reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
W życiu realnym też już mi się kilka takich rad zdarzyło usłyszeć od osób, które:
a) nie miały problemów z zajściem,
b) nie mają i nie planują dzieci (naprawdę),
c) goowno wiedzą, bo dawno mają to za sobą.
Ja od kumpeli uslyszałam ostatnio
"Może za bardzo chcesz..." zatkało mnie i westchnęłam w myślach... pomyslalam
"Moze faktycznie limit swój już wyczerpałam".
 
Ja bym wzięła mniejsza dawkę tak jak radzi @lady_in_blue i z tego co kojarzę @Ceonis też na początku stymulacji miała mniejsza dawke Aromka a potem zwiększała.
Nawet na logikę brzmi to sensownie. Biorę coś pierwszy raz więc zaczynam od mniejszej dawki żeby zobaczyć jak reaguję 🙂
mi gin coś ostatnio wspominał, żeby zmienić lek stymulujący. Nie, że koniecznie, ale może coś pomyślimy. Nie wiem czy jest sens, skoro po letrozolu zawsze pecherzyk rośnie. Jeden, bo jeden, ale jest
 
Ja nie będę ukrywać ze marzy mi się córeczka mała ,ale myśle ze nie będę zawiedziona jak będzie synek 🙈 mam nadzieje ze nie jestem dziwaczką przez to ze mam takie wyobrażenia pomimo ze nie jestem nawet w ciąży .. a co najdziwniejsze to w moich wyobrażeniach ma brązowe ciemne włoski,mega dziwne ze nawet nie jestem w ciazy a przez długi czas w mam wyobrażenia o tym że będzie to córa i do tego brunetka 😝 śmiesznie będzie jak okaże się kiedyś jak wyjdzie synek a do tego blondasek 😆 powiedzcie mi dziewczyny czy tez tak macie że macie jakieś wyobrażenia o swoim pierwszym bobasie kiedy jeszcze w ciazy nie jesteście 😜?
Ja chciałam synka jako pierwszego, przy porodzie synek okazał się coreczką. Rozczarowania żadnego, radość i zaskoczenie taką niespodzianką. Potem do kompletu chcielismy syna i szybko wyszło w usg, że druga coreczka i znowu radość ogromna i same plusy, bo rok po roku więc ubranka, zabawki potem wspolna zabawa i pokój, wszystko się dopasowało. Za 3 razem nastawieni tylko na synka bylismy, od początku zupełnie inna ciąża niz z dziewczynkami, czułam 100% ze to chlopak, inna figura, inne symptomy... no i synek. Teraz wszystko mi jedno, chociaz chlopak do kompletu mógłby być😁
 
Trzonowanie zaliczone 😂😂🙈, mąż mnie wyrwał z pisania 😂🥰, kocham takie spontany😂.
@Bolilol co do temp. To tak obecnie wygląda wykres. Prowadzę na flo i premom wykres, oraz na premom w miarę testy owu wrzucam 😂🙈
Screenshot_20221213_210004_org.iggymedia.periodtracker_edit_21152325042084.jpg
 
reklama
Do góry