reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mikusia mi ostatnio tez spodobala sie torebka fioletowa z zamszu - boska byla:-) i sobie Ja kupie na dzien kobiet :szok::-D
a do fryzjera tez by sie przydalo pojsc ale brak czasu i checi brak :sorry2:
 
reklama
galerciu fakt, faktem, spirala wtrakcie ciąży niebezpioeczna jest. wracaj do nas szybko.

umi mnie nie ma co sie dziwic bo ja tej ciazy chciałam. a mialam 17 lat wtedy.

femme pisz cotam sie dzialo... jak malutkapo pobycie w innym miejscu?

mikusia jejku,kiedy ja zaszaleje i pójde do fryzjera. te moje włosy juz mnie wkurzaja, szczególnie jak mały za nie ciąga.
 
umi2 - Ja tez jak byłam w ciąży po każdym kilkogramie mówiłam, że koniec tego podjadania, ale za bardzo lubię słodycze. A biorąc pod uwagę, że ostatnie miesiące musiałam leżeć to te 15 kg przybyło. Jednak szybko po porodzie zrzuciłam i teraz nawet ważę o 2 mniej niż kiedyś.

polna_N - Ja też wolę czerwony sos :p Biały wogóle mi nie smakuje.
 
Femme to mowisz ze az lozko bylo nie douratowania ze u tesciowej wyladowaliscie ?:-):-D
No wlasnie popieram Ewi ,pisz co tam slychac :tak:

Panistepelek a moge Ci pisac elek ?:-) :confused: bo calego nicku nie zawsze chce sie pisac :-):sorry2:
 
POLNA hehe przyjechał facet mojej mamy i naprawił :-p już porządnie się za to zabrał :-p

A u teściowej byliśmy bo mieliśmy jechać w weekend ale zapomniałam że mój tata jutro robi imprezę z okazji 50 lat ! :-p więc będzie biba :-p :-) a Kuba znowu miał wolne ( zmienia prace bo sobie jaja robią ciągle wolne mu dają bo nie ma roboty a wypłata coraz marniejsza ) no więc pojechaliśmy w tygodniu :-) a mała dobrze jej nie przeszkadza zmiana miejsca ... jej w ogóle nic nie przeszkadza niesamowita jest :-p aż za łatwo z nią jest :-p pewnie później mi da popalić :-p :-) póki co idę ją wykąpać wpadnę do was później :-)
 
Femme no to widac facet z jajami musial zabrac sie za lozko :-):-D
Fajnie ze Ninka tak reaguje na nowe otoczenie :tak: bo Ala to ciagle ryczala jak jezdzilam do tesciow atesciowej to makabrycznie sie bala :szok::-D
Moze akurat Twoja Niunka bedzie taka ze bedzie ciagle grzeczna a dopiero w wieku szkolnym da Ci ostro popalic :rofl2::-D

Ja tez uciekam bo konczy sie bajka i pasuje Alke polozyc spac a potem House ogladne i pojde nynac :tak:;-)
Dobranoc Mamuski i Bobaski ;-)
 
ta pewnie będzie taka jak Kuba :-p on jako niemowlak był ponoć idealny ale jak zaczął rosnąć to coraz gorzej :-p już w przedszkolu został karnie przeniesiony do starszej grupy :-p :-p

Ja wykąpałam małą ale już też mykam do łóżka do usłyszenia pewnie po weekendzie !
 
reklama
femme fatal - Wszystkiego dobrego dla Twojego Taty.

Ja natomiast mykam zaraz na "Lońdyjczyków" i chyba dziś już tu nie zajrzę, więc dobrej nocki Wam życzę.
 
Do góry