reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

reklama
Wiecie co można zrobić, żeby dziecko nabrało trochę ciałka. Czytałam gdzieś, że można podawać kaszkę dwa razy dziennie. U Nas to raczej nie pomoże bo córcia je kaszkę na wodzie, bo mleka sztucznego nie je (raz że nie lubi, a dwa - ma po nim uczulenie :szok:)

Mnie, a raczej Piotrusiowi by sie przydało, przez 1,5 m-ca przytył zaledwie 300g, a myślałam że bedzie więcej, bo ładnie pije mleczko i w nocy go karmię, a tu taka niespodzianka.
 
blueberry kupiłam Sinlac. Próbowałam sama na sucho i :szok: obrzydliwe. Zrobiłam Wiktorii i kolejny :szok: pyszne. Córci też smakowało. Jest słodkie i pachnie zbożem. Dzięki za radę. W końcu to jakieś urozmaicenie diety. Cena niestety wysoka, 600g - 22zł. Wychodzi prawie tyle co za Bebilon.
 
mi Xawek wogóle nie chce jeść kaszek ani nic kaszkopodobnego, tez mam sinlac, kleiki różne kaszki i nic. nie lubi tej konsystencji chyba. ale za to wczoraj opierniczył 250ml zupy byłam w szoku bo to 2xwiecej niz zwykle, a popoludniu zrobilam mu deserek zmixowalam 3/4 jabłka i kilkanascie malin i kawaleczek banana i wsuwał az mu sie buzia trzęsła :)
zmixowane zupki i deserki TAK obiadki kaszki NIE :)
 
blueberry kupiłam Sinlac. Próbowałam sama na sucho i :szok: obrzydliwe. Zrobiłam Wiktorii i kolejny :szok: pyszne. Córci też smakowało. Jest słodkie i pachnie zbożem. Dzięki za radę. W końcu to jakieś urozmaicenie diety. Cena niestety wysoka, 600g - 22zł. Wychodzi prawie tyle co za Bebilon.
To cieszę się, że smakowało :tak:. Ja mam kaszkę ryżowo-kukurydzianą Nestle i też tak fajnie pachnie, trochę jak chałwa :-D.
 
A na jak długo starczy ten Sinlac?? Bo 22 zł to trochę dużo, jeśli miałby starczyć np. na 10 posiłków. Maja wczoraj dostała trochę ziemniaczków z brokułami i się krzywiła,a ja uwielbiam brokuły. Może to tylko pierwsze wrażenie. :tak: A dzisiaj dostała trochę gotowanego kurczaka i jej smakowało. :-) Nie wiecie od kiedy wg. nowego schematu można podawać jogurt?? Bo nigdzie nie mogę znaleźć, ale deserki Gerbera i Hipp są z dodatkiem jogurtu już po 6 miesiącu, czy to znaczy że jogurt można podawać od 7 miesiąca?? To trochę wcześnie, dawniej było dopiero od 11. :szok:
 
reklama
Do góry