reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
I już sama jestem...
Pomyłam naczynka...jeszcze troszkę w łazience sprzątnę. Umyłam ją w dzień ale już pełno ciuchów w niej.
Kinga sama farbujesz włoski?
 
moja gwiazdeczka walczyła ze snem ale w końcu zasnęła :-) a walczyła zaciekle:wściekła/y: może to wynikało z tego, że drugą noc śpi w śpiworku ( bo to taki mały kopaczek jest) i strasznie się wkurzała, że nie ma pola do popisu ;-);-);-)
Moja teściowa nie jest taka zła, ale totalnie nie pasujemy do siebie, ona jest wybitną malkontentką a ja niepoprawną optymistką :-( i ogolnie potrafi mnie zdołować w 3min....:dry: ale cóż, życie...dobrze że mój M nie jest taki, ale za to mój syneczek ma predyspozycje do odziedziczenia charakterku babcinego :baffled:

Muszę popakować prezenty i taaaak mi się nie chce, ze szok. Kombinuję jak tylko mogę aby do nich nie podchodzić ;-)

Mój M wrócił i chyba z jakimś prezencikiem od mikołaja dla żonusi :-):-):-) idę uspać M (pośpiewam mężusiowe "kołysanki" :-D:-D) a później pobawię się w detektywa i poszukam prezenciku:-p:-p:-p
 
Tosika witaj wieczorową porą!
Udało ci się położyć małą w spiworku? Ja Jakuba nawet nie zapięłam...i więcej nie próbowałam...a rozkopuje się strasznie. Ale to chyba jest w naturze dziecięcej. Masz prezenty do pakowania?....Dawaj je do mnie ja uwielbiam pakować!
Hehehe nie szperaj, wytrzymasz do środy i będzie niespodzianka!!
 
Ja chyba też zrezygnuje z pasemek i sama zacznę farbować...mniej kłopotu hehe
No ładnie Filip szaleje...hehe Że ma jeszcze siły...
jak kiedys robilam pasemka to tez tylko u fryzjera, ale odkąd farbuje jednym kolorem to sama:)
A co do Filipa, cóż... cały On.
Zawsze jak spi w poludnie to potem szaleje do nocy:blink:
 
Jeszcze Filip szaleje... Ma zdrowie...
Ale mi się nudzi...nawet buzi nie ma do kogo otworzyć... Nie lubie samotnych wieczorów :no:
 
Może i ja się skuszę i pofarbuję sobie jutro włoski...
Ale mamy nockę...Pada deszcz ze śniegiem, wieje wiatr. I to praktycznie na dzień przed wigilią. Piękna pogoda nam się szykuje:confused:
Ja chyba już się położę.
Miłej nocy dziewczyny!


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Mój synek dzisiaj kończy półtora roczku!!
Jejkuś jak ten czas leci....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Atra z miłą chęcią ale nie wiem co mój starszak na to??:-) on normalnie czatuje i ciągle przeszukuje gdzie są jego prezenty;-)
A tak na marginesie to ja się rozkręcam teraz na bb a wy już śpicie, co??:-p:-p Moja mała wstała o 0.30 i sobie teraz gaworzy w łóżeczku,a ja czekam kiedy się "wyhasa" i zacznie wołać o cyca :angry:
A co do śpiworka to u nas nie jest tak halo, bo mała cały czas z nim walczy :-) ale ja jestem twarda sztuka i nie zmięknę ;-);-);-)
Jak sobie pomyslę, że muszę jeszcze rano wstać i wyskoczyć po ostatnie zakupy to mnie to przeraża :-( Moja misia ogólnie wstaje codziennie o 10tej (a ja z nią) :happy::happy::happy: normalnie miodzio mam, tatuś zawozi rano naszego starszego malucha do szkoły i wraca do mnie z bułeczkami i później jedzie do pracy. Fajowo mam co?? :-)
 
Do góry