reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

hej hejj

aga i jak po wycieczce? fajnie było? zadowolony Marcin? :))
marta100 a jak tam u ciebie? powiedz mi jak Antoś reaguje jak mówisz mu że bedzie miał rodzeństwo.. ? :)) jak sie czujesz.. :)
Hania a wam jak dzień minął?
marta a wy jak po basenie? zdawaj relacje!

My dziś byliśmy troche w Elblągu:) Teraz już w domciu od niedawna..
Synek śpi.. my z mężem zrobiliśmy wzór ulotki dla mnie z reklamą :-) niedługo pojdą do druku :)
Tyle... ogólnie dzień miło zleciał.
 
reklama
Hejka
My już na nóżkach,zabieram się do sprzątania domu i czekam na tel od agencji,heh dzwonili wczoraj z propozycją pracy na pierwsze zmiany ale niestety mnie interesują tylko drugie :sorry2:

aga i jak po wycieczce? fajnie było? zadowolony Marcin? :))
Po wycieczce wspaniale:)Było świetnie,dużo zwiedziliśmy a Marcin zadowolony na maksa:)Ogólnie wczorajszy dzień był wyjątkowy!

Pozdrawiam
 
Aga to fajnie że wycieczka sie udała!:tak:
no i powodzenia z agencją!;-)


Ja dziś bede czekała z kawką na Martę:) przychodzi do nas z Jakubem:)
Potem lece na miasto kupić firany i zabukować miejsce u fryziera na sobote:)
Tyle... narazie :-p
Miłego dnia!
 
dzień dzis piekny wiec spacerek mały był - bylismy tez na rehabilitacji z młodym i jakos tak zleciało - pozdrawiam i zycze miłego wieczorka babeczki kochane
 
witam, u mnie do dupy...
może dziś bedzie nieco lepiej... ale watpie.
wczoraj pozno położyłam sie spać..prowadzilismy z M poważną rozmowe..
teraz juz nie spie.. kawy mi sie zachciało...

miłego dnia wam życzę
oby i moj byl lepszy od wczorajszego.. :sorry2:
 
reklama
u nas narazie niesmiało wygląda słonko - zaczyna sie codziennos sniadanie ,przedszkole i młody zachecający mame do rozmów - jak tylko sie troszke ociepli to wyskoczymy po zakupki i bedziemy pitasic obiadzik - zycze miłego dnia pozdrawiam
 
Do góry