reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
witam was!


a co u ciebie agnieszko?
i czemu Kasia i Tosika milczą :confused::nerd:

U mnie Filip wstał niedawno, zjedliśmy śniadanie i teraz pijemy herbatę.
 
a co u ciebie agnieszko?

Witam wszystkich
U mnie jest ok:)
Czekam na cud :))

Za chwilę mykamy z młodym na śniadanie,potem biorę się za sprzątanie domu i co będzie dalej zobaczymy później...:)

Kinga pamiętaj że zawsze po burzy świeci słońce i będzie dobrze zobaczysz:)
Marta100 miłego dnia w pracy:) W wolnej chwili napisz jak się czujesz w czasie ciąży?
Marta słoneczka życzę i opisuj tu nam co Ci się przyśniło:)
Kasia i Tosika a ty gdzie babeczki się podziewacie?
Haniu to zabiegany dzień będziesz miała,podziwiam Cię kobieto,trójka dzieci i tak świetnie sobie radzisz.Ja mam jedno i czasami jest mi ciężko :)

miłego,słonecznego,ciepłego i udanego dnia kochaniutkie życzę:)
 
Hey Hey;)
Witaj Atra;) My to się chyba znamy:)) Nawet tu Cie znajde:p

Jak pisałam wcześniej mieszkałam do 2004 roku w Kamieńcu koło Susza.
Uwielbiam Iławę;))
Bedę w wakacje w Makowie z moją córcią!
Pozdrawiam Iławianki!!
 
witam nową koleżankę! :)
rozgość się u nas;)

Ja spadam z małym na dwór, może coś kupię na poprawe nastroju.
Pozdrowionka!
 
Witam również nową koleżankę:)
Kinga zakupy zawsze poprawiają nastrój kobiecie :happy2:

...a ja dzwoniłam przed chwilą do agencji,jęzor mi się plątał,pogubiłam się w słówkach i w połowie nie zrozumiałam co do mnie gościu mówi tak faflonił,jakiegoś idiotę posadzili przy telefonie,jestem złą jak cholera...:baffled:
 
reklama
Do góry