reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

reklama
Ewelino tak też możesz robić ;-) Skoro gotujesz na dwa dni i wiesz, że to starczy ci na dwie porcje to wiesz ile tłuszczu należy dodać :-) Co innego jak gotuje się na więcej porcji i nie wiesz do końca ile tych porcji będzie, potem zamrażasz, itp. ;-)

Ja dziś podałam pierwszą zupkę po 6 miesiącu...na początku się krzywiła na te wszystkie kawałki, a potem wrąbała całe 190g w niecałe 2h po wypiciu mleka.
 
Justine
w tym wieku to już raczej kolki się nie zdarzają, a poza tym to nie alergia na białko mleka jest przyczyną kolki (może to byc nawet stres mAMY) Ja bym się zapytała lekarza
A co do mleka to my na poczatku dawaliśmy bebiko 1 ale 2 juz nie było takie dobre, porażka to było bebiko2R mały strasznie wymiotował. Teraz przeszliśmy na zwykłe NAN2 i dodaje kleik ryżowy na noc
no waśnie ona już nie ma wcale kolek, tylko ulewa częściej jak ja zjem coś nie tak :zawstydzona/y: alergii też chyba nie ma, jutro ide na szczepienie i przy okazji zapytam czy nie moge jej podawać innego mleka niż hypoalergiczne
myślałam żeby przejść na Nan 2 Active albo zwykły Nan2
 
reklama
ja z innej beczki ;-):happy:
Dzisiaj na deserek dałam małej kaszkę ryżową z bananami ale nie na Nutramigenie ani na wodzie tylko na moim mleczku, na to starłam świeże jabłko (specjalnie na działke pojechałam), o matko :szok: jeszcze nie zdążyła połknąć a już otwierała buzię po następny kęs :-D no i nie była zadowolona jak sie skończyło:sorry2::-D
 
Do góry