reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja to tylko z wf jestem zwolniona;-P z niczego innego:p i to tylko przez dyrektora ktory mi zabronil cwiczyc, a ja tak lubie wf:-( a co do innych lekcji to w mojej szkole jest tak ze 3 klasy maja zawsze na rano i konczymy wczesniej:-) ale i tak mamy tak jak wszyscy 29 h tygodniowo:-) ale lepiej sie rozklada bo na rano i z tego sie akurat ciesze. Ta szkola do ktorej chodze zrobila tak ze najbardziej przwalone maja pierwsze klasy bo najwiecej godzin i im klasa wyzej tym mniej i tak powinno byc wszedzie:-D. No a po szkole fakultety mam ale to juz tak dodatkowo dla przyjemnosci:-D

Co do imienia to dla chlopca było juz wybrane zanim sie okazalo ze jestem w ciazy:p i bedzie Kacperek a jesli mimo wskazan USG bedzie dziewczynka to moj chlopak chce Julke:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
To dobrze mieliscie ja to chodzilam roznie :sorry2: tylko w piatki mielismy na 7 i przed 11 wychodzilismy a tak to od 8 do 15 no i wtorek na 10;55 a wychodzilismy o 15:50 :baffled:

A Kacper mi sie podoba ,Julka tez chodziaz ostatnio czesto sa wybierane takie imiona :sorry2: w tamtym roku byly u Nas az 3 Oliwki chrzczone :-D
 
Ona_mika heh ja jakos zawsze jak wchodzilam na ten fotel to ze łzami w oczach, a o znieczulenie darlam sie od drzwi nawet jak nie wiedzialam czy bedzie borowac. Mnie jak bylam mala wyrwali zeba stalego bez znieczulenia i od tamtej pory mam jakis uraz do bolu:p Dodajmy ze pani sie wtedy pomyliła bo miala wyrwac mleczaka ktory byl obok:szok: i krzyczala na mnie ze jak sie wyrywa mleczaki to nie boli a ja tak strasznie sie wydzieram i juz nie chce nic bez znieczulenia.

polna_N to mi sie kojarzy z plenem lekcji w 1 i 2 klasie gdzie najmniej lekcji to 7 to była jazda..... to sie ciesze ze jednak u mnie epsza sytuacja jest z godzinami, a i tak ciezko mi nie zasnac nawet jak mam tylko 5 jak dzis:baffled: Jesli chodzi o imiona to wlasnie tak kiedys przegladalam i nie podoba mi sie ze sa tak strasznie popularne no ale coz myslalam nawet o jakiejs zmianie imienia ale moj T. Teraz sie glowimy nad drugimi imionami czy w ogole dawac. A wy dawalyscie, a jesli tak to jakie?
 
Teraz sie glowimy nad drugimi imionami czy w ogole dawac. A wy dawalyscie, a jesli tak to jakie?
Moja ma Martyna Julia od początku tak było jak się dowiedzieliśmy że będzie dziewczynka.To padło pierwsze i zostało
A ja się zastanawiam czy nie kupić małej na święta szczeniaczka.Wtedy by już trochę podrósł a jak byśmy poszli na swoje był by już nauczony manier i sikania na dworze.A przeciez i tak czesto wychodze z mala na dwor i mam ogrodek wiec pewnie nie bylo by problemu
 
Mika wiesz ja dopiero pewnie jutro bede sie tak na maxa denerwowac :sorry2::-D

Umi moja ma Alicja Zuzanna !! wiesz rzadko ktos daje dziewczynka Łucja a to barzo ladne imie , gdyby tak moja chrzesnica nie miala na imie napewno wybralabym dla swojej :happy:

ja uciekam bo Ala sie obudzila a moze pozniej jeszcze pojade do miasta kupic cos do szpitala !! dojutra Mamuski ;-)
 
Ona_mika nosi jeszcze rozmiar 62?? Mój Adaś to już od miesiąca prawie nosi 68 i już powoli się chyba mały robi.. Tzn jeszcze troszkę pochodzi.. ale pewnie niezbyt długo.. No i waży pewnie też z 7kg.. Dopiero 11grudnia będziemy na kontroli to się dowiemy..
No a noc nawet ładna. Ja to zawsze w nocy się sama malym muszę zajmować.. Mąż uważa że skoro ja siedzę w domu z dzieckiem przez cały dzień (bo nie pracuję) to w nocy też obowiązki należa do mnie, bo on musi wstać rano do pracy wypoczęty.

EWI44 no ja nie przywykłam bo Adaś zawsze ładnie spał.. Budził się w nocy raz, góra dwa.. No a teraz to jak pośpi z pół godz w nocy to jest dobrze.. a tak to ciągle bujanie.. A w dzień śpi nawet ładnie i długo..
 
kitty86 pies to świetny pomysł na poczatku bedziesz go musiała nauczyc co i jak ale potem bedzie spoko:) a i jesli chcesz kupic jakiegos rasowego to poszukaj sobie na necie cos o charakterze pieska bo nie kazdy nadaje sie do zabawy z dziecmi oczywiscie są wyjatki i pies okreslony jako taki nie nadajacy sie, przepada za dziecmi i jest 100 razy delikatnieszy do dziecka niz do osoby doroslej ( prosty przyklad moj pies;-P doroslego pogryzie z radosci a dziecko ewentualnie podszczypnie zeby zwrócic na siebie uwage:-) i zeby dzieciak go scigal )

Łucja jest sliczne, ale i tak musze wszystko uzgadniac z moim T.:p tyle ze ja bardziej potrzebuje drugiego imienia dla chlopca bo na USG widzielismy wszyscy 3 ze to chłopiec;-P ( chyba ze odpadnie:p) a co myslicie o takim zestawieniu Kacper Mateusz?
 
Umi... ja bym nazwała Mateusz Kacper:-D

No ja tez w nocy wstaje do małej, ale u nas to normalne, bo mężus cycusia nie ma, znaczy ma, ale nie takiego jak ja:-D

Paulinka nosi juz ubranka na 80cm:szok: grubasek mały:-p

Ja jak bede miec syna to bede miec Mareczka albo Arturka:tak: Apropo, Pawłowi dzis sie sniło, ze Paulinka miała braciszka takiego malutkiego...:zawstydzona/y::-p
 
A ja jednak jestem :rofl2: dalam mamie pieniadze zeby kupila mi wsio z listy !!

Umi a My dam synkowi Patryk :tak: u mojego P jest tak ze jak sa chlopcy to maja imiona zaczynajace sie na P zeby byly inicjaly P P :-D
no a jak wiadomo duzego wyboru nie ma :sorry2:

Asiowo a cos Ty taka zadowolona i dowcipna ? :-) maz Ci dobrze zrobil czy co ? :-p:rofl2: a Arturek ladnie :tak: Mareczek mi sie nie podoba :no: kojarzy mi sie z tym z lesnej gory :-D
 
reklama
ha ha ha:-p:-p:-p
Mąż w robocie siedzi...

Mi ten Marek tez srednio sie podoba (Nie obraz sie Ewi:-p), dlatego pewnie bedzie Artur, choc znajac nas jeszcze tysiac razy zmienimy zdanie:-D

Polna... jest jeszcze Paweł - bardzo ładne imie:-D
I Piotr...:tak: gdyby nie mój brat blizniak tak bym syna nazwała!
 
Do góry