reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MENU naszych marcowych pociech

Dziewczyny, a jak postępy z niekapkiem? Chyba też kupię taką butlę treningową. Ale na razie nie będę młodego męczyć, niech się najpierw nauczy jeść łyżeczką...
dziewczyny czy Wy piszecie o tych kubkach niekapkach:confused:??


ja dałam na razie jej spokój, bo ciągle ją męczę tym aventem...więc nie chcę przesadzić i wprowadzać wszystko na raz... :sick:

ja na szczescie od poczatku kupowalam aventa smoczki ,butelki itd:happy2:wiec niemam problemu:no2:ale zycze powodzenia:tak::-):laugh2:
 
reklama
Ja miałam Dr Brown's i jest naprawdę bardzo dobry :tak: tylko troszkę na dłuższą metę - gdy karmi się już głownie butlą - problematyczny. Trzeba składać i rozkładać cały ten mechanizm i jeśli robi się to raz dziennie to nie problem, ale teraz jak muszę to robić znacznie częściej to już mnie to denerwuje :rolleyes:
Muszę jednak przyznać, że samo rozwiązanie jest rewelacyjne w porównaniu z Aventem. W Avencie te bąbelki i świst uciekającego powietrza budzą czasem moją córkę, a w Dr Brown's nie ma żadnego odgłosu :happy:
No, ale teraz już, kiedy jest starsza i kiedy częściej dostaje flaszkę to chciałabym używać jednak Aventu, tym bardziej, że 2 butelki kupiłam w cenie 1 Dr Brown's :eek: A jeszcze będę musiała jakiś komplet kupić teściowej, żeby i ona miała u siebie...
 
znajoma mi mowila zeby oduczyc dziecko nocnego jedzonka...podawac zamiast mleczka herbatke w nocy jakby sie obudzilo:tak:ale niewiem kiedy ten czas ma nadejsc...ile mala powinna miec msc zeby zaczac ja oduczac:hmm::hmm::sorry2:


Słyszałam o tym, ale też niestety nie wiem od kiedy można to stosować.

Ja kuszę się na to by zacząć podawać kleik ryżowy, a potem mleko z kaszką na noc. Przeszłam już na mleko następne, ale chyba się wstrzymam jeszcze te 6 dni, aż skończy 4 miesiące. Chociaż korci mnie by podać szybciej ;-):-D
 
znajoma mi mowila zeby oduczyc dziecko nocnego jedzonka...podawac zamiast mleczka herbatke w nocy jakby sie obudzilo:tak:ale niewiem kiedy ten czas ma nadejsc...ile mala powinna miec msc zeby zaczac ja oduczac:hmm::hmm::sorry2:
Myślę, że to jest sprawa indywidualna. Jeżeli uważasz, że Twoja córka nie potrzebuje nocnych posiłków, bo zjada tylko trochę, to możesz już zacząć ją oduczać.
 
Olivka je ostatnia piers kolo 20.30 i spi do 6-7:tak:juz od dawna sie nie budzi w nocy na karmienie, ale u kazdego dzieciaczka w innym momencie to nastepuje:tak:
moja mala jest Sredniaczkiem wedlug Tracy Hogg i typowo dla Sredniaczka zaczela przesypiac noc w 7 tygodniu:-)
 
Z rumiankiem to raczej trzeba postępować ostrożnie, bo może uczulać. Wiem coś o tym, bo sama się kiedyś załatwiłam rumiankiem. Wyglądałam potem tragicznie :szok:.

tez sie kiedys rumiankiem zalatwilam:tak:chcialam sobie rozjasnic wlosy jakas naturalna farba na bazie rumianku - podczas farbowania momentalnie mnie wysypalo i zaczelam kichac:-D
 
reklama
moja córka chyba przeprowadza strajk głodowy:sick: od 5 rano zjadła dwie butelki po 210ml i tyle:sick: no i jeszcze wypiła soczek:dull: teraz na kolacje nic nie chce zjeść:dull: dam jej na śnie:-p
 
Do góry