reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
Hejo hej. Kurcze do @ jeszcze 4 dni. A ja juz czuje ze przyjdzie na dniach. Bola mnie strasznie piersi nawet w nocy potrafie obudzic sie z bolu i od dwoch dni ciagna mnie jajniki. Takze 🩸przybywa. Nie testuje narazie bo nie ma po co test planuje dopiero na dzien @ tak bedzie najbezpieczniej dla mojej psychiki. W tym cyklu nie bralam juz wczesniej wspomnianej luteiny. Pobralam dwa cykle i po rozmowach z wami doszlam do wniosku ze rzeczywiscie glupota jest brac od 16 dnia cyklu przez 10 dni bez badania czy i kiedy wystepuje owulacja. Takze ten cykl nadal uwazam za stracony. Chociaz nie proznowalismy, ale tez nie spinalismy się. Jesli w tym cyklu nic nie pyklo. To kolejny cykl nie zagladam nawet w kaledarzyk. Bede udzielac sie na styczniowych staraniach bez okreslenia daty tesowania. Poprostu bedziemy sie kochac wtedy kiedy bedzie nam sie chcialo a nie wtedy kiedy wydaje mi sie ze mam plodne. Jesli styczen nie pyknie w lutym pojde na monitoring cyklu i sie zobaczy.
 
reklama
Do góry