reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej Hej :-)
Mała znowu zaczęła ładnie spać w nocy a ja mam znowu pokarm :-) i to w idealnych ilościach :-p :-) tylko te krostki coraz ich więcej a odstawiłam wszelkie kremy itp ... :/ takie wyglądają jak syfki do wyciśnięcia w środku białe :dry:

CO JA MAM ZROBIĆ Z TĄ CHOLERNĄ WILGOCIĄ ?>! :Dry:

CHWILAMI - bo zastanawiamy się nad kupnem :-p powiedziałam że możemy wziąć na raty jak ograniczy się do 1 paczki fajek tygodniowo :-p to akurat z fajek zaoszczędzimy na miesięczną ratę :-p a co on dokładnie chciał to teraz nie wiem bo śpi :-p jak się obudzi to się dowiem :-p

MADZIK - może te takie kapturki na cyce sobie kup ? kurde ja nie wiem jak to jest że jedno dziecko ssa że w ogóle nie ma bólu a inne gryzie całe sutki :dry: za płytko ją może przystawiasz więcej tego cyca do buzi jej wsadź :-p

NET - ojjjj nie przesadzaj :-p ciąża widzę się odzywa :-p niektóre laski które chodzą codziennie na solarium to dopiero mają zmarszczki ! lat 18 a twarz jak u 40 latki ... a u Ciebie założę się że nawet bym tych zmarszczek nie zauważyła :-p ... a z tą kuracją oliwą to dobry pomysł :-) też słyszałam że jest super na wszystko :-)

CHWILAMI - no to Will to super ale do tego trzeba duży tv mieć bo inaczej to efektu takiego nie ma :-p więc my najpierw musimy dobrego telewizora się dorobić :-p :-)

ISLANDKA - moja urodziła się dzień przed terminem o 4:45 i ma na imię Nina :-)

POLNA - ooo to termin już tuż tuż ! stresujesz się ?

GALARECIA - wróci i będzie znowu ok ;-) ... ja też nienawidzę jak mój wychodzi i nawet buzi nie da ... ale bardzo rzadko to się teraz zdarza praktycznie w ogóle ... za to jakoś tak śpi w nocy że on na 1 końcu łóżka ja na 2 :-p nagle przestrzeni mu się zachciało nie wiem co jest :-p

AAAA i zapomniałam wczoraj napisać że okres dostałam :angry: no cholera przecież jak się karmi to się nie ma :dry: rzadko się zdarza żeby tak szybko był jak się karmi nie ? :dry: ja to zawsze mam takie szczęście ... :dry: za to był o duuuuuużo mniej bolesny niż zawsze więc może po tej ciąży w końcu mi się unormuje wszystko i przestane mieć tak mega bolesną tą miesiączkę :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam:tak:

U nas nocka znów fatalna...:-( heh... mała budzi sie co 2 godziny i ewidentnie jest głodna, bo wcina z 2-óch cyców aż jej sie uszy trzesa:zawstydzona/y: po 2h to samo..., matko kiedy to sie skonczy:-( to juz trwa jakis czas... Chciałam mała karmic tylko moim mleczkiem conajmniej te pół roku, ale jak to ma tak wygladac to chyba jej wieczorami bede tez dawac modyfikowane... a pozniej jakas kaszke:zawstydzona/y: bo sie wykoncze... mała juz jest bardzo duza i mam czasem wrazenie, ze moje mleczko stało sie dla mniej odżywcze i potrzebuje czegos wiecej...:-(nie wiem co mam myslec... ale dziwne, ze jeszcze miesiac temu pieknie spała...:zawstydzona/y: Jakby to były ząbki to by w nocy tyle nie jadła:confused: Nie wiem co mam robic... meczyc sie dalej czy zaczac działac:-(

Femka.. współczuje @, a u mnie dalej cisza:confused: brzusio mnie pobolewa, jajniki sie odzywaja jak na @... dziwne...

Ja nawilzam pokoj mokrą pieluszką... wietrze jej pokoik kilka razy w ciagu dnia na chwilke, a wieczorem wieszam wilgotna pieluszkę na łóżeczko... Nam to pomaga!

Islandka... witam:tak:

Dziewczyny... ale mnie zaskoczyłyscie tymi grami:-D Mnie jakos nigdy nic takiego nie kreciło... ja jedynie na necie prowadze sobie druzyne piłkarką:-) i jestem menegerem Z Góry Przegranych juz tak od prawie 5 lat:-p:-p:-p Dzieki tej wirtualnej grze poznałam mojego Pawła...:-D
 
Witam, u nas noc do bani, mala chyba przez ten katarek taka marudna jest, obudzila sie tylko 2 razy, ale pozniej nic chciala zasnac tylko marudzila, w dzien tez jakas marudna strasznie, W aptece nic nie kupilam bo jest jeszce za malutka, tylko zapuszczac sol fizjologiczna i wyciagac gruszka
femme fatal no ja mam te nakladki silikonowe, ale to zalezy od jej humorku czy zechce przez to ssac czy nie. A mam takie pogryzione bo mala za plytko chwyta, jmuz w szpitalu tak miala i polozne mowily ze bedzie z tym problem
 
no ja mam te nakladki silikonowe, ale to zalezy od jej humorku czy zechce przez to ssac czy nie. A mam takie pogryzione bo mala za plytko chwyta, jmuz w szpitalu tak miala i polozne mowily ze bedzie z tym problem

Madzik... znam to uczucie:tak: Moja mała tak ssała, że przez miesiac to był ból nie do zniesienia...:zawstydzona/y: w szpitalu tak mi poraniło cyce, ze dopiero po miesiacu karmienie stało sie przyjemnościa...:tak: wytrwałam, przezyłam i sie ciesze.
Moja w ogole nie chciała ssać przez nakładki.... i tak musiałam sie przemeczyc... zaciskałam zeby i sie udało!
 
witam hjuz nie z rana:-D

przez ta szkole znowu jestem nie na bierzaco:wściekła/y:

polna no faktycznie...ja to robie takie zapasy pampersow ze ho ho

madzik
co do piersi to masz troszke przeje****, ja na szczescie nic nie mam, kacper tak ssie cyca ze prawie cala brodawke ma w buzce

netgirl a tak wczesnie juz plec, przeciez lekarz tego nie moze tak szybko stwierdzic...to pewnie twoje przeczucie tak??

a ja wczoraj po szkole bylam na zakupach w biedronce:-D:-D:-D
kupilismy pelno rzeczy, ale do mieszkanie, tzn do sprzatania...plyny,itp cala masa:-)
 
Femme wiesz Ala od samego urodzenia miala krostki na twarzy i polozne mi daly Linomag i tym smarowalam - pomoglo ale Ala potem byla zolta na twarzy :-D
potem domu tez jak jakas wyskoczyla to smarowalam i nastepnego dnia nie bylo sladu !! a co do stresu to nawet sie nie boje - ale jak bede lezala na stole to na 100% bede panikowac :rofl2::-D
ja sie jedynie martwie zebym nie dostala @ :sorry2: powinnam dostac 1 albo 31 i raczej juz bede po zabiegu ale @ jest nieobliczalna :nerd::-D

Asiowo mozliwe ze Paulinka jest glodna ale jakos nie jestem przekonana :sorry2:
a nie chcialabys sprobowac smoczka ? moja kuzynka miala podobna sytuacje i wlasnie smoczek pomogl a jak tylko Jej corka zasypiala wyciagala smoczka albo sama go wypluwala !!

Olenka a na mikolaja nic nie kupilas ? :-p
 
Asiowo mozliwe ze Paulinka jest glodna ale jakos nie jestem przekonana :sorry2:
a nie chcialabys sprobowac smoczka ? moja kuzynka miala podobna sytuacje i wlasnie smoczek pomogl a jak tylko Jej corka zasypiala wyciagala smoczka albo sama go wypluwala !!

Tu nie chodzi o smoczek, bo mała jak chce se tylko possac to palucha se wkłada do buzki:tak: (w ogole mała nie kuma jak sie ssie smoka) mała ewidentnie ssie mleczko... juz nauczyłam sie rozpoznawac kiedy mała ciagnie mleko, a kiedy tylko se cycka cyca:-) Dziwne to wszystko... bardzo duzo je, bo juz z obu cyców, a dalej sie budzi i ciagnie co 2h... Mleczko mam, ale zastanawiam sie czy nie jest za mało tresciwie dla małej... bo innego wytłumaczenia nie widze:zawstydzona/y:
 
Asiowo A moze poprostu sie przyzwyczaila :sorry2: hmmm a jak dlugo ciagnie w nocy i w dzien ? moze jak sie budzi w nocy chciala by sie napic troszke a ze przystawiasz Ja do piersi to automatycznie zaczyna pic mleko :confused:

No chyba ze z Paulinki taki GLODOMOR :-) albo zbiera zapasy na zime :-):-D
bez urazy ..... ;-);-);-)

Olenka ja bym kupila lalke oile jeszcze nie ma :-) chodziaz moim zdaniem dziewczynka powinna miec minimum 3 lalki :-D
albo kupilabym taka walizke z klocuszkami i mlotkiem litlle tikes , kosztuje chyba do 60 zl !!

mnie cos internet wqrwia bo co chwile sie wylecza :confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
A moze poprostu sie przyzwyczaila :sorry2: hmmm a jak dlugo ciagnie w nocy i w dzien ? moze jak sie budzi w nocy chciala by sie napic troszke a ze przystawiasz Ja do piersi to automatycznie zaczyna pic mleko :confused:

No chyba ze z Paulinki taki GLODOMOR :-) albo zbiera zapasy na zime :-):-D
bez urazy ..... ;-);-);-)

to jest głodomor... to wiem:-D
Wydaje mi sie, ze jakby chciała sie napic to by possała cyca przez chwilkę... tak jak było do tej pory, dzieki karmione naturalnie nie trzeba dopajać... a ona ssie 10 minut 1 cyca i 10 min drugiego...:confused:wiec wydaje mi sie, ze jest głodna...
w dzien o wiele mniej je, bo jest zachwycona swiatem i czesto zapomina, ze jest głodna..., nadrabia to w nocy:-( ale dziwne to wszystko jak cholera, nie wiem co myslec i co robic...:zawstydzona/y:
 
Do góry