reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

A nie da rady prędzej niż w przyszły piątek? Sprawdzalas czy pecherzyk po zastrzyku pękł? Wybacz jeśli pisałaś, nie kojarzę.


Brzmi jak wyrostek 🙈 jak podegniesz nogi i nie boli, a na wyprostowanych boli to może być to.
Nie jestem w stanie chyba tego ocenić. Mam wrazenie, ze jak leżę na plecach, to w ogóle nie boli niezależnie czy mam nogi przyciągnięte do siebie czy wyprostowane
 
reklama
Czuje się przestraszona, ze aż mi się ręce zimne zrobiły :(
Nie ma się co bać, najwyżej odpoczniesz kilka dni 😁 u mnie tez akcja tak się potoczyła, bo zaczęło mnie boleć w piątek, w piątek w nocy, sob i nd na weekendowej pomocy dawali mi tylko zastrzyki na rozluźnienie bo uznali, ze to niestrawność 😆 i dopiero w poniedziałek rano kiedy poszłam tam chyba ósmy raz to przyszedł normalny lekarz i zdiagnozował mnie w 25 sekund właśnie podginając mi nogę 😆 ale w szpitalu sprawdzali tez czy to nie cp
 
reklama
Nie ma się co bać, najwyżej odpoczniesz kilka dni 😁 u mnie tez akcja tak się potoczyła, bo zaczęło mnie boleć w piątek, w piątek w nocy, sob i nd na weekendowej pomocy dawali mi tylko zastrzyki na rozluźnienie bo uznali, ze to niestrawność 😆 i dopiero w poniedziałek rano kiedy poszłam tam chyba ósmy raz to przyszedł normalny lekarz i zdiagnozował mnie w 25 sekund właśnie podginając mi nogę 😆 ale w szpitalu sprawdzali tez czy to nie cp
Ja uznałam sobie wczoraj, ze to niestrawność i wzięłam sobie espumisan i no spe, no ale nie pomogło. Ja to w ogóle nie znoszę badania brzucha, jak mi naciskają, już mnie wtedy wszystko boli.
 
Do góry