reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki :)

Kasiiula - nie ma ograniczen jesli chodzi o warzywa - podajesz tyle ile maly chce zjesc. Zamiast mleczka. Ograniczenie obowiazuje jedynie deserkow (slodkosci) - do 210 ml na dobe (tez zamiast).

Tluszcz - od poczatku, najpierw kilka kropel teraz lyzeczka oliwy z oliwek.
 
reklama
Kasiiula - nie ma ograniczen jesli chodzi o warzywa - podajesz tyle ile maly chce zjesc. Zamiast mleczka. Ograniczenie obowiazuje jedynie deserkow (slodkosci) - do 210 ml na dobe (tez zamiast).

Tluszcz - od poczatku, najpierw kilka kropel teraz lyzeczka oliwy z oliwek.

No wlasnie, ja poki co tluszczu nie dodawalam, ale dzis dodam do ziemniaka kilka kropel jak tak:)
 
ja slyszalam ze podobno jak dziecko posmakuje słoiczka najpierw to pozniej nie bedzie chcialo gotowanego normalnie ... nie wiem jaka w tym prawda ale juz u niektorych sie sprawdza .... u nas raczej nie ... gdy siedze w domu sama gotuje a gdy np w porze obiadku jestesmy w "gosciach" to ze słoiczka karmie
 
no nie wiem jak z ta teoria....bo ja najpierw dawalam gotowane, a nie sloiczki....i o ile marchewke zje o tyle jakiekolwiek urozmaicenia juz jej nie odpowiadaja....ale bede dalej probowac....:-)
 
reklama
no nie wiem jak z ta teoria....bo ja najpierw dawalam gotowane, a nie sloiczki....i o ile marchewke zje o tyle jakiekolwiek urozmaicenia juz jej nie odpowiadaja....ale bede dalej probowac....:-)

A probowalas juz sweet potato? Moja tak zajada, ze sie uszy trzesa. Moze sprobuj innych rzeczy, a z tym co nie lubi pocekaj...?
 
Do góry