reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

BlackWizard my tez wpadek nie uniknelismy;) tata mnie prowadził do ołtarza,miałam czekac na ksiedza a ja poleciałam od razu z tata do ołtarza;p mikrofon M nie działał,a dla mnie juz zaczął,podczas przysiegi głos mi sie załamałam podczas -i slubuje ci wiernosc,co brzmiało jakbym zaczeła sie smiac;p

dorom5 Ty masz tylko 5 dni...ale zazdroszcze....ja tez bym tak chciała:(
 
reklama
BlackWizard- wyglądałaś prześlicznie.
My także planujemy ślub-ale boję się, że nie dojde tak szybko jak Ty do formy po porodzie. Jeszcze raz gratuluje i życzę wiele szczęścia i miłości na nowej drodze życia:)
 
Black- Byłaś śliczna panną młodą:tak: Twój Grzesiek niech uważa, i Cie pilnuje!!!:-) Super ,że wszystko się udało. Obyś ten dzień zapamiętała do końca:tak: Jeszcze raz moje wielkie gratulacje:tak:

Dorom- Właśnie ,czemu Ty jeszcze nie na porodówce???? Umi nie zagląda, to może ona już tam jest. Ja się już doczekać nie mogę Waszych szkrabików:tak: Mocno,mocno trzymam kciuki za Was dziewczyny.:tak:

lenka87- Jak będziesz rodzić naturalnie to powinnaś dojść szybko do formy... Ja rodziłam przez cc i kiepsko było:baffled: przez prawie miesiąc po porodzie ktoś mnie musiał z łóżka podnosić:baffled:


Byłam z Ludwikiem wczoraj w szpitalu.... Lekarz kazał odstawić od piersi na razie:-( mam mu podawać tylko bebilon pepti (którego mlody nie chce jeść bo jest obrzydliwy:baffled:) Powiedział, że się zobaczy czy będę mogła wrócić do piersi:-( Mi się wydaje jednak ,że będę mogła, przeciez sami lekarze tak mówią żeby dziecko karmić jak najdłużej......Mamy zrobić badania jakieś i się zobaczy czy faktycznie nie toleruje laktozy bądz białka mleka krowiego....
 
Ja zaszłam w ciąże jak miałam 16 lat ,a dziś jestem najszczęśliwszą matką 2,5 rocznego rozrabiaki, gaduły, który "rozkochał" w sobie wszystkie koleżanki w żłobku :p i wiedzie prym przywódczy:) Czy to była wpadka? Nie, raczej dopatruję się tutaj działania palca bożego i anioła stróża, bo gdyby nie ciąża nie dowiedziałabym się co to znaczy "żyć" i dalej bym tkwiła z igłą w żyle biegając za towarem. Dzięki mojemu synkowi odzyskałam moich najbliższych i siebie. Ech... teraz jest w żłobku a ja piszę sprawozdania i przygotowuje się kolosa (II rok studiow) i juz za nim tęsknie. Nie mogę się doczekać aż wybije godzina zero i zobaczę tego mojego małego łobuza i będę się mogła do niego przytulić:) Kocham go nad życie:) Młode mamy, dacie rade!
 
Dziś mija mi termin wg USG ;-)

Layla - 5dni, i nerwy się zaczynają :tak: Dziś nie mam wogóle apetytu, czuje że już w środku cała latam kiedy mój Mały postanowi wyjś do Mamuśki :tak:
Zobaczysz jak Twój czas do porodu przeleci :tak:

pola997 - Sama już się doczeka nie moge ;-) Ale no cóż, mój Alanek chce jeszcze poby troszke w brzuszku :tak: Może Umi2 już na porodówce :tak:
Mam nadzieje że wszystko się ułoży z Ludwiczkiem, i będziesz mogła karmic piersią! :tak:

Black - Ale laska z Ciebie :tak: Śliczne zdjęcia :tak:
 
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa :tak:

Dorom trzymam kciuki, żeby maleństwo lada dzień wyskoczyło i no i życzę latwego porodu! :-)

Pola mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z Ludwikiem.
 
czesc laski...

Dorom-jejku ale zlecialo....juz niedlugo bedziesz miec maluszka przy sobie...przyznam ze przemknelo mi przez mysl ze juz sie rozpakowalas:-)zycze szybkiego porodu....

Pola-zdrowka dla Ludwiczka:-)mam nadzieje ze cycus nie pojdzie w odstawke...przeciez nie ma nic lepszego dla dziecka

Lenka-ja rodzilam sn i dochodzilam do siebie 3 miesiace bo mimo iz porod wspominam super do latwych nie nalezal...tak ze kazdy porod inny


Ja dzis z malym u lekaza bylam bo uczulenia dostal i pediatra stwierdzila ze Darus ma stulejke i dala skierownie do chirurga...mam nadzieje ze da rade to jakas mascia lub innym specyfikiem wyleczyc:-:)-:)-(
 
reklama
no bo to ze dziecko w mlodym wieku to koniec swiata to przereklamowane troche jest narodzil sie taki mit i tylko stresuje mlode dziewczyny ktore wiedza ze czekaja juz na kogos sczerze mowiac ja sie balam tylko co bedzie jak sie rodzice dowiedz dramatu nie bylo o reszte bylam spokojna w kwesti szkoly kolzanki mi znalazly zeby sie nie martwila i tak leci a maly rosnie jest coraz wiekszym szczesciem :-) mam tylko nadzieje ze ten mit wkoncu zniknie bo co to za roznica w jakim weiku ma sie dziecko wazne zeby je kochac i starac sie dobrze wychowac:tak:
 
Do góry