reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki :)

reklama
ha ha moja czasem jak jest juz bardzo glodna to jak sie dorwie do butli to 150ml w pare minut jednym ciagiem obala:-D.Bo normalnie to w polowie butelki odbijamy
 
Mój Błażko pije Bebilon Pepti 1 i na dobę wypija ok.850ml i mam nadzieję że będzie już teraz szybciej przybierał na wadze, bo w 12 tygodniu ważył 5450g, ale mieliśmy problemy z dobraniem mleczka dopiero teraz jest ok. :-):-)
 
Patryś od tygodnia pije 180ml co 3 h oczywiscie z przerwą miedzy ok 20 do 3.30
takze wychodzi ok1200ml na dobe i jest ciągle na 50centylu także wagowo ładnie;-)
 
Moja Martynka je co 4 godziny po 180 ml :) + dziennie wypija mi około 100 ml herbatki.
Ostatni posiłek je około 22.00 (tak późno nam zasypia), ale wytrzymuje do 6.00 rano :)

Dziewczyny a ja z takim pytaniem. jak mała skończy 4 miesiące to chcę zacząć jej podawać kaszkę kukurydzianą (kleik ryżowy u nas odpada, bo ona ma bez niego zatwardzenia, więc wolę nie ryzykować). ile na początek dać jej tej kaszki? łyżeczkę?dwie? na opakowaniu pisze, że 150 ml, ale przecież to chyba nie na pierwszy raz! ?
No i od jakiego wieku zacząć podawać jej jakąś zupkę?
 
Moja Martynka je co 4 godziny po 180 ml :) + dziennie wypija mi około 100 ml herbatki.
Ostatni posiłek je około 22.00 (tak późno nam zasypia), ale wytrzymuje do 6.00 rano :)

Dziewczyny a ja z takim pytaniem. jak mała skończy 4 miesiące to chcę zacząć jej podawać kaszkę kukurydzianą (kleik ryżowy u nas odpada, bo ona ma bez niego zatwardzenia, więc wolę nie ryzykować). ile na początek dać jej tej kaszki? łyżeczkę?dwie? na opakowaniu pisze, że 150 ml, ale przecież to chyba nie na pierwszy raz! ?
No i od jakiego wieku zacząć podawać jej jakąś zupkę?

ja podaje kaszke ryzowa (nie mamt zadnych problemow z kupa) na noc i na opakowaniu napisane na 160 ml 5-6 łyzek stołowych jednak ja daje dwie na 120ml i tak zostawie kaszka jest w sam raz konsystencja zeby maly mogl przez smoczek ciagac
 
ja podaje kaszke ryzowa (nie mamt zadnych problemow z kupa) na noc i na opakowaniu napisane na 160 ml 5-6 łyzek stołowych jednak ja daje dwie na 120ml i tak zostawie kaszka jest w sam raz konsystencja zeby maly mogl przez smoczek ciagac
a w jakich godzinach podajesz? rozumiem, że zastępuje to jedną porcję mleka?
 
reklama
ja wam powiem,ze ostatnio w sklepie rozgladalam sie jakie produkty sa dostepne od 4 miesiaca i dostalam zawrotu glowy.....masakra tyle tego....






 
Do góry