reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziękujemy !

Impreza się super udała, parę gaf było w kościele, ale jesteśmy zadowoleni.

Obiecane fotki:



 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 66
  • 2.jpg
    2.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 68
  • 3.jpg
    3.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 65
  • 4.jpg
    4.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 63
reklama
hej,

Ja przy pierwszej ciąży miałam niecałe 20 lat. Pierwsze miesiące, szok, stres i brak wiary siebie. Potem jak maluch już się urodził to z każdym miesiącem było coraz lepiej. Teraz cora ma juz prawie 10 lat i śmialo moge powiedziec, ze nie bylo to wszystko takie straszne.

Trzymajcie sie mlode mamy!
MM
 
Witajcie :)

Ja mam 18 lat i jestem w ciazy :))
Troszke zaczyna mnie ogarniac strach przed porodem.. ale mam nadzieje ze dam sobie rade. Pozdrawiam wszystkich cieplusio:))))
 
W końcu mam czas :-)

Dziewczyny jeszcze raz serdecznie dziękuję Wam wszystkim za życzenia. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, impreza wypadła super. Było kilka gaf w Kościele, Grzesiek się zaczął śmiać podczas przysięgi na głos, bo ja się śmiałam po cichu :-D, próbowałam księdzu zabrać mikrofon i takie tam :-D:-D. Było wesoło, nerwów tyle co nie miara. Ale jesteśmy bardzo szczęśliwi.
Rodzeństwo dla Julki zaplanowane na niedaleką przyszłość, nie chcemy żeby dzieliła ich duża różnica wieku, max 1.5 roku, więc możemy zacząć się starać :-D:-D:-D
Julka na noc była u mamy mojej przyjaciółki. Spała grzecznie, nie było z nią żadnego problemu. W poniedziałek będę miała więcej zdjęć ze ślubu i wesela to napewno się pochwalę ;-)
A teraz uciekam do mężulka :-D:-D:-D
 
reklama
BlackWizard - Dziękujemy za zdjęcia! :tak:
Prześlicznie wyglądałaś, piękna z Was para! :tak: GRATULUJE raz jeszcze! :tak:

Layla - Z tego co ja wiem, to mogą boleć. Ale nie jakoś mocno. Moje pierwsze skurcze szły tak jakby to napisać - aż w uda - takie uczcie miałam. ;-)

No a ja dziś na spacerku z Bartkiem miałam skurcze tak co 10 min., pomyślałam "O kurcze! Rodze! :-D" Ale doszlam do domku i przeszły... :sorry: I czekam z niecierpliwością dalej. :-p
 
Do góry