reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
agusiaczek Majeczka to śliczne imię:-)
Diankus Mielismy wybrane juz przed ciazą moze dlatego zaszłam bo skoro imiona juz wybralismy to dzidzius chciał juz sie pojawic:-p bedziemy mieli synka i chcemy mu dac na imię Kacperek a jesli wykreci nam numer i bedzie dziewczynka to damy jej na imie Julia.
 
agusiaczek witaj :-) pisz cos więcej o sobie i Majeczce ;-)
umi ja co chwilkę wymyślałam inne imię... miał być chłopczyk więc Remigiusz, Mieszko lub Ziemowit... a dla dziewczynki to co tydz inny pomysł :-D została Anielka choć chciałam Nelę no ale mąż kręcił nosem :dry: i tak mówimy do niej Nela :tak:
a Kacperek i Julcia są bardzo fajne :-);-)
 
Umi - no po takich porzadkach nie dziwie sie, ze jestes w takim stanie:-D a julcia to śliczne imię... Serio serio...

Diankus - imiona ktore wybieralas sa takie... oryginalne.. i ja takie wymyslalam... Moze nie koniecznie Mieszko... ale cos w tym stylu... U mnie dziewczunka miala miec na imie Helena ale mąż ma babcie Helene i jej nie lubi... glupi... a chlopiec na poczatku mial byc Juliusz Cezar ;o) serio potem inne stare imiona sie przewijaly az w koncu zdecydowalismy ze pierwwszy wybor najlepszy tylko go przeinaczylismy i bedzie na 100% Cezary Julian...
 
Panistepelek - To Malutka marudna była wieczorkiem. Późno zasnęła. A Klaudynka śliczna :-)
pola997 - No to ja mam teraz taką przerwew tyciu :-) Troche sie martwiłam, ale skoro piszesz ze sie zdarza :-)
p4trycj4aa - Witam kolejną młodą Mamusie :-)

Olena262 - Ja ost. u mojego lekarza dostałam książeczki dla Młodej Mamy, taki zestaw. I jest ksiazeczka ze szczepieniami i jak zobaczylam że Maluszka czeka az 17 szczepien to sie przerazilam. Ale wczytalam ze sa takie "Programy na 5-tke" lub "Programy na 6-stke" i jest o 7-9 zczepien mniej. Maagda_ - No tego tez sie boje... Moze to głupie ale mysle o tym co bedzie gdy zaczne przec - wyjdzie glowka... i dalej nie bede miala siły :-( I co wtedy?
zimka - Co za zbieg okolicznosci :-D Ty masz termin na 25 kwietnia, i Umi2 też ma i ja! :-)
Będą 3 porody na BB
diankus - Dobrze że masz te kolki już za sobą. Wrazie czego bede wiedziala kogo pytac jak sobie radzic, skoro tyle przeszlas.
Umi2 - A ja juz sie zastanawialam co z Toba ze nie zagladasz :-) Fajnie ze remoncik w toku, szybko pojdzie i juz niedlugo razem zamieszkacie. Ja przed ciaza mialam niedowage, wiec lekarz powiedzial mi ze moge spoooro przytyc, ale najlepiej 18kg. hehe.
agusiaczek - Witaj :-)
 
Dorom... jak wyjdzie głowka to nie poczujesz nawet kiedy wyszła reszta:-DNie wyobrazalna ulge czuje sie gdy juz glowka wyjdzie... reszta sama wyłazi:-D

przeczyutałam was, ale nie moge odpisac, bo Paulinka rzadzi:-D odezwe sie jak połozy sie na 2 drzemke...:tak:
 
Modlitwa wieczorna kobiety :

Ojcze nasz, który jesteś w niebie
Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie
Daj mi faceta i ma być bogaty
Ma mieć Ferrari - za Cash nie na raty
Duże mieszkanie, a najlepiej willę
Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez w chwilę
Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę
Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę
Oglądać romansy, biżuterię kupić
W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić
Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki
Ja wydaję kasę - on płaci podatki
On nie ma kolegów - ja mam koleżanki
Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki
Złotych kart Bez liku, czeków, co nie miara
Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara

diankus My jakos trzymamy sie cały czas tych dwóch opcji moze dlatego ze ja wymysliłam imie dla chłopca a mój T dla dziewczynki:-) ale jest jeszcze wiele imion które mi sie podobały eh... Najlepeij to miec tyle dzieci ile ładnych imion:-p

dorom5 Heh no bo ty chudzielec byłas to sobie mozesz tyc:-p ja zawsze walczyłam z dodatkowymi kilogramami to teraz gdy waga idzie do góry to mój mózg wariuje:-p

A wczoraj chciałam przejsc koło mojego T który stał w drzwiach zawsze normalnie koło niego przemykałam a wczoraj sie prawie zaklinowałam. Usmielismy sie oboje bo az tak dziwnie sie poczułam ze w drzwiach sie nie mieszcze.
 
BlackWizard mysle ze wlasnie tak bd jak piszesz.. ale mimo to w tej glowie siedzi mi cos co nie chce wyjsc czyli to ze moze byc zle poprostu nie da sie o tym nie myslec.
Krystynka88 mialam czasami tak ze potrafilam z byle powodu plakac .. a pozniej usmiech na twarzy .. ale takie sytuacje zdarzają sie juz zadziej niz na poczatku . ;)

Zresztą znając zycie po porodzie napisze wam ze nie ma sie czym stresowac bo wszystko jest do zniesienia. ;) i wszystko bd dobrze.
 
reklama
Do góry