reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
To jesteśmy w nowym roku umówione u mnie na kawusi, super:-)
Też lecę spaćku bo jutro muszę wcześnie wstać ( o 9tej :-p)
paptki
 
Tosika - nie marudź, co to za wiek - samo szczęście dla kobiety! U mnie w przyszłym roku stuknie 28 - moje znajome jeszcze balują, singlują i układają sobie życie a umnie rodzinka, praca, dom... I dobrze mi z tym :-)
Ostatni dzień pracy w 2008 - byle do pięnastej ;-) Malutka-wredniutka laduje u dziadków a u nas zaczyna się maleńka domówka - ja, małż i jego brat z dziewczyną. Może w końcu się napiję legalnie he he
Do siego roczku babeczki!!!
 
heloł

Qrde podbrzusze zaczeło mnie pobolewać dziś od rana jak na @ :dry: eh...
Filip wsówa własnie jajecznice którą uwielbia:)
Słonko świeci az miło.. :)

Co dziś macie w planach koleżanki?
milego dnia!;-)

nineczko udanego sylwestra!:-) nasz synek tez ląduje dziś u dziadków;-) wybawcie się a potem opowiesz jak przywitałaś Nowy Rok.
 
wróciliśmy z Filipkiem z zakupów:) przyjemnie dziś na dowrze.
Teraz pijemy herbatke z cytryną, Fifi słucha muzyki przez słuchawki a ja przeglądam katalog quelle:) super rzeczy są!
 
reklama
Nie mogę z tamtym profilem jakos... czuje sie nieswojo bo jednak ten mam juz dość długo wiec pozostanę ostatecznie przy nim:-) a co tam!
 
Do góry