reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki :)

wiesz ja daje jej tylko raz dziennie przed spaniem i tylko 2 lyzeczki zeby troszke dluzej spala, a ztym przybieraniem to tez wcale sensacji u nas nie ma..jak sie urodzila byla na 91 centylu bo byla duza a terasz jest na 70 centylu.... wic mysle, ze jej te dwie miareczki nie zaszkodza, mojej bratowej polozna kazala dawac juz od miesiaca bo mala ciagle jesc chciala.....generalnie smakuje jej i nie zadnego problemu odkad wcina takie mleczko na noc wiec chyba przy tym zostane:tak:
Nie wiem czemu myślałam ze ty ze swoja córą w klubie gigantów razem ze mną, mamulicą, dziunką i kilkoma innymi jeszcze :sorry:
 
reklama
Hej Kobietki. Mam synka który ma 3 miesiące i 9dni. Czy wy swoim maluchom oprócz mleka dajecie do jedzienia coś innego????
Witam.
Ja daję swojemu synkowi ( ma 3m I 2 tyg.) marcheweczkę i jabłuszko na przemian.Jeden dzień to drugi to i na noc Sinlac-kaszka z mączki chleba świentojańskiego.Polecam Sinlac,jest bardzo dobry i zdrowy niestety cena troche doluje bo opakowanie 650g kosztuje ok 26zl.Synuś jak zje ok 100ml Sinlacu śpi od 21 do 7-8 rano także przesypia cała noc :) Oczywiście zaczelam podawać inne jedzonko niż mleczko w porozumieniu z pediatra.Synek jest na bebilonie Pepti z powodu skazy białkowej.Nie bardzo sie najadal ostatnio-potrafil wypic 210ml i plakac jak sie skonczylo ( jest głodomorkiem ) No i pediatra zalecil pomalu wprowadzanie stalych pokarmow.Z brzuszkiem na szczescie nic sie nie dzieje,kupki zrobily sie bardziej zwarte :) A co do kleiku polecam kukurydziany jest lagodniejszy dla brzuszka.Ja raz sprobowalam ryzowego i byl problem z kupka :( Pozdrawiam
 
Byliśmy u pediatry.
Mała ostatnio w 1 tydzien przybrała 125 g czyli zamało.
A teraz w 2 tygodnie 160 g czyli masakra :-(

Mamy zmienione mleko na Bebilon Pepti i mamy je zagęszczać jakimś Fantomaltem.

Musimy zbadac krew i mocz, bo ona nie może tak mało jeść i mało przybierać :-(
 
Byliśmy u pediatry.
Mała ostatnio w 1 tydzien przybrała 125 g czyli zamało.
A teraz w 2 tygodnie 160 g czyli masakra :-(

Mamy zmienione mleko na Bebilon Pepti i mamy je zagęszczać jakimś Fantomaltem.

Musimy zbadac krew i mocz, bo ona nie może tak mało jeść i mało przybierać :-(
moja pprzybrala niecale 300 w 4 tyg i powiedzieli,ze mam sie nie martwic. ale ja na cycu
 
:sorry:OLICA wiem pewnie latwo mowic , ale najwazniejsze, ze nie chudnie i jestescie pod opieka lekarza. Te badania na pewno cos powiedza. bedzie dobrze :tak:
banana kurcze jak na moje to za malo przybiera.No, ale to nie ja jestem lekarzem
 
olica to nie dobrze, bo przecież ty na sztucznym więc powinna ci więcej przybierać.
Banana ty na cycu to słyszzałam opinie lekarzy że może mało przybierać zwłaszcza jak ci rzadko je. Moja je co 2 godziny w dzień i co 3 w nocy więc przybiera 1000g przez 4 tygodnie a też karmie cycem.
 
reklama
Olica oby badania wyszły w porządeczku, trzymam kciuczki i okazało się, że Twoja córeńka to po prostu modeleczka!!!
Ja jak byłam mała też bardzo mało jadłam, do późnej "starości" mama za mną z talerzem biegała po ulicy, żebym zjadła, albo spraszała koleżanki do mnie na obiad, to wtedy jadłam, że aż mi się uszy trzęsły. Przecież Twoja to dziewczynka może po prostu będzie drobniejsza.
 
Do góry