reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki :)

Nie chodzi o łyżezckę, bo jak mu łyżeczką dawałam herbatkę (zeby sprawdzić o co kaman) to bez problemu tą łyżeczkę akceptował:zawstydzona/y::sorry:
Po prostu ta kaszka mu nie przypadła:sorry:

A moze glodny nie byl? Nie w ten moment moze trafilas?


U nas czasem jak Joasia jest bardzo zmeczona to cyca nie wezmie za chiny, tez jest ryk. Ale wtedy staram sie z nia polozyc, przykryc kolderka, gasze swiatlo, tule ja, jak sie uspokoi to cycka do buzki i wtedy zaczyna ciumkac, popije, popije i spi.
 
reklama
banana u mnie tez tak czasem jest, zwlaszcza przed zasnieciem, tylko ze ja daje tylko butle, mleko nie, woda nie, smoczek tez nie, i stwierdzam ze ignasia po prostu brzuszek boli albo chce szybko zasnac wiec tule w ramionach dopoki sie nie uspokoi:sorry: daje smoczka i poparu chwilach odplywa zmeczony:sorry:a jak sscie piatke to nie zawsze chodzi o jedzienie chyba, czasem dziecko probuje sie tak uspokoic no ale badz tu czlowieku madry..codziennie inaczej:eek:
wlasnie wczoraj mialam taki alarm. Ok 23 obudzila sie,zrobilam jej butle ,pociumkala 3 razy i w ryk:szok:.Ale to byl taki wrzask ze caly dom postawila na rowne nogi.Wila sie przy tym ,nie moglam jej utrzymac.Niewiem czy brzuszek ja bolal czy co,bo caly dzien przy karmieniu tak mi robila.Moj R ja zaczal tulac,bujac i zasnela wymeczona tym placzem.biedulka:-(
 
Mamulica ja dałabym najpierw troche tej kaszki do mleczka zeby dzidzia poznała nowy smak:tak: jeszcze zobaczysz jak bedzie wciagac kaszke az uszy beda sie trzesły kruszynce:tak:
 
Odebraliśmy wyniki krwi naszego mega niejadka buntownika.
Wygląda na to, że wszystko Ok.
Teraz tylko czekamy na wynik posiewu moczu.

Dziewczyny czy wiecie cos na temat preparatu Nutricii FANTOMALT ?
Czy ktos go podaje swojemu dziecku ?

Pediatra zaleciła nam dosypywanie go do mleka- jest to "tucznik".
Ciekawe czy Malwinie pomoże i zacznie lepiej przybierać.
Od jutra zaczynamy kurację :-)

A póki co od kilku dni je od 110-120 ml uffffffffffff.
Teraz karmię 6x co 3,5 godziny w dzień, a w nocy ma przerwę od 22 00-04 00
 
Patrzę, że u nas to samo co u Was... Niejadek z mojej Zu straszny od kilku dni i tak samo zachowuje się jak Wasze maluchy. Na dodatek to rozdrażnienie i płacz. Normalnie klasyczny skok rozwojowy :tak: Ja i temp mierzyłam, bo myślałam, że jakieś choróbsko się przyplątało.
 
mam prosbe do dziewczyn które karmią mlekiem modyfikowanym prosze doradzcie jakie mleko kupić bo mam juz od czasu do czasu dawac właśnie takie mleko....
dodam ze mój synus miał problemy przez jakis czas z brzuszkiem tzn prawdopodobnie kolki wiec nie chce kupic mleka które mu zaszkodzi...wiem ze moze sie zdrzyc ze to które Was słuzy mi może nie koniecznie ale juz bede wiedziała cos wiecej, bo wiem ze niektóre dziewczyny sprawdzały kilka mlek...
prosze bardzo o pomoc....
 
mam prosbe do dziewczyn które karmią mlekiem modyfikowanym prosze doradzcie jakie mleko kupić bo mam juz od czasu do czasu dawac właśnie takie mleko....
dodam ze mój synus miał problemy przez jakis czas z brzuszkiem tzn prawdopodobnie kolki wiec nie chce kupic mleka które mu zaszkodzi...wiem ze moze sie zdrzyc ze to które Was słuzy mi może nie koniecznie ale juz bede wiedziała cos wiecej, bo wiem ze niektóre dziewczyny sprawdzały kilka mlek...
prosze bardzo o pomoc....
Sonia miała na początku trochę problemów z kolkami i zaczęłysmy wtedy pic bebilon comfort no i ja osobiscie je polecam - tym bardziej ze w pl macie tez bebilon comfort nr 2 tzn po 6 m-cu.... :tak:
 
mam prosbe do dziewczyn które karmią mlekiem modyfikowanym prosze doradzcie jakie mleko kupić bo mam juz od czasu do czasu dawac właśnie takie mleko....
dodam ze mój synus miał problemy przez jakis czas z brzuszkiem tzn prawdopodobnie kolki wiec nie chce kupic mleka które mu zaszkodzi...wiem ze moze sie zdrzyc ze to które Was słuzy mi może nie koniecznie ale juz bede wiedziała cos wiecej, bo wiem ze niektóre dziewczyny sprawdzały kilka mlek...
prosze bardzo o pomoc....
no my przetestowałyśmy trochę tych mlek :-( zaczęłam od bebilonu bo takie dostwała w szpitalu. przestała robić po nim kupki :( , zmieniłam na nan ha, kupki były zielone, potem nan ar, ale cena mnie powaliła, bo około 30 zł za puszkę, która starczała na 3 dni, no i w końcu jesteśmy na nan1! właściwie pijemy to mleczko odkąd Martynka skończyła 2 tygodnie i jest ok! co jakiś czas pojawiały się zaparcia (gdzieś od miesiąca, albo i lepiej jest w porządku), więc jak dla nas to mleczko jest ok. no i zdecydowanie tańsze niż nan ha czy nan ar, bo kosztuje około 12 zł za paczuszkę i obecnie starcza nam na 3-4 dni :)
 
reklama
Do góry