reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MENU naszych marcowych pociech

ja dzisiaj zjadłam lody śmietankowe z polewa czekoladowa:zawstydzona/y:. mama mnie namówiła. i o dziwo Mała dzisiaj sie lepiej czuje, troche stękała ale jest o niebo lepiej niz wczoraj. :tak:
dziewczyny a jecie majonez i ketchup?:confused:
 
reklama
E tam, nie znienawidzimy :-) Po prostu szczęściara jesteś, jak niektóre inne mamy ;-) :-)

A lody śmietankowe to ja też od czasu do czasu zjem w niewielkiej ilości :-)
 
lody z musztardą i cebulką, pyycha :-D:-D:-D

ja to zanim cokolwiek zjem to sie godzinami nad tym zastanawiam, ale tak naprawde to nie wiem co małej szkodzi, raz czuje sie lepiej , raz gorzej.:-( Teraz śpi jak suseł, czekam na położną, coś długo jej nie ma, a mogłam wyjść na spacer:wściekła/y:
mam niesamowitą ochotę na makaron z sosem ale chyba sie nie odważę:zawstydzona/y::no:
 
ja jem ketchup i musztarde i lody
ale nie razem :-p

jem cebulkę, por .... lepiej juz skończę, bo mnie znienawidzicie :eek::-p

he, he:-Dja tez jem te wszytskie rzeczy, ale nie na raz:laugh2:
paradoksalnie Olivke bolal brzuszek tylko jednego dnia - kiedy wyjatkowo nie pilam mleka, nie jadlam slodyczy, a na obiad zdrowa rybke zamiast smazonych kotletow:laugh2:dziwne to moje dziecko...
 
reklama
w nocy miałam nawał pokarmu, koszula mokra, musiałam Natalke obudzić bo spała od 21 do 3:30 jak zabita:szok: a w dzień może spała ze 3 godziny:wściekła/y:
 
Do góry