reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MENU naszych marcowych pociech

reklama
Witajcie

Dzięki za Wasze opnie o ilości zjadanych "konkretów". Macie racje - gdyby już nie mógł zjeść to by nie otwieral dzioba jak głodny pisklak:-). Widocznie taki słoik to na raz będzie albo i nie :tak:.

Dawałyście dzieciom tarte jabłko? Bo ja się zastanawiam czy nie spróbować. Teściowie mają papierówki i wiem, że bez "chemii" więc może Małemu nie zaszkodzi... Muszę tylko plastikową tarkę kupic.
 
Jeśli chodzi o słoiczkowe jedzenie to ja czytałam, że można dziecku stopniowo taki jadłospis ułożyć, że w sumie może 2-3 słoiczki dziennie zjadać :tak: Rano np. deserek, koło południa zupkę (warzywka) i po południu znów deserek :tak:

Ja będę podawać na początku chyba 2 słoiczki.
Rano deserek owocowy lub soczek, a po południu zupka.
Z czasem jak córcia będzie miała apetyt to może i na podwieczorek dostanie jakiś deserek. Ale na razie to gdybanie, bo sama jeszcze nie wiem ;-)

Agutek a jak jest szło picie z niekapka?

Byłam zaskoczona bo od razu zassała.
Być może było to przypadkowe, okaże się jak następnym razem jej podam, czy znowu zakuma o co chodzi ;-)
 
Olivka je ostatnia piers kolo 20.30 i spi do 6-7:tak:juz od dawna sie nie budzi w nocy na karmienie, ale u kazdego dzieciaczka w innym momencie to nastepuje:tak:
moja mala jest Sredniaczkiem wedlug Tracy Hogg i typowo dla Sredniaczka zaczela przesypiac noc w 7 tygodniu:-)
no to wcześnie Ci Olivka zasypia.:tak: Moja mała zasypia później. Wczoraj chyba czuła że mamusia z tatusiem chcą sie wymknąć:sorry: (o 22 wybieraliśmy sie na koncert Myslowitz:happy::cool:) bo jak wychodziliśmy o 22.20 to dopiero usypiała w łóżeczku:tak: ale spała do 4 rano potem do 8.30:blink:
Dziś usnęła po 21. ciekawe jak długo będzie spała:confused:
 
Wika na razie wcina deserki i soczki, z zupkami i kaszką poczekam jeszcze. Ale ulubiony soczek to jabłko z winogronem, jak się skończy w buteleczce to jest płacz:-)Ciekawa jestem jak ona bedzie przybierać na wadze przy tych deserkach i zupkach, bo mleka już je mniej tak 160-180 ml, a dochodziła do 220 ml.
 
Tristanek dalej antymlekowy:eek:
ale za to szpinak zjadl :tak:
co prawda pol sloiczka ale i tak dumna jestem bo to cholerstwo wstretne bleee
:tak:
debiutantko ja tarlam jabluszko z dzialki i rozgniatalam bananka ze sklepu i nbektarynke (Tristan uwielbia).
niechce zeby moj synek byl tylko sloiczkowy.
zasatanawiam sie juz nadzupka jkazynowa
a jadl jeszcze gotowana marchewke:tak:
 
reklama
Do góry