reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

reklama
witam moj synek je okolo 6 i 9 mleczko czasem jeszcze kolo 2 je na dobe zjada okolo 3-4 porcji po 180 a wasze ile porcji zjadaja jak wyglada wasze przykladowe menu jak mozecie to napiszcie bardzo dziekuje
 
my zamiast miśkoptów dostalismy ostatnio sucharki hipp, też fajna sprawa bo mozna wkruszyć do mleczka. sa dostępne w auchanie
a poza tym Ignac wcina zwykłe herbatniki
a dziś jako obiadek dostał barszczyk ten co my,tylko zanim dodałam fasole i przyprawy odłożyłam dla niego troche i do tego zółtko:-)
a chrupki to Ignaś potrafi i 10 zjeść na raz, najlepsze są te z aro (makro) bo najdłuższe i nie mają soli
 
u nas jest tak:
06.00 mleko
09.30 kaszka na gęsto
chrupki
13.00 deserek (do tej pory był zagęszczany mlekiem z kleikiem)
15.30-16.00 obiad
chrupki, soczek (ostatnio nie), biszkopt
19.30 mleko z kaszką

W najblizszym czasie zmienie nieco rozklad, bo wprowadze jedna kanapke chlebka kolo poludnia.
 
Zabrakło mi mięska dla Piotrusia (takiego z pewnego źródła) i zrobiłam zupkę tylko z warzyw na masełku:tak:, a maluch zjadł więcej niz kiedykolwiek:szok:.


U nas dzień wygląda tak:
ok. 7.00 cycuś
9.00-9.30 kaszka na gesto
12.00-13.00 obiadek
15.00 cycuś
18.00 kaszka z owocami
20.00 cycus na sen
w nocy cycuś plus herbatka rumiankowa, herbatkę podaje tez w ciagu dnia,
 
reklama
Do góry