reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Asiowo po raz koeljny stwierdzam że trafił Ci się skarb.

własnie dlatego P. jest moim mężem, a nie nikt inny:tak:dla niego zostawiłam innego faceta i to była bardzo mądra decyzja:-D

Już powróciłam od gina:tak: czekać tylko teraz na wyniki:-) dzisiaj poprostu sobie nieźle zaszalałam :-D poszłam do fryzjerka i kupiłam sobie nową torebkę:tak: świetny dzisiaj dzionek mam:-)

wow! to zaszalałas:tak: pieknie... pozazdroscic:tak:

Asiowo- ale Ci zazdroszczę uwielbiam narty, ale dopiero może za rok, a i z domu też bym się wyrwała :-p na dłużej, chociaż pewnie bym tęskniła za młodym:-p
wiesz... ja dopiero po prawie 7 miesiecy wychodz 1 raz z domu sama na tak długo:tak:wiec i na Ciebie przyjdzie czas... ja juz 3 lata nie jezdziłam...:zawstydzona/y:bo szkoła, praca, ciaza i ciagle cos...

edit:
no i zmiana decyzji, jednak nie będzie spirali. No i na jakiś czas będziemy mieszkać u teściów więc nie będe pisać bo tam nie ma neta.
Jak mąż wróci to wsiadamy w samochód i jedziemy. Tak więc do usłyszenia dziewczyny..

A dlaczego taka nagła decyzja?? coo sie stało? przeciez tak bardzo chciałas? I czemu bedziecie mieszkac u tesciowej, o co chodzi:confused: pogubiłam sie...

Moja mała zjadła obiadek i teraz poszła spac, a ja mam znow chwilke dla siebie:tak:
 
Asiowo już Ci wyjaśniam.
A więc mąż dzwonił że jest potrzebny w domu rodzicom, bo im się zepsuł samochód no i będzie woził swoja mamę do pracy a żeby jeżdzić od nas to musiałby bardzo wcześnie wstawać.. No a ja nie chcę sama z dzieckiem w domu zostawać to będziemy tam pomieszkiwać.. No a poza tym on ma stamtąd bliżej do pracy..
A co do spirali to już pisałam że boję się że jak zajdę w ciąże żeby nie było problemów, bo słyszałam że to bardzo niebezpieczne.
 
Dzień dobry. Ale Żeście tutaj naskrobały przez cały dzień...

umi2 - Mi lekarz powiedział, że w ciąży przytyje około 15 kg i tak się włąśnie stało.

polna_N - Ja jakoś nie mogę się zmobilizować by choinke rozebrać. A co do tego zestawu to ja bym chyba wybrała Kubusia Puchatka.

EWI44 - Szkoda, że miałaś takiego nauczyciela. U mnie w szkole każdy z nauczycieli raczej pozytywnie do "sprawy" podeszli. Nawet jak przez oststnie miesiące chodziła tylko na pojedyńcze godziny to każdy zrozumiał i pomógł :).

AdiLea - Ja nie miałam takiego problemu z przewujaniem, ale tak jak Dziewczyny napisały, Malutka musi się przyzwyczaić. Może śpiewaj jej, tłumacz co robisz no i przedewszystkim nie stresuj się przy tej czenności.
 
panistepelek ano tez mysle nad Kubusiem i dotego kupie jeszcze opllatek na tort z kubusiem puchatkiem zeby do wszystkiego pasowalo :tak:

Galarecia rozumiem ;-)

Mikusia zapomnialam Ci napisac przedtem zebys pochwalila sie swoim nowym nabytkiem :-) ja tez planuje kupic sobie torebke ale tyle ich jest ze nie wiem ktora wybrac :-D

Kasia a czemu sie boisz czopkow ? :sorry2: fakt to malo przyjemne widzac jak dziecko protestuje i placze w wnieboglosy ale wydaje mi sie ze czopki sa najszybszym sposobem zeby pozbyc sie goraczki :tak:
no ale widac ze Kacperek jest grzeczny i nie maurdzi pomimo goraczki :tak::happy2:
 
polna_N czwartek to jedyny dzien w którym mam na 8:45:-p bo moja klasa ma wf:-) A ja zawsze rozbieram choinke po ksiedzu:-p a ze ten przychodzi dzis to pewnie w tym tygodniu zabierzemy sie za nią:-)
Galareciakalendarzyk nie jest za dobry bo tak jak mówisz owulacja moze sie przesunąc ja np mierzyłam temperature i wszystko było ok do czasu gdy w dzien owulacji nie rozbolał mnie zab tempka sie podniosła wiec stwierdziłam ze to jajeczkowanie i potem po tyg gdy było juz "bezpiecznie"( przyszła faktyczna owulacja) przesuneła mi sie chyba przez tego zęba bo miałam zapalenie i efektem tego jest mój Kacperek:-p W sumie jesli odczówasz ból przy owulacji to mozesz to rozpoznac ja np taki miałam ale wtedy stwierdziłam ze napewno to nie to tak to juz dawno po tabletki po bym pobiegła... Nie ma 100% metody ale lepsze od kalendarzyka byłoby to mierzenie mimo ze nie zawsze skuteczne:-p
EWI44 Ja chyba tez bym zrezygnowała gdyby to nie był ostatni rok... narazie nie jest źle, ale chyba sie coraz bardziej stresuje tym jak zareaguje moja klasa. Ja cie podziwiam ze na poczatku ciazy mogłas patrzec na dzieci i na filmy dotyczace ciazy bo ja gdzies do około 4 mies miałam dzieci i ciazo wstret. Teraz mi to troche przeszło:-)
pola997 Moje studia beda przy pampersach i w pracy:-) jak narazie nie bede mogła sobie na nie pozwolic choć skrycie marze o nich. Przed ciazą planowałam matematyke z pedagogiką czyli chciałam byc nauczycielką teraz jak bede miała mozliwosc studiów to pewnie logistyka ekonomia albo cos sama nie wiem. Ale pewne jest to ze kiedys pójde:-) bo zawsze tym marzyłam:-)
mikus_a No zakupy to najlepszy przyjaciel kobiety. Ja tez musze sobie zakupic torebke bo mi sie oja strasznie zniszczyła. A co zrobiłas z włoskami?
panistepelek Mnie lekarz powiedział ze nie powinnam przytyc wiecej niz 10-12 kg chociaz wie ze to graniczy z cudem to ja mu ten cud dam:-p i stwierdził jeszcze

A ja dzis czekam na ksiedza wczoraj mój T zrobił mi ochote na pizze i trzyma mnie do dzis:p jak narazie nie jem zbednych słodyczy kupiłam sobie 2 batony musli bo wole zjesc cos takiego niz czekoladki:-p zobaczymy jak długo wytrzymam.
 
Umi to mowisz ze zabierze Cie na pizze ? :-) mmmm tez bym zjadla :-):tak:
a gdzi sie wybieracie do Degrasso czy frassesa ??
taaaa a Ty akurat na wf nie chodzisz - Leniuch :-p ja mimo ze nie cwiczylam na wf chodzilam ale tylko po to by przepisac jakies zadanie z matmy albo napisac wypracowanie z polskiego :-):-D
 
polna_NNie wiem czy zabierze:-p moze to zaproponuje. Wczoraj chciał mnie wziac ale ja po obiedzie byłam. Wolimy dagrasso we frazessie pizza nie przypada mi do gustu a poza tym w dagrasso pycha sosy są:-p Co do wf to jak sie ma długie zwolnienie to nie mozna u nas chodzic:-p bo sie miejsc zajmuje a nauczycilom sie nie chce z takimi ludźmi użerac:-)

A ksiedza jak nie było tak nie ma czekam i głodna jestem nawet mały zaczął sie flustrowac:-p
 
reklama
Umi nom popieram :tak: we frasesie jedynie dobre sa frytki i chessburgery :-D ja raz wzyiuc tam jadlam pizze i byla ochydna :eek:
w degrasso mi bardziej smakuje ten czerwony sos ,bialy jak dla mnie jest za ostry:dry:
Nakarm dzieciaka :-p:-)
 
Do góry