reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

arta na pewno Kuba zasnie jak sie zmeczy:tak: mój też biega ale co chwila sie pokłada.
kurier dostarczył nam perfumy!:rofl2: ale sie ciesze
i jak cuuudnie pachnie ten mój... mmmm:-)
 
reklama
Teraz Jakubcio ogląda teletubisie...w bujaczce. Może w ten sposób przyśnie.
Kinga akurat perfumy doszły na święta :)

Tak patrzę na pogodę...No wietrznie trochę ale słonko jest. Zupełnie jak nie na Boże Narodzenie
 
no u nas słonko to fakt. może nie wiosna a jesień :tak:;-)
marta100 zazdrosze wam tego sniegu

Ja czekam na mężusia i zaraz jedziemy po tort:blink:
 
Atra jak ładnie poproszę to może od razu dla mnie ciachniesz sałatkę jakąś?? Pliski:-) Obiecałam tesciowej, ze ja zrobię sałatki i wiecie z tego lenistwa zadzwoniłam do swojej psiapsiólki która ma restaurację i zmowiłam u niej (a ciii, a ni słowa) ;-);-);-);-)
Teraz robię śliże ale sobie przerwę zrobilam na kawusię....zbożową (niestety) :blink:
Ja juz po zakupach i korkach na mieście, dokupiłam mężowy nóż myśliwski jeszcze (bo łon to zapalony myśliwy, tak się zastanawiaalm kiedyś czy on jeździ na sarenki czteronożne czy dwunożne :rofl2::rofl2:??/ Ale jako przezorna żona wysyłam go na te polowania z osobistym tatusiem :-D:-D:-D
Prezenty popakowane!!! A z tymi zdjęciami to super pomysł Marta!!
Muszę zaraz uciekać bo mi coś sie dziecko popsuło :-p
dzięki za życzonka
Kinga kartka rewelka!!Ten mikołajek to istne cudo :-):-):-)
 
Jestem...padnięta, żeby dojść pod prysznic chyba red bulla wypiję:-p
Sałatki zrobione...pięć salaterek dwie dla mojej mamy,dwie dla teściowej i jedna dla nas.
Tośka udana jesteś...leniuszku!
Kinga kartka świetna...my też wysyłaliśmy z Jakubciem, zaraz wkleję link:tak:powinnam gdzieś na poczcie go mieć.
Mąż pojechał do pracy...ja znowu samotną noc spędzam...


BoboVita - Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa
 
reklama
Hej. tez mialam pracowity wieczór.
Zrobiłam zrazy:) byłam u mamy pofarbować jej włosy, obstrzygłam też męża:-) Tak więc dziś byłam dla wszystkich prywatnym fryzjerem i dla siebie też:-D
Ale jutro rano ide do specjalisty aby mnie uczesał ;-)

arta twoja kartka też jest świetna! :happy:
a Ty nie dosc że dla siebie to jeszcze rodzicom sałatki robisz?? hehe nieźle. Ja osobiście w takie interesy nie wchodzę heh. No chyba że dużo narobię to wtedy się podzielimy z rodzicami.

spokojnej nocy zycze
 
Do góry