.
Ale dziś miałam męczącą noc. Ledwo sypiam ostatnio. Może to przygotowanie do roli mamuśki i nieprzesanych nocy. Taka wogóle od 3 dni obolała chodzę- źle znoszę ostatnio ciąże. Chciałabym aby synuś już był z nami-bo wogole mnie nie oszczędza...
Ja według usg termin mam 10 dni wcześniej.
 
reklama
Layla- tak wg usg termin był na ok 15/18 grudnia a OM 2 stycznia... Młody w rezultacie urodził się z objawami przenoszenia.... Neonatolog poniekąd miał rację, bo czasem dzieci urodzone o 2 tyg za wcześnie mają objawy wcześniactwa.... Nigdy nie wiadomo. Potem mi powiedzieli że gdybym nie dostała skurczy i bóli i czekali by do terminu OM Ludwik by się udusił... Więc Ktoś czuwał.

Lenka87- Może, ja pod koniec też spać nie mogłam, chociaż u Ciebie jeszcze troszkę... Myśl pozytywnie,że dzidzuś będze spał w nocy :tak: Mój spał jak susełek , ja tylko nie spałam, bo czuwałam czy wszystko okay:-p
 
hehe kidy ten czas minal kiedy ja z brzuszkiem chodzilam czasmi jak widze taka kobietke to mnie taki sentyment bierze:-) w sumie to przy termiie najgorsze oczekiwanie najbardziej sie dluzy;-) a ja wroilam z Mikim z prychpodni przed chwila i do szkolu mu sie szykowac ogolnie to mi sie wydaje ze nic hnie robie tylko u lekarzy nion stop siedze:-p
 
lenka87 ja tez zle sie czuje....juz chodzenie sprawia mi tyle trudnosci ze szok. nie spie tak jak Ty po nocach.wdług OM zostało mi 26 dni....

pola997 kurcze nastraszyłas mnie teraz.ja juz w ogole mam czarne wuzje,wszedzie widze chore dzieci
 
Cześć. Zuzka właśnie śpi i pomyślałam że wpadnę na chwilkę, dzisiaj znów w nocy dała mi popalić:-( marze żeby w końcu zaczęła spać ładnie w nocy:confused2: U nas zdrówko już lepiej, a przynajmniej u Zuzki, bo mnie cały czas trzyma:-(Mój cały czas w pracy, ale na szczęście już utro nie jedzie w trase:tak: chociaż jedna dobra wiadomośc:tak:

dorom5 pogadaj trochę do swojego maleństwa, może je przekonasz żeby już wyszło na świat:-D zdrówka życzę dla was:tak:
lenka87 i Layla ja też pod koniec ciązy miałam problem ze spaniem:tak: wszystko mnie bolało, dzidzi się wierciła, ale niestety trzeba to przejść, ja sobie to tłumaczyłam że dziecko przyzwyczaja mnie do nie spania w nocy:tak::-D
 
layla- u mnie tak było, bo miałam mieć cc. a w kazdych szpitalach inaczej robą... Czasem 2 tyg przed terminem czasem jak już się zacznie akcja....ja jestem jeszcze niska i mały jak na moją posturę był duzy, nie mieścił sie w brzuszku;-)(wszyscy myśleli ,że bedzie wazył góra 2,5 kg) Urodził się trochę ponad 3kg. Tak jak Ty bałam sie strasznie., ale to normalne chyba.. u Ciebie już 37 tydzien ,bedzie dobrze. Nie chciałam Cię nstraszyć. Jeszcze chwila i Ty będziesz mieć dzidziusia przy sobie!:tak:
 
Layla-ja jeszcze przez kilka miesiecy bede miec 26 lat,nawet nie mysle o tym ze sie do 30 zblizam....masakra....ale ja sie nie czuje na swoje lata.....kurcze tak was czytam o tym ze czekacie na porody i sama chetnie bym jeszcze z brzuszkem pochodzila.....

Lenka-bedactwo wiem co czujesz ja tez pod koniec ciazy spalam po 2 godziny,nie dawalo rady dluzej,cala dretwialam i wogole brzuszek przeszkadzal w lwzeniu....dzasz rade jeszcze troszke....:-)

Pola-to naprawde cud ze Ludwiczek jest caly i zdrowy....strach pomyslec co by bylo gdyby.....ach najwazniejsze ze wszystko ok......

Kolia-mi tez niedlugo maraton po lekarzach sie szykuje...ale nie wazne ile tam siedzisz najwazniejsze zeby dziecko zdrowe bylo....
 
Olena262 chyba Cie jednak mała do nocnych pobudek nie przyzwyczaiła, bo wymeczona jestes,od urodzenia nie chce Ci spac? ja sie troche boje,bo bede miec egzaminy,obrone,czy dam rade...a pozniej wakacje,wiec moge sobie pozwolic na brak snu.

pola997 37 tydzien z OM, a z usg 35, w wydaje mi sie ze jednak ten 35 jest poprawny,bo robiac 1 usg nie było widac serca,a to było juz 1.5 msc od ostatniej miesiaczki,wiec serce powinno bic,zaczeło byc widoczne 2 tygodnie pozniej. wagowo i wymiarowo cały czas mi wychodziło tydzien lub dwa do tyłu w stosunku do taty OM.chyba ze mały faktycznie jest mniejszy...

mamaola a ja myslałam zawsze ze przed 30 w ciaze nie zjade;p
 
Umi2 - Ja to już nie mam bluzek w których sie dopinam, teraz na wszystkie zakladam paski ciazowe, bo mnostwo sobie ich nakupilam. :-p
Dobry sen. :-D Jestes niemozliwa. :-D Wyobrazam sobie jak Tomek sie przerazil, ale Ty go straszysz, biedak zawalu przez Ciebie dostanie. :-p

mamaola - Trzymaj mocno kciuki zeby bylo lekko. :tak: Bo ja juz strasznie sie boje... jak to bedzie.

pola997 - Mój Bartek mówi ze dzis bede rodzic. :-p Ale ja to chyba psichicznie przygotowalam sie na 25 kwietnia i tak bedzie. ;-)
Napewno dam znac. :tak:

lenka87 - Ja termin usg miałam na tydzien wczesniej nic wg om, i co? :-p

olena262 - Gadam i gadam i nic :-p Synek moze mysli sobie: Wyjde na swiat to ta Mama mnie zagada, lepiej zostane w brzuszku. :-)
 
reklama
Hej :-)

Ale naprodukowałyście :szok:;-).

U nas w niedzielę chrzciny, dlatego nie mam czasu na pisanie. Zresztą mój Grzesiek do końca tygodnia ma urlop więc korzystamy i spędzamy czas razem :tak:

Dorom a Ty jeszcze z brzuszkiem bidulko? :-(

Witam wszystkie nowe mamusie :-)
 
Do góry