reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hejo hejo:)

A ja juz wymysliłam prezent dla mojego szkrabka, teraz modne sa te rozne zabawki jakies maty, ogrodki itp, a ja kupie Oliwierowi ksiazeczke z płyta -kołysanki;) Moze i troche staroswiecki pomysl ale mi sie bardzo podoba lubie czytac i w ogole wiec i dla mnie to bedzie przyjemnosc;) Krzesełko to tez swietny prezent - Oliwier dostał na chrzciny juz jest poskładane teraz tlyko czekamy az bedzie siedział;)

Asiowo super ze nocka przespana;)
Galarecia oby to od zabków i by syzbko przeszło;) A Ty chodizsz do szkoły?? Oliwier tez juz od dawna ma rozmiar 68;) a wazy 6,600 a na szczepionke idziemy 8 wiec sie dowiemy ile mu sie przytyło;)

Mi dziś tez super mały przespał noc zasnał o 19,30 a obudizł sie o 4.30 dałam mu 30ml i spał do 8;)


Oliwier sie obudził-zmykam do wieczorka papa:*
 
reklama
Mateusz na pierwsze odpada bo w mojej rodzinie jest ich az 3, Artur i Patryk tez mi sie podobaja bo kazdy chłopak o tym imieniu (z tych ktorych znam) jest bardzo przystojny:D wiem ze to od imienia nie zalezy ale coz...
U nie zostanie Kacper mimo ze to popularne imie ale nawet jak rozmawiam z moim brzuchem to mowie Kacperku ( nie smiejcie sie ze mnie bo wiem ze to glupie gadac tak do brzucha, ale ja juz tak mam)
A Piotr to sliczne imie, ale kiszka by byla bo mój kuzyn, ktorego planuje wziac na chrzestnego ma tak na imie a nie chce zeby bylo jak z moja chrzasta ( mamy takie same imiona i nazwiska... jak jestesmy razem to tylko mówia starsza albo młodsza).
 
Asiowo ano Pawla nie dam bo tak ma na imie brat Przemka - Przemka tez nie bo jakos nie wyobrazam sobie zeby mowic Junior :-D zostaje tylko Piotr i Patryk ale Piotrus jakos nie bardzo mi sie poodoba :sorry2:
zreszta babie w ciazy wszystko sie przestawia ,moge nawet sobie wymyslic ze dam Bonifacy albo ALfred :-D:-D:-D


teraz to ja na serio uciekam bo brat chce na kompie siedziec :nerd:
Dobranoc Wszystkim :rofl2::-p
 
oo widze, ze o imionach rozmawiacie.. ja dla chlopca mialam w ciazy przygotowane 2 imione i pewnie te 2 zostana na nastepna ciaze - choc czuje, ze nastepna chyba bedzie i tak dziewczynka:tak:
a my dla chlopca mielismy Miłosz i Tymon:-)

Dziewczyny ale te Wasze malenstwa wielkie rozmiary nosza juz:-)ja nie pamietam czy leni tak szybko nosila wiekszy rozmiar..
spodnie niektore pasuja jeszcze te na 80 cm.. moja Miska jest ze wzrostem taka pomiedzy, bo ma 84 cm:-)

Kurde a ja mam jutro @ dostac i juz mnie wszystko boli i drazni i jestem dzis taka podminowana, ze sozk:wściekła/y:wrrr
 
kitty86 pies to świetny pomysł na poczatku bedziesz go musiała nauczyc co i jak ale potem bedzie spoko:) a i jesli chcesz kupic jakiegos rasowego to poszukaj sobie na necie cos o charakterze pieska bo nie kazdy nadaje sie do zabawy z dziecmi oczywiscie są wyjatki i pies okreslony jako taki nie nadajacy sie, przepada za dziecmi i jest 100 razy delikatnieszy do dziecka niz do osoby doroslej ( prosty przyklad moj pies;-P doroslego pogryzie z radosci a dziecko ewentualnie podszczypnie zeby zwrócic na siebie uwage:-) i zeby dzieciak go scigal )
Ja chce jakiegoś zwykłego kundelka i porzadnie go ułożyć i nauczyć
 
Mika wczoraj sprobowalam banana, i mysle ze to przez to ja ten brzuszek tak bolal, dzis juz jest troszke lepiej, ale nadal taka jakas niespokojna jest, przynajmniej juz nie placze, zobaczymy jaka nocka bedzie
Co do wstawania w nocy to tez wstaje ja, bo mam cyce, ale jak cos trzeba zrobic to mezus tez wstaje, no i w dzien pozwala mi sie wyspac, bo sie mala zajmuje, tylko jak na zlosc rzadko w nocy chce mi sie spac
Co do rozmiarow, to moja nadal topi sie w 56, ale w piatek mamy wizyte u lwkarza to zobaczymy ile jej przybylo
 
kitty86 kundelki są najlepszymi przyjaciołmi i najwierniejszymi zwierzakami szczególnie takie ze schroniska. Tez chciałam kundelka ale moja mama jak bralismy mojego ariego liczyla sie z faktem ze jak wejde do schroniska to wrócimy z wiecej niz jendnym psem i wolala nie ryzykowac:p Rasowy czy nie dziecko od małego uczy sie przy psie odpowiedzialnosci, dlatego polecam:)
 
angel501 zaocznie co drugą sobotę i niedzielę, 2klasa liceum. Musiałam się przenieść z tech (byłabym w 3klasie teraz) bo nie miał się kto Adasiem zajmować..
A nam tylko body zostało rozm.62. Bo w body na rozm.68 to się topi..

Ona_mika z tym budzeniem to jest ciężko, bo ja go mogę szturchać, trząść a on i tak się nie obuidz. Bardzo często tak jest.. A poza tymto ja śpię z brzega łóżka i mi łatwiej bujać wózek.. Chociaż nie powiem, bo jednego wieczora ja zasnęłam wcześniej i jak Adaś się obudził to on go bujał ( a mały jak na złość spać nie chciał)..
A ta twoja siostra to wielka pani, bo wszystkim to się praktycznie mąż zajmuje..
 
Ostatnia edycja:
Ona_mika:szok: jestem totalnie w szoku, twoja siostra to ma fajnie nie chce oceniac, ale troche zal mi jej męża bo sie biedak orobi jak wół, a z tego co piszesz to ona troche wygodna jest. Tak czy inaczej jestem za tym aby facet pomagał przy dziecku i w domu ale jesli tak ciezko pracuje jak twój szfagier to moze warto by mu troche ulzyc, ale tak zeby mial udzial w opiece nad dzieckiem

A ja wlasnie szukalam sobie czegos o wizycie dentystycznej w czasie ciazy i na innym forum znalazłam taka wypowiedź

"Dziewczyny ratujecie, dzisiaj byłam u dentysty i zemdlałam na fotelu ok 5 sekund nie miałam oddechu... niby śmieszne, ale lekarz, który sie mną na miejscu zajął powiedział,że jeśli do rana nie będzie czuć ruchów, to muszę się pogodzić z myślą,że nie będzie dzidzi a jak na razie to nie daje o sobie znać od 12"

czy cos takiego jest w ogóle mozliwe? przeciez w ciazy czesto sie mdleje przynajmniej ja tak mialam.
 
reklama
Ona_mika ta herbatke to ja juz pije pare dni, ale widac ten banan jej nie podszedl. A ta twoja siostra to musze powiedziec ze niezla jest, to praktycznie jakby dziecka nie miala, ale jej maz tez powinien sie postawic, z tego co widze to ona tez piersia nie karmi???
 
Do góry