reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witajcie

ja jutro znowu na USG z ta nereczka mojego małego mam nadzieje ze będzie dobrze. Albo od razu urodzę:-p
Layla O to niezła wpadka ślubna:-p ciekawe jaka ja zaliczę na swoim ślubie kiedyś tam w przyszłości.
BlackWizard Wyglądałaś przepięknie!!! a tak w ogóle to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJDRODZE ZYCIA
pola997 Biedny Ludwiczek mam nadzieje ze po badaniach wyjdzie co jest nie tak a ty wrócisz do karmienia piersia...
dorom5 Moze wieczorkiem cos ruszy!!:-)
mamaola Trzymam kciuki zeby było wszystko ok i same masci były potrzebne a nie interwencja chirurga bo szkoda maluszka
 
reklama
Przeczytałam wszystkie posty w tym wątku i nie mogę uwierzyć że tyle młodych dziewczyn cieszy się z tego że jest w ciąży lub urodziło dzidziusia... :nerd: Podziwiam was!!!
Ja mam teraz 17 lat (za miesiąc skończę 18) i przedwczoraj zrobiłam test ciążowy i... o zgrozo! wyszedł pozytywny, mam też mdłości i bóle w podbrzuszu. Wszystko niestety (może stety) wskazuje na to że jestem w ciąży. :eek: Należało by teraz iść do ginekologa i to potwierdzić, tylko teraz właśnie jest problem ---- >> proszę polećcie mi jakiegoś kompetentnego (może być prywatnie).
Jestem przerażona i zagubiona, zupełnie nie mogę zaakceptować tego że mogę być niedługo mamusią..., a do tego te mdłości :no:. Może z czasem będzie lepiej i też będę się cieszyć z tego że będę mamą, jak na razie mam nadzieję że ginekolog stwierdzi że w ciąży jednak nie jestem. Ja wsparcia u rodziny nie mam co szukać, ale na szczęście wspiera mnie mój chłopak. Ale cóż... sami sobie naważyliśmy piwa to teraz sami musimy je wypić.
Pozdrawiam i życzę wszystkim mamusią ---- >> tym przyszłym i obecnym powodzenia. :-)
 
dorom5 no to na pewno poród się zbliża ;) Masz numer do któreś z nas ? żebyś dała znać co i jak . ;) ;> Trzymam kciuki żebyś miała łatwy poród i żebyś nie krzyczała na Bartka . ;)
umi2 a u Ciebie jak? jakieś oznaki są ;>?
BlackWizard ja też chciałabym mieć dzidziusia , ale w brzuchu ;P na razie tu przy mnie jeden mi wystarczy .
Ale ja postanowiłam sobie, że jeżeli lekarz powie mi że na poród naturalny nie mam szans to nie robię dzidziusia za 5-6 lat, a jeżeli szanse są to jak najbardziej . :)

u nas dobrze chociaż mała dziś nie mogą usnąć i mama miała z nią wesoło, ale już sobie śpi w wózeczku na podwórku . :) A tak poza tym to ok koniec roku w końcu się zbliża . Wiosna nareszcie ! :-) i 2 tyg. do mojej 18-nastki (7 maja) nie mogę się doczekać . ;)
 
Maagda_ Jakichś szczególnych oznak nie ma od czasu do czasu skurcz ale trudno to nazwać skurczem bo nie jest jakiś mocny... pewnie urodzę po terminie:-p Koniec roku mówisz? No mój koniec roku już w piątek;-)
 
Irokezik91 mysle ze najlepiej jak wejdziesz na forum regionalne i tam sie kogos spytasz bo kto bedzie lepiej wiedzila niz kobiety z twojego misata;-) Jestes tym samy rocznikiem co ja mysle ze jezeli gin to potwierdzi to po czasie sie z tym pogodzisz i nie bedzie to dla ciebie przykry obowaizek chociaz rozumiem ze mldlosci nie sa w tym pomocne a jesli chodzi o mlodosc no wiedom jakies imprezy itp sie zmniejsza ale jesli bedziesz miala z kim zosatwic malenstwo jak wyjdziesz raz na jakis czas naprawde nivc sie nie stanie a pzoa tym pozniej dziecko podrosnie a ty nadal bedziesz mloda i w domu nie bedziesz musiala caly czas siedziec nawet tatus jakby sa,m czasmi zosatl by sobie poradzil wbrew pozaorom mezcyzni nie maja dwoch lewych rak no chyba ze im sie na to pozwoli to wtesy to wykorzystuja;-)ale tak serio nie mysl o tym co stracisz tylko o tym co zyskasz pozdrawiam i zycze powodzenia :tak:
 
:tak:BlackWizard naprawdę ślicznie razem wyglądacie, a ty wyglądasz poprostu rewelacyjnie w tej sukni. jeszcze raz wszystkiego najlepszego:tak:
mamaola nie martw się, zobaczysz wszystko będzie dobrze:tak:\
dorom5 życzę w takim bądź razie zdrówka i szybkiego spotkania z maleństwem

A ja byłam dziś u lekarza bo od tygodnia ja i zuza chore jesteśmy, Zuzi już prawie przeszło, ale mi nie, mam zapalenie oskrzeli, przewlekłe zapalenie krtani i zapalenie zatok, a cały czas karmie piersiom i niezbyt wiele leków mogę brać:no:. Za to mojej zuzi wkońcu pierwszy ząbek zaczął wychodzić:tak:
 
Black, Olena262, mamaola, Maagda_ - Dziękuje Dziewczyny :tak:
Kurcze, mam juz skurcze, chwytaja mnie od samego rana, ale niestety nieregularne, troche poczekam i moze pojade na porodówke. ;-)

Umi2 - Daj znać jak z Kacperkiem. :tak:

Wczoraj byłam u Ginekologa, miałam robione KTG. :tak: Bartek nagrał jak Alankowi bije serduszko. :-p Pozatym miałam częste skurcze, skróciła mi się szyjka i jest rozwarcie. :tak: Poród tuż, tuż... ;-)

Trzymajcie kciuki :tak:
 
reklama
dorom5 to pakuj torbę i zaczynaj okna myć, albo po schodach pospaceruj:-D i powodzenia życzę:tak: a tak wogóle to w którym szpitalu w poznaniu chcesz rodzić??
ja mieszkam ok70km od poznania,mój brat mieszka w swarzędzu, kuzynke mam w przeźmierowie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry