reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki :)

reklama
A ja radzę eksperymentować rano, nie wieczorem. Moje dziewczyny nie tolerują kaszek ryżowych (wszystko zwracają). Gdybym pierwszy raz podała na noc, mogłoby się to źle skończyć. Za to od kilku dni jedzą kukurydzianą na noc i bardzo im smakuje. Nie jedzą tego więcej, nie śpią dłużej. Traktujemy to po prostu jako urozmaicenie diety.
 
Hej Kobietki. Mam synka który ma 3 miesiące i 9dni. Czy wy swoim maluchom oprócz mleka dajecie do jedzienia coś innego????
 
Hej Kobietki. Mam synka który ma 3 miesiące i 9dni. Czy wy swoim maluchom oprócz mleka dajecie do jedzienia coś innego????
hej
z tego co sie orientuje to niekore mamy zaczely dodawac troszke kleiku do mleczka na noc(miedzy innymi ja) ale poza tym to chyba jeszcze zadna mama nie podaje innych produktow jeszcze
a jeszcze jedna mama marchewke z polecenia lekarza na rozwolnienie....
 
mozesz kupic gotowy w sklepie, jest kukurydziany i ryzowy i poprostu dodajesz do mleczka...ja np na 6 miarek mleczka dodaje 2 kleiku i wychodzi takie gestsze mleczko...no i oczywiscie dziurka do smoka wtedy wieksza;-)
katrenki
Miałam się ciebie pytać, dlaczego ty wogóle dajesz juz kleik..? Dopiero co 3 m-ce twoja córcia skończyła... a kaszki są z tego co pamietam 4+...
Tzn rozumiem jak mamy dają jak dziecko nie chce jeść duzo mleczka i słabo przybiera ale ty chyba nie masz tego problemu...
no chyba ze ja sie myle...
 
reklama
katrenki
Miałam się ciebie pytać, dlaczego ty wogóle dajesz juz kleik..? Dopiero co 3 m-ce twoja córcia skończyła... a kaszki są z tego co pamietam 4+...
Tzn rozumiem jak mamy dają jak dziecko nie chce jeść duzo mleczka i słabo przybiera ale ty chyba nie masz tego problemu...
no chyba ze ja sie myle...
wiesz ja daje jej tylko raz dziennie przed spaniem i tylko 2 lyzeczki zeby troszke dluzej spala, a ztym przybieraniem to tez wcale sensacji u nas nie ma..jak sie urodzila byla na 91 centylu bo byla duza a terasz jest na 70 centylu.... wic mysle, ze jej te dwie miareczki nie zaszkodza, mojej bratowej polozna kazala dawac juz od miesiaca bo mala ciagle jesc chciala.....generalnie smakuje jej i nie zadnego problemu odkad wcina takie mleczko na noc wiec chyba przy tym zostane:tak:
 
Do góry