reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Galareciu właśnie sie zorientowałam że to po POLIO coś tam... i czytałam na necie że bardzo często po niej dzieci cierpią...

Teraz misiek nie śpi, i nie daje po sobie poznać gorączki... uśmiecha sie, gaworzy, zaczepia mnie... więc mu chyba ona bardzo nie przeszkadza... ale walcze z nią bo znowu jest wyższa-38,5... podaje syropek bo czopki sie boję...

Galareciu wiem że to strach, ale trzeba myśleć optymistycznie... będzie git zobaczysz...
Asiowo no to musisz sobie wszystko przypomnieć, ale jak z ciebie taka zagożała narciarka to sobie poradzisz napewno...
Dorom moje zachcianki to na początku była kapusta kiszona i ogórki :-p a latem tonami jadłam nektarynki... az uczulenie dostałam... i mogłam piś litrami cole no ale pozwalałam sobie na szklanke na tydzień...
 
reklama
Galarecia ja też od paru dni się tak czuję,a wstawać muszę bardzo powoli,bo jakbym się zerwała to bym padła na ziemię:-p Ale ja niestety się nie wysypiam i to też od tego....A do tego mam katar i kaszel:wściekła/y: Może jakieś dziadostwo jest w powietrzu.Powiedz mi jeszcze tylko Wy leżaczek dla Adasia kupowaliście w sklepie czy z allegro??? I ile daliscie za niego?

Asiowo na pewno będziesz dobrze sie bawić:tak: Pod warunkiem,że się nie zabijesz:-D A mąż z Paulinką spedzą razem miły dzionek:tak:
 
ANIA2608 miałam kupować przez allegro z odbiorem osobistym. Ale mama pojechała do tego sklepu bo to jakieś 10km od nas było i kupiła. 159zł. I taka sama była cena na allegro z odbiorem osobistym.. A wiem że jak są wysyłki to kosztuje chyba 119zł i wysyłka chyba 50 czy 60zł.
Ja też się nie wysypiam.. Myślisz że to może być powodem??

KasiaF87 mój Adaś każdego czopka oddawał zaraz po włożeniu razem z kupką..
Oby było dobrze tak jak mówisz.. Bo ja nie chciałabym teraz zachodzić znowu w ciąże..

Asiowo po raz koeljny stwierdzam że trafił Ci się skarb.
 
ANIA2608 - To Twoja ciąża to ciąża idealna:-) Ale te zachcianki do czasu mają swój urok, będe miała co wspominac, rzodkiewki i tylko rzodkiewki:-D
KasiaF87 - Tak to już jest:/ I moja wychowawczyni miała swoich ulubieńców i dla Nich by zrobiła wszystko. Nawet zwalniała ze szkoły żeby czasem po ciemku nie musieli wracac:/ Heh.
Kapuste czasami też lece sobie kupic, ale to raz na 2 tyg. :-) Dzis jadłam ogórki :p
Galareciu - Ale popatrz na to z drugiej strony. Jeżeli zdarzyłoby się że zajdziesz ze spiralą.. to będzie znak i przeznaczenie :-) Że mimo wszystko masz miec drugą Dzidzie:-)
Oby nie wirus:/ Zobaczymy jak się jutro będziesz czuła. Jedynie że przez tą spirale też możesz jutro czuc sie nie najlepiej, nie wiem bo sie nie znam :/
 
Galareciu u mnie to na pewno to,bo ja jak się normalnie wyśpię to zupełnie inaczej się czuję.Ale na razie to nie możliwe:sorry: Jak po świętach mój Mariusz miał urlop to całe noce on wstawał do małego,karmił go,przewijał i usypiał,a ja nawet się nie budziłam i czułam się zupełnie inaczej.A zawsze było tak,ze jak tylko Mariusz wstawał do toalety to ja już sie budziłam.Teraz byłam tak wymęczona,że przez kilka nocy nawet nie drgnęłam jak chłopaki nie spali:-p

Dorom idealna to moja ciąża nie była,bo ogólnie czułam się bardzo źle,ale nie narzekałam:tak: Nie spiesz się do porodu i ciesz się tym czasem z brzuszkiem:tak: Ja w ogóle nie myślałam o tym,że chcę już urodzić,cieszyłam się tym co było,bo to bardzo szybko mija i nie wraca.A jednak po porodzie i tak myślałam,że nie zdąrzyłam przeżyć własnej ciaży,bo czas uciekł mi gdzieś między palcami.Także korzystaj z tego:tak: I najważniejsze-dużo śpij:-D Później będzie z tym ciężko:-p Moja ciąża obyła się bez zachcianek i humorów,ale za to przybyło mi 26 kg:-p
A dzidzia przy spirali to nic dobrego...Może i znak,że tak ma być,ale dziecku moze stać sie krzywda jak ma się założoną spiralę...
 
Kasia- mój wazył 3050 g teraz po prawie miesiącu ponad 4 kg..muszę sprawdzić na tej siatce, co do szczepień dopiero nas czekaja:dry:

dorom- ja miałam zachcianki na owoce na brzoskwinie ,truskawki,ogólnie na sezonowe owoce:-) najwięcej przytyłam w 1 trymestrze jadłam jak głupia:-p ale Ty chyba ładnie wyglądasz-na chłopca właśnie;-) ( małe to zdjęcie ,ale widać:-p:-))

Asiowo- ale Ci zazdroszczę uwielbiam narty, ale dopiero może za rok, a i z domu też bym się wyrwała :-p na dłużej, chociaż pewnie bym tęskniła za młodym:-p
 
dorom5 ja nie chcę teraz drugiej ciąży.. My mamy tylko jeden malutki pokik i wogóle ciężkie warunki. No ale mam nadzieję że będzie OK.

mikus_a 100h przed kompem?? To pewnie tyle co ja.. No a oczy bolą..
No ja do fyzjera też się miałam wybrać, ale jednak trafiła się okazja i kupiłam sobie tel..

ANIA2608 no ja jak się wyśpię to też zupełnie inaczej się czuję.. No ale narazie to mogę tylko pomarzyć o tym żeby się wyspać, bo to nastąpi dopiero jak mąż weźmie urlop (czyli pewnie dopiero w lato). I już zapowiedziałam że jak nadal będe miała mleko w piersiach to będe brać proszki a on się małym zajmie..

edit:
no i zmiana decyzji, jednak nie będzie spirali. No i na jakiś czas będziemy mieszkać u teściów więc nie będe pisać bo tam nie ma neta.
Jak mąż wróci to wsiadamy w samochód i jedziemy. Tak więc do usłyszenia dziewczyny..
 
Ostatnia edycja:
reklama
No dobrze. To postaw się w takim razie w mojej sytuacji... dziewczyno mam 16 lat!! Wiem, że jest wiele takich kobiet. I jak mam się nie przejmować.. chodzi mi tylko o rodzinę.. rodziców. Oni się załamią. Oni dali mi życie, więc moje życie należy także do nich.. nie chcę, żeby mięli więcej problemów..
Ja tez maiałam 16 lat jak zaszłam. Powiedziałam mamie (ojciec juz nie zył) najpierw był szok, pozniej załamanie a na koncu radosc. Mama pomagała mi cała ciaze, pozniej jak chodziłam do szkoły to ona zajmowała sie mała podczas mojego pobytu w liceum. Chłopak z ktorym mam dziecko teraz jest moim mezem i wszystko ułozyło sie super. Nie przejmuj sie bracmi czy ich głupimi docinkami, ja tez mam braci starszych i sie nie raz nasłuchałam głupich docinek, a sprawiedliwosc jednego dosiegneła bo jak on chciał mniec dziecko to 3 lata musiał sie starac . Co do sasiadow to tez sie pewnie znajda tacy co beda głupio komentowac, ale najlepiej ich ignorowc lub powiedziec im ze maja zajac sie swoimi sprawami a nie wtykac nos w cudze zycie.
I zrob ten test w koncu bo ta niepewnosc jest napewno nie do wytrzymania.
 
Do góry