reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Layla sama się dziwiłam , ale ciesze się że tak dużo i szybko schudłam . :)
dorom5 to ja na chrzciny musiałabym czekać 3 lata, a wy planujecie się pobrać?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maagda_ - No pewnie :tak: Ostatnio Bartek nawet zaczął temat ślubu cywilnego, zebysmy stali sie malzenstwem. Ale nie wiemy czy nie lepiej poczekac i brac koscielny ;-) Zobaczymy.
Czyli planujesz brac slub za 3 latka? ;-) Jak się Tatus spisuje przy Łucji? ;-)
 
Maagda_ ale szybko schudłaś. Mi tez by sie przydało do wakacji zrzucic jeszcze z 4 kg;-)
Layla na pewno bedzie dobrze. Ja do 25tc balam sie ze poronie bo mialam przez tego dupka mase stresow a pozniej cos mi strzeliło do głowy i zaczelam sie bac ze mala bedzie miala jakas wade genetyczna:zawstydzona/y:. Ale zdrowa sie urodziła i jest ok. Nie jestem dzielna. Ja nie mam innego wyboru;-)
dorom5 a dziekuje. Mam nadzieje ze tak bedzie:tak:.
 
Jest mój wątek młodych mam:-D

Mam na imię Aśka, 22 lata i zaliczyłam wpadkę z zaa 2,5 mca mężem:szok::sorry:2 lata temu poroniłam niską ciąże.
Mężuś skacze z radości, ja się drę i warczę.
Jestem w 7 tygodniu.
 
Maagda_no zazdroszcze:)ciekawe co bedzie ze mna,ja w sumie przytyłam 11kg.

AdiLeamam dokładnie to samo. w ogóle ja jakaś nawiedzoną matką byłam,bo mimo że ciąży sie spodziewałam,byłam zareczona pół roku,to nagle wpadłam w histerie i przeryczałam 3 dni. tu studia,2 kierunki i dziecko. mój fruwał 3 cm nad ziemią z usmiechem a ja trzesłam sie z nerwów. byłam zła,ze nie ciesze sie z dziecka,ze inne kobiety by szalały ze szczescia. miałam 2 tygodnie stresu,bo z ciaza cos nie tak było,za mała. nie chciałam zeby brzuch było widac,mało tyłam,dopiero w 6 msc zaczeło byc cos widac. tez stresy,bo uczelnie,obrona pracy sie zbliza,organizowalismy slub,to kolejny stres...mineły 2 msc,mam poczatek 34 tygodnia i chyba to sie uspokaja,bo w koncu wciaz nie chodze zła,nie rycze po katach,ale mam to co Ty,wady genetyczne,uposledzenia...siedze jak maniak na necie,bo teraz bez syna nie wyobrazam sobie zycia,kocham go choc jeszcze nie miałam na rekach....
 
Maagda_ - To narazie z Tatusiem nie mieszkacie razem? Równiez zycze Ci milego dnia z córeczką :tak:
Adi Lea - Oby mój Synek tak ladnie spal :tak:

Dzis odebralam wyniki badan, hemoglobina wzrozla mi z 9 na 13 :-D Super :-)

Oprocz tego mam dzis wizyte u Ginekologa :tak: Juz nie moge sie doczekac :tak:
Jeszcze troszke i bede z moim Synkeim na spacerki wyjezdzc ;-) Ale sie ciesze :tak:

Milego dnia :-)
 
reklama
właśnie niedano wróciłam ze szpitala:-( byłam na zabiegu wycięcia góza z pośladka:-( boli okropnie, nie kazali chodzić, dźwigać, chodzić itd. Dobrze że oddychać chociaż mogę:-D Na szczęście mężuś wziął wolne i wszystko robi za mnie:tak: kochany:tak: Właśnie obiadek szykuje. od kiedy urodziłam to nie pamiętam dnia żeby tyle luzu mieć:tak:Najgorsze jest to że nie biore żadnych leków przeciwbólowych. Nie chce żeby Zuzka jakieś świństwa z moim mleczkiem piła. Jakoś dam rade, ale jest strasznie:-(
 
Do góry