reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Aga no moze cie tam zrozumieli ;-) w końcu nie od dzisiaj języka sie uczysz ;-)
sama nie wiem...pewnie mnie gościu zrozumiał ale ja go nie do końca,tu jest mnóstwo obcokrajowców i każdy ma swój akcent a ten gościu akcent miał niezrozumiały dla mnie hehe no fakt że języka się uczę już od dawna ale i tak nie jest to łatwe,uwierz mi:)Zupełnie inaczej jest się uczyć języka w Polskiej szkole a inaczej mieszkając w Anglii.

Marta opisuj swój sen i pochwal się co kupiłaś na dzień ojca:))
 
reklama
hej
jestem żyję
już nam lepiej....
Kubuś spi -nalepiłam sie dziś pierogów i nogi mnie od stania bolą :-(
idę trochę poczytać-co pisałyście-ciężko się wbić w rytm.....
nie wiem czy mi sie uda?
 
kasia dobrze że u was już lepiej:)
aga nie przejmuj się, jak coś to sie jeszcze raz zdzwonicie na spokojnie:tak: stres robi swoje..

A ja już czuje sie lepiej. po zakupch oczywiście:) Filipkowi kupiłam bluzeczkę i sobie też:) Wieczorem ide farbowac włosy z mamą wspólnie. Umówiłam sie też w końcu na czesanie z fryzjerką:)

Tyle...
zaraz biore się za obiad..
popołudniu jedziemy kupić pamiątkę ślubną.. :)
 
pamiątka kupiona
włosy pomalowane
sesja zdjęciowa w wietrzny dzień zalicznona;))

ja dopiero do domu przyszłam..
Filip juz od 20 śpi.

Miłego wieczoru!
 
a my obżarliśmy się z mężem sałatką grecką:happy2:
teraz czas odpocząć
więc do wyrka... ;-)

Spokojnej nocy!

aga ah biedny ten Marcin... :nerd:
 
a my obżarliśmy się z mężem sałatką grecką:happy2:

hehe a moja wczorajsza kolacja to pięć gofrów:-D:-D

Sorki ze zadko się odzywam ale praca wszystkie moje siły ze mnie zabiera, na nic juz później nie mam chęci. A najgorsze, że w domku sprzątać tzreba.
Kinga co do Antosia to on sie cieszy hehe mówi ze zabawkami bedzie sie dzilił, ale wiadomo, pożyjemy- zobaczymy jak to będzie:tak:

Witam nową Mmausię:-)

Miłego dnia Dziewczyny, ja spadam do pracki.
 
reklama
hejka
my już na nóżkach,dziś mam troszkę pracy w domu także mykam zrobić śniadanko i biorę się za sprzątanie bo po południu może do pracy pójdę jak zadzwonią a jak nie to idę rejestrować się do innej agencji.

marta100 dokładnie Cię rozumiem,oprócz pracy,dziecka jest także dom.Miłego dnia w pracy:)

A co u was kochaniutkie?

aga ah biedny ten Marcin... :nerd:
heh no biedny ale 12stki już się skończyły na razie heh także dzisiaj w pracy tylko 8 godz:)
 
Do góry