reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

reklama
Ja wczoraj kupowałam słoiki i sobie patrzę, a tam już spaghetti czy ryż po meksykańsku i się odważyłam i dałam córce nasz obiad :eek:
Jedliśmy wszyscy makaron w sosie pomidorowym z pieczarkami. Muszę zaraz zadzwonić do teściowej z pytaniem jak wyglądała kupka...czy się przyjęło :rolleyes: :rofl:
 
Ja wczoraj kupowałam słoiki i sobie patrzę, a tam już spaghetti czy ryż po meksykańsku i się odważyłam i dałam córce nasz obiad :eek:
Jedliśmy wszyscy makaron w sosie pomidorowym z pieczarkami. Muszę zaraz zadzwonić do teściowej z pytaniem jak wyglądała kupka...czy się przyjęło :rolleyes: :rofl:
A jak jej dałaś ten makaron? Posiekany?
 
Ja wczoraj kupowałam słoiki i sobie patrzę, a tam już spaghetti czy ryż po meksykańsku i się odważyłam i dałam córce nasz obiad :eek:
Jedliśmy wszyscy makaron w sosie pomidorowym z pieczarkami. Muszę zaraz zadzwonić do teściowej z pytaniem jak wyglądała kupka...czy się przyjęło :rolleyes: :rofl:

Ja też już czasami daję Madzi trochę z naszego talerza. Ona najchętniej juz by jadła z nami bo wszystko jej smakuje.
 
Ja daje Piotrusiowi z mojego talerza to, co może jeść np. ziemniaczka, kalafiorka;-), ale on ma taka minę:baffled:, jakbym mu podawała truciznę:szok:, buzię otwiera, ale je z takim własnie obrzydzeniem:dry:.
Dopiero wczoraj dałam mu tez miśkopta Nestle, aż sie trząsł, jak jadł:-):szok::-D, bałam się, ale się nie zakrztusił i zjadł całego:tak:,
zastanawiam sie ile mogę ich podać we ciagu dnia:-p
 
moja córcia pije bobofruty:tak: wypija tak 100-150ml:-) dzięki za rady dziewczyny bo juz myślalam że będziemy dalej walczyć z herbatkami:baffled:
kupiłam też soczki gerber i moja córcia w ogóle nie chce ich pić tylko bobofrut:szok:
 
A my na dziś mamy pangę, pierwszy raz rybkę Borysek będzie jadł, Blueberry a jak przygotowałaś tą rybę, ugotowałaś tylko ? z solą ? ;-);-);-)
Ugotowałam bez soli, a potem posiekałam :tak:. Ale o pandze coś ostatnio niedobrego słyszałam. Podobno są hodowane w bardzo złych warunkach, żywione byle czym.
 
reklama
Do góry