reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej =)
Ja mam 18 lat jestem w 31 no już prawie 32 tygodniu ciąży. Zaszłam mając jeszcze 17 lat i mój świat wcale się nie zawalił, wręcz przeciwnie :) stałam się lepsza :)) trzymam kciuki za wszystkie młode mamy :) w niczym nie jesteśmy gorsze!!! Pozdrawiam
 
reklama
Pola-to ja Cie kurde nie zrozumialam...:rofl2:jak juz pisalam ostatnio cos nie kumata jetem....sorki...Ty o spacerowce a ja o parasolce pomyslalam:oo2:bo Darus w parasolce jezdzi.....nie no jesli chodzi o spacerowke to pewnie ze juz mozna.....ja rodzilam w lutym a w czerwcu jak byly upaly to do spacerowki przenioslam malego zeby mu ciut chlodniej bylo no i zeby widzial wiecej.....i tak jak Black jezdzil przodem do mnie wiec luzik....jeszcze raz sorki za zamieszanie:zawstydzona/y:

Black-jeju ale to zlecialo juz po jutrze bedziesz mezatka:-)Wlasnie tak jak piszesz mimo ze mieszkacie razem i zyjecie to jednak po slubie cos sie zmienia.....Wiem po sobie....9 lat bylismy z Darkiem razem,mieszkalismy razem chyba ze trzy,a taki traf ze jak mi sie oswiadczal(na poczatek podkladka pod srobke a potem dokupil pierscien)to bylam pierwsze dni w ciazy.....choc jeszcze o tym nie wiedzielismy.....po slubie wiemy ze jestesmy juz prwdziwa rodzina i jestesmy dla siebie najwazniejsi....nie ma juz tekstow pt.to sie wyprowadz jak ci nie pasuje bo wiadomo ze zgoda musi byc a nawet teraz mniej sie klucimy....
 
mamaola a ja wciaz mam wrazenie ze moi rodzice bardziej sie interesuje niz meza,w tym takze finansowo,co mi strasznie głupio:(widze ze mojemu tez ale on o pienieadze sie nie upomni...

BlackWizard ile my na slub wydalismy to kosmos,troche teraz załuje:(ale było cudnie...naprawde mam nadzieje ze u Ciebie bedzie tak samo a nawet lepiej. ale po slubie wcale nie kłocimy sie mniej,ja przez ciaze jestem fatalna:( ciagle dopatruje sie zdrad,szukam powodów do kłotni....
 
Ja tez mam 16lat, zaszlam w ciaze majac jeszcze 15 a teraz jestem juz w 16 tc i bylam przerazona tylko z poczatku kiedy zobaczylam te dwie kreski a teraz to.. juz sie nie moge doczekac az zobacze go na tym swiecie!
To nie koniec świata, trzeba zakasac rekawy i nic, tylko sie cieszyc bo to naprawde wspaniale wydarzenie w zyciu kazdej kobiety, niezaleznie ile ma lat. :)
 
Zgadzam się, to coś cudownego.:tak: Ja też nie moge sie doczekać, kiedy zobacze mojego maluszka. Nie żałuję - wręcz przeciwnie. Jestem szczęśliwsza niż kiedykolwiek :-)
 
Nie wiek sie liczy ale to co mamy w glowie lepiej okazac sie odpowiedzialna i wychowac dzidziusia niz usunac ciaze lub oddac. Damy rade :) Ja juz nie moge sie doczekac :)
 
Dokladnie :) Mam koleżanke, która pierwszy raz zaszła w ciąże jak miała 14 lat, urodziła jak skończyła 15..Teraz ma 16 (w lipcu 17) i jest w 17 tygodniu drugiej ciąży.. Jest trudno, ale i ona daje sobie rade :)
 
Dziś byłam na zakupach z Bartkiem w Poznaniu, troche pochodzilismy tu i tam, i jak czekalismy na autobus to zrobiło mi sie strasznie słabo, czarno przed oczami, i miałam jakieś zawroty głowy :baffled: Nie wiem od czego, czy to osłabienie organizmu :baffled: Teraz juz doszlam do siebie.

Layla - Mi też rodzice dużo pomagaja, dużo kupują dla Maleństwa :tak: Myśle że i im to sprawia przyjemność :tak: W końcu zostaną dziadkami. Tez sie ciesze ze rodze za kilka dni, ale... gdyby to był jeszcze miesaiac tez bym sie cieszyla bo bardzo kocham swoj brzszek :-p Hihi.

Umi2 - Ja to zaczne pewnie panikowac jak nie wiem, gdy tylko pojawia sie skurcze :-p Bo jestem straszna panikara :-p

mamaola - Dobrze pamietasz - Bartek. W sumie do konca nie bylam pewna czy sama chce rodzic czy z Bartkiem, bo to taka intymna sprawa... jednak postanowlilismy sprobowac razem :tak:

Pulin - Nie jestem w takiej sytuacji, i przykro mi ze Ty sie znalazłas, ale widze po usmiechach ze cieszysz sie ze zostaniesz Mamska ;-) A to super!
Miec brzszek, czuc kopki i wierty to uwierz mi NIESAMOWITA sprawa! :tak:

pola997 - Sama jestem ciekawa :-p

Black - Rozmiem Twoje obawy, ale wierze ze bedzie dobrze, nic sie nie stanie! :tak: I to bedzie najpiekniejszy dzien w Twoim zyciu :tak:
 
Witam,

Chciałbym Państwa zainteresować tematem powstania innowacyjnej i jedynej w swej rodzaju szkoły dla ojców – Super Dad w Szczecinie. Jesteśmy pierwszą tego typu inicjatywą w Zachodniopomorskim. Program kursu został przygotowany dla mężczyzn. Nasz kurs skierowany jest do każdego mężczyzny, który oczekuje przyjścia na świat potomka lub właśnie został tatusiem. Jest to alternatywa dla szkół rodzenia gdzie koncentruje się na kobiecie, porodzie a mężczyzna stanowi jedynie tło. W naszej szkole zajęcia są praktyczne a uczestnikami są jedynie mężczyzni. U nas koncentrujemy się na mężczyznach - ich problemach, strachu, lęku związanego z trudną rolą jaka ich czeka czyli rolą taty.

Prosze o Państwa opinie na temat takiego przedwsięzięcia.

Pozdrawiam


Michał Stachurski

Kurs SUPER DAD "Tata najlepszy z możliwych"
 
reklama
Do góry