reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki :)

No to ja musze moją porządnie zwarzyć, bo ona chudzielec straszny....chociaz jest dosc wysoka...
 
reklama
ja wam powiem,ze ostatnio w sklepie rozgladalam sie jakie produkty sa dostepne od 4 miesiaca i dostalam zawrotu glowy.....masakra tyle tego....

Tez dostalam oczoplasu :szok::szok::szok::eek:

ale juz sie doczekac nie moge :-D

Ja podalam dzis pierwszy raz kleik kukurydziany ale tylko 1 lyzke do 150ml. Normalnie dodaje sie 7,5 do 200ml. i malemu bardzo smakowalo :tak:
Wydaje mi sie ze moj syn ostatnio mlekiem sie nie najadal brzuszek pelny a dalej glodny.... a wypicie 150 ml zajmowalo mu 2 min.... wogole ostatnio wcina od 120-150ml, w koncu chlopak sobie poje :-D

Zobaczymy jaka bedzie reakcja, jezeli nie bedzie sie dzialo nic niepokojacego to pomalutku bedziemy dodawac ;-) narazie oczywiscie tylko kukurydziany... na owocowe kaszki i kleiki ma jeszcze czas ;-)

a jezeli mu zasmakuje to moze przestanie w koncu tak strasznie ulewac i chlustac. Z dwojga zlego wole dodac kleik kukurydziany do mleczka nic Gaviscon (lek) i faszerowac go lekarstwami od malego ;-)

kleik kukurydziany pediatrzy niektorzy nawet polecali maluszkom 4/6 tygodniowym w malych dawkach ktore mialy refluks itd
 
Tez dostalam oczoplasu :szok::szok::szok::eek:

ale juz sie doczekac nie moge :-D

Ja podalam dzis pierwszy raz kleik kukurydziany ale tylko 1 lyzke do 150ml. Normalnie dodaje sie 7,5 do 200ml. i malemu bardzo smakowalo :tak:
Wydaje mi sie ze moj syn ostatnio mlekiem sie nie najadal brzuszek pelny a dalej glodny.... a wypicie 150 ml zajmowalo mu 2 min.... wogole ostatnio wcina od 120-150ml, w koncu chlopak sobie poje :-D

Zobaczymy jaka bedzie reakcja, jezeli nie bedzie sie dzialo nic niepokojacego to pomalutku bedziemy dodawac ;-) narazie oczywiscie tylko kukurydziany... na owocowe kaszki i kleiki ma jeszcze czas ;-)

a jezeli mu zasmakuje to moze przestanie w koncu tak strasznie ulewac i chlustac. Z dwojga zlego wole dodac kleik kukurydziany do mleczka nic Gaviscon (lek) i faszerowac go lekarstwami od malego ;-)

kleik kukurydziany pediatrzy niektorzy nawet polecali maluszkom 4/6 tygodniowym w malych dawkach ktore mialy refluks itd
No włssnie, które miały refluks!
Brzuszki dzieciaczków nie sa jeszcze gotowe na takie rozszerzanie diety, nie wiem czemu to służy, dlaczego Wam tak zalezy na wprowadzaniu nowych produktów? :szok:
 
No włssnie, które miały refluks!
Brzuszki dzieciaczków nie sa jeszcze gotowe na takie rozszerzanie diety, nie wiem czemu to służy, dlaczego Wam tak zalezy na wprowadzaniu nowych produktów? :szok:

Ja tez nie wiem, ale juz moze dajmy sobie spokoj bo i tak nikogo nie nawrocimy i kazda zrobi po swojemu ;-) ja OFICJALNIE obiecuje ze juz nie bede komentowac zadnych postow zwiazanych z za szybkim wprowadzaniem pokarmow :-D
 
Moje dziecko nie ma refkulsku (przynajmniej potwierdzonego, bo niestety tutaj uprosic sie o jakiekolwiek badanie to masakra) ale jedyne co pomaga na jego ulewanie i chlustanie i kwasy to Gaviscon ktory jest lekiem....
wiec jak pisalam z dwojga zlego wole podac kleik kukurydziany niz faszerowac go lekami....

nie zalezy mi na wprowadzniu nowych dan bo reszte nowych potraw itd bedziemy podawac dopiero po skonczeniu 4 miesiaca.
nie zalezy mi takze na tym by przesypial dluzej w nocy bo spi bardzo ladnie i nie raz potrafi przespac cala noc i bez kleiku :tak:

Oczywiscie pewnie macie racje ze nie powinno sie takim maluszkom rozszerzac juz diety ale nie robie tego dla siebie ale jezeli moge mu pomoc (a jedna lyzeczka kleiku kukurydzianego mu nie zaszkodze) to dlaczego mam nie sprobowac? ;-)
 
Tez dostalam oczoplasu :szok::szok::szok::eek:

ale juz sie doczekac nie moge :-D

Ja podalam dzis pierwszy raz kleik kukurydziany ale tylko 1 lyzke do 150ml. Normalnie dodaje sie 7,5 do 200ml. i malemu bardzo smakowalo :tak:
Wydaje mi sie ze moj syn ostatnio mlekiem sie nie najadal brzuszek pelny a dalej glodny.... a wypicie 150 ml zajmowalo mu 2 min.... wogole ostatnio wcina od 120-150ml, w koncu chlopak sobie poje :-D

Zobaczymy jaka bedzie reakcja, jezeli nie bedzie sie dzialo nic niepokojacego to pomalutku bedziemy dodawac ;-) narazie oczywiscie tylko kukurydziany... na owocowe kaszki i kleiki ma jeszcze czas ;-)

a jezeli mu zasmakuje to moze przestanie w koncu tak strasznie ulewac i chlustac. Z dwojga zlego wole dodac kleik kukurydziany do mleczka nic Gaviscon (lek) i faszerowac go lekarstwami od malego ;-)

kleik kukurydziany pediatrzy niektorzy nawet polecali maluszkom 4/6 tygodniowym w malych dawkach ktore mialy refluks itd
Ja mojemu tez sprobowalam dac kleik kukurydziany ale mu nie smakowal i nie chcial jesc wiec dalam sobie spokuj,
A co do ulewan mojemu tez sie ulewalo ale odkad do mleka dosypuje nutriton jest lepiej. naszczesie nie dostaje zadnych lekarstw.
 
Ja mojemu tez sprobowalam dac kleik kukurydziany ale mu nie smakowal i nie chcial jesc wiec dalam sobie spokuj,
A co do ulewan mojemu tez sie ulewalo ale odkad do mleka dosypuje nutriton jest lepiej. naszczesie nie dostaje zadnych lekarstw.

w Anglii niestety nie ma Nutritonu:-( wiec probujemy tak jak mozemy bo niestety ale przez gaviscon znowu wrocil nam problem z kupkami... :-( i juz nawet kropelki na kupke nie pomagaja ani herbatka na trawienie...
 
(...)
a jezeli mu zasmakuje to moze przestanie w koncu tak strasznie ulewac i chlustac. Z dwojga zlego wole dodac kleik kukurydziany do mleczka nic Gaviscon (lek) i faszerowac go lekarstwami od malego ;-) (...)
u mnie tez o wiele mniej ulewa jak mu zageszczam mleczko kaszka
Ja tez nie wiem, ale juz moze dajmy sobie spokoj bo i tak nikogo nie nawrocimy i kazda zrobi po swojemu ;-) ja OFICJALNIE obiecuje ze juz nie bede komentowac zadnych postow zwiazanych z za szybkim wprowadzaniem pokarmow :-D
no mysle se :cool: ;-)
No włssnie, które miały refluks!
Brzuszki dzieciaczków nie sa jeszcze gotowe na takie rozszerzanie diety, nie wiem czemu to służy, dlaczego Wam tak zalezy na wprowadzaniu nowych produktów? :szok:
1 czy 2 łyzki z zalecanych 7 mysle ze krzywy sie nie wyrzadza tym bardziej ze dziecko mam apetyt i nie ma problemu z kupkami tym badziej mysle ze kazda matka chce dla dziecka jak najlepiej i krzywy nie chce mu zrobic wiec mysle ze kazda ma swoj rozum ... a pozatym te "dokarmianie kaszka czy kleikiem" ma u mnie na celu zwiekszenie masy bo niestety maly średnio na wadze przybieral a przede wszytskim ulewanie ... potrafil ulac wszytsko co zjadl a teraz ... poprawa radykalna
Ja mojemu tez sprobowalam dac kleik kukurydziany ale mu nie smakowal i nie chcial jesc wiec dalam sobie spokuj,
A co do ulewan mojemu tez sie ulewalo ale odkad do mleka dosypuje nutriton jest lepiej. naszczesie nie dostaje zadnych lekarstw.
moj np mleka z nutritonem nie chcial pic ! nie wiem czemu po prosty jezykiem wypychal mleko i tyle ... nawet wieksze dziurki w smoczku nie pomagały...
a co do leków to dostalismy Debridat ale oczywiscie moj maly pluł nim .... ja mu lekarstwo a on na mnie pluł ... eh
 
reklama
Do góry