reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki :)

a natalunia a ktos pisal ze kukurydziane sa lzejsze i tak nie mecza sie dzieci z kupkami ... tylo nie wiem czy kleiki kukurydziane sa...
a tak pozatym kleiki ryzowe to bezsamokowe chyba sa??
pewnie to samo co nutrition <zageszczacz do mleka>
No, niestety nie są smakowe, ale zagęszczają mleko. To to samo. Ale za to jest bardziej odżywcze.
 
reklama
a natalunia a ktos pisal ze kukurydziane sa lzejsze i tak nie mecza sie dzieci z kupkami ... tylo nie wiem czy kleiki kukurydziane sa...
a tak pozatym kleiki ryzowe to bezsamokowe chyba sa??
pewnie to samo co nutrition <zageszczacz do mleka>
są kleiki kukurydziane i też słyszałam że są lżejsze i mniejszy problem z kupką jest :-)
 
aha... ja to daje kaszke ryzowa bananowa :p i teraz kupilam malinowa :p
Jak dałam jej kaszkę bananową, to później nie chciała nic innego :tak: i zjadała moment, mimo, że trzeba bylo mocniej ssać i wiecej wysiłku w to włożyć :-D Dosłownie w 3 minuty nie było 160 ml kaszki z mlekiem (robiłam o wiele mniej niż podane w zaleceniu, dosłownie zagęszczałam mleczko).
 
a natalunia a ktos pisal ze kukurydziane sa lzejsze i tak nie mecza sie dzieci z kupkami ... tylo nie wiem czy kleiki kukurydziane sa...
a tak pozatym kleiki ryzowe to bezsamokowe chyba sa??
pewnie to samo co nutrition <zageszczacz do mleka>

Kasia sa kleiki kukurydziane i ryzowe i kukurydziany jest smaczniejszy:-) i nie zatwardza tez polecam kleik kukurydziany!!!Ja malemu zaczne wprowadzac marchewke i jabluszko za 2tyg:-)
 
Jak dałam jej kaszkę bananową, to później nie chciała nic innego :tak: i zjadała moment, mimo, że trzeba bylo mocniej ssać i wiecej wysiłku w to włożyć :-D Dosłownie w 3 minuty nie było 160 ml kaszki z mlekiem (robiłam o wiele mniej niż podane w zaleceniu, dosłownie zagęszczałam mleczko).
u mnie jak pierwszy raz posmakowal to myslalam ze cos mus ie stanie tak ciagal z apetytem !! :)
ja podaje tylko na noc wiec nie przyzwyczaja sie do smaku za bardzo
 
Kleiki kukurydziane sa wogole dla tych bardziej grubaśnych dzieci polecane bo po nich mniej sie tyje niz po ryzowych.

A co do przybierania, to nie wydaje Wam sie ze 250 g na tydzien to powinny dzieci malutkie, a pozniej juz bedą przybierac troche mniej. Bo jakby szły tym tokiem i 1kg miesiecznie przybywaly to na pierwsze urodziny wazylyby cos ok 15 kg. Moja Zuzia ma 2,5 roku i wazy ok 17 kg:-D
 
Kleiki kukurydziane sa wogole dla tych bardziej grubaśnych dzieci polecane bo po nich mniej sie tyje niz po ryzowych.

A co do przybierania, to nie wydaje Wam sie ze 250 g na tydzien to powinny dzieci malutkie, a pozniej juz bedą przybierac troche mniej. Bo jakby szły tym tokiem i 1kg miesiecznie przybywaly to na pierwsze urodziny wazylyby cos ok 15 kg. Moja Zuzia ma 2,5 roku i wazy ok 17 kg:-D


Moja Julia ma 5 lat i wazy 18kg :szok::-D
 
reklama
Do góry