reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Hehe Kinga ja robiłam tylko sałatki...a mięso, gołąbki, pierogi i inne ja biorę od mamy i teściowej. Podzieliłyśmy się pichceniem :-)
No ja jutro chyba tez męża obgolerochę. Włosów nie pofarbowałam...bałam się, bo mam trochę długie...
 
reklama
ahaa to u was sie dzielicie pichceniem! :-) dobrze masz.
U nas każdy swoje robi.

Jutro jedziemy do rodziców na Wigilię... w sumie całe święta spędzimy poza domem. No tylko 26go u nas gościna. :happy: aż sie boje aby wsio było ok ale to normalne przed taką impreza ;-) no nie?
 
My też całe święta poza domem.
Wigilia u moich rodziców.
Pierwsze święto u teściów.
W drugi dzień świąt mąż mój pracuje ale nie wiem czy będe wracała, czy on poprostu spowrotem wróci do moich rodziców...
A weekend...hehe pewnei też poza domem :-)
I w niedzielę do domku...

Do moich rodziców i do teściów zjeżdża sie rodzinka więc tam zawsze gwarno i wesoło.

Kinga gościna się uda...zobaczysz;-)
 
Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia,
te całkiem błahe i te ważne,
te dostojne i te ciut niepoważne,
niech się spełnią.
Marzeń o które warto walczyć,
wartości którymi warto się dzielić,
przyjaciół z którymi warto być
i nadziei, bez której nie da się żyć.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
życzą

Marta, Marcin, Jakubek J.

 
arta dziekujemy za życzenia:blink:

ja juz paznokcie doprowadziłam do porządku hehe
wiec teraz spokojnie kładę sie spac
Dobranoc :happy:

p.s. mam nadzieje że w nocy śnieg popada... albo z rana...
fajnie by było
 
A my jutro mykamy do teściowej (50 km od olsztyna) a na drugi dzień jedziemy do moich rodziców (dodatkowa 100 km):happy2::happy2::happy2:. Wiecie co, moja teściowa nie jest taka zła ale co święta u rodziców, to u rodziców. Może to wynikac z tego, że u nich jest zawsze tak wesolo i gwarno, zawsze ktoś z mojej rodzinki wpadnie. Natomiast u mojej teściowej jest zawsze jakoś smutno, nikt nie wpadnie, my zaskoczymy tylko do babci i dziadka M.
Atra wygląda mi na to, że ty jesteś nasze guru kulinarne i jak coś to mamy do kogo się zwrócić:-):-):-)
Ja prawie spakowana (jedna wielka torba to ja i M, druga mała -synek i trzecia większa - Antosia (już się zaczyna, kreacja na kazdy dzień :-p) Mój szanowny dzisiaj pojechał montować bagażnik na dach (dodam, że mamy duży samochód hihihih) ale ja się tłumaczę, że to dlatego że wózek taki wielki...
uciekam dziewczynki bo jutro rano jeszcze muszę sałatkę i roladę dokończyć piec (czyt. odebrać) :-p:-p:-p:-p:-p
Drogie mamusie:
wyszeptane w biegu, zapisane w śniegu, złożone przy choince - niech się spełnią wszystkie. Te dalekie i bliskie, bo wszystkie życzenia są przecież do spełnienia.
 
Tosika no rozbawiłaś nie ja i guru kupinarne...:-D:-D:-D:-D
Ja pakować będe się jutro. U nas tak samo jedna torba my, druga Jakubcio... Na szczęście już wózka nie bierzemy:tak:W zeszłym roku JAkub został tak obdarowany, że na dwa auta wracaliśmy...no ale wózek był hehe
Dziękuję za życzenia...
 
WITAM CIEPŁO ;-)

Kurcze ostatnio to nie mam czasu w ogóle do Was nap:angry:isać buuuu ale zaglądam w miare mozliwości. My w Świeta jedziemy do teściów własnie skończyłam robić sałatke i śledzie. Nel przesłodko chrapieja tez chyba zawloke sie do wyrka.

atra zyczenia piekne dziekujemy

loli23 kartka bombowa od razu skorzystałam a Filipek wyglada boskoooo

Dziewczyny i ja Wam zycze ZDROWYCH ,SPOKOJNYCH i WESOŁYCH OCZYWIŚCIE ŚWIAT BOŻEGO NARODZENIA ALE NIE TYLKO NIECH TEN 2009 ROK BEDZIE DLA WAS I WASZYCH RODZIN NIEZAPOMNIANY.

Ściskam....
 
reklama
___________________$$$
_____________________$$$$$
___________________$$$$$$
_________________$$$$$$$
_______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$
______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____________$$$$$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$
________$$$$$$$$
_______$$$$$$$
______$$$$$$
______$$$$$
______$$$$
______$$$$
______$$$_____$
$______$$___$$
__$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$____$
$_____$$$$
_______$$$
________$
Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyc trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba.
Wesołych Świąt życzą Agnieszka, Marcin i Hania :)
 
Do góry