reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Wszystkiego nalepszego Kubusiowi:tak:
Jej ile to na głowie przed świetami:-( i na dodatek pracy duzo. No ale tylko jeszcze dzisiaj i jutro i do 5 stycznia laba:tak: wyjezdzamy od razu po świetach:tak:
a w domku jeszcze zostało mi troszke do kuchcenia no i prezenty popakować. Koleżanka miała świetny pomysł i zamiast karteczek z imionami zdjecia poprzyczepiala do prezentów:tak:
 
witam:blink:
My dopiero wstalismy z Filipkiem. Widze że na dworze troszke snieg poprószył. Ale do białych Świąt to jeszcze daleko :sorry2:
arta no Kuba juz skonczyl 1,6 roku:tak: widzisz jak ten czas leci i zaraz Twoj bedzie kończył 2latka nim sie obejżysz.
marta100 pomysł z karteczkami super!:tak:moj maż tez jeszcze 2dni do pracy. Ale zleci szybko.

A my dziś bedziemy robić zrazy wołowe i musimy pojechać po tort urodzinowy:-)
 
Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia życzę Wam wielu głębokich i radosnych przeżyć wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku 2009
:-):-):-)
 
Witajcie dziewczyny!
Dzięuję w imieniu Jakubka za życzenia.
Mój mały-wielki skarb włąsnie próbuje zasnąć, od pół godziny :baffled:
A ja czekam z robotką aż zaśnie.
Wstawiłam już warzywa na sałatkę, więc niedługo krojenie mnie czeka. A że wzięłam na siebie trzy rodzaje sałatek...to trochę się naciacham hehe
Tosika nie za dobrze ci z tymi rankami? Jak tam dzisiejsze zakupy?nastałaś się pewnei w kolejkach:baffled:
Marta jeszcze się przemęczysz dzisiaj i jutro w dzień...i wolne!!
Kinga widzę ty też dziasiaj w kuchni działasz. Jaki torcik wybraliście?
 
arta tortu nie zamawialiśmy bo nieco sie z tym spoznilismy i niestety nie udało sie.
Idziemy do pralinki wybrac jakis ładny torcik bo tam mają duzy wybor, dokupimy ozdoby i będzie równie dobrze:tak: świeczkę z 2 juz mamy.
A ty dziś sałatki robisz... :)
no ja zamierzam zrobić dziś zrazy bo ze dwa dni bede musiała podusic co by były idealne;-)
 
A i pewnie z pralinki mają pyszne torty i ciasta...mniam!
Tak, ja dzisiaj sałatkowo...a ten mój urwisek jakoś zasnąć nie moze...
więc stoję z robotą...
 
____________________$$$
_____________________$$$$$
___________________$$$$$$
_________________$$$$$$$
_______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$
______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____________$$$$$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$
________$$$$$$$$
_______$$$$$$$
______$$$$$$
______$$$$$
______$$$$
______$$$$
______$$$_____$
$______$$___$$
__$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$____$
$_____$$$$
_______$$$
________$

Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyc trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba.



WESOŁYCH I POGODNYCH SWIAT ZYCZA MARTA, RAFAL I ANTONI​
 
marta100 bardzo dziękuje w swoim imienu za życzonka :-)buźka

ide troche oprzątnę jeszcze bo narazie nie mam co robić.
Jutro rano do fryzjera sie omówiłam na czesanie:blink: co bym wyglądała jak człowiek;-)heh
 
reklama
A mój skarb jeszcze biega... Jak nie ma spać to już o 11 śpi...a jak by się przydała drzemka to o...
Marta, Kinga dziękuję za życzenia...
 
Do góry