reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Dzieciaczki kochane Aby serduszka Wasze
gorące były zawsze jak słońce...
A uśmiechWasz radosny
przypominał zapach wiosny...
z okazi Dnia Dziecka buziaczki od cioteczki Kingi !
:-)
 
reklama
Hej.
Ja dzisiaj po wizycie u chirurga szczękowego:-( miałam wycinane całe dziąsło naokoło zeba bo mi narastało. Kuźwa co to za ból teraz mam to szok:baffled::-( jestem na antybiotyku i płukance. Najgorsze pierwsze 3dni potem powinno byc juz lepiej..
Masakra.....

pozdrawiam Was!
 
Hej! U mnie juz z zębem lepiej!!! :-) myślałam że gorzej będzie a to prosze heh.
Pogoda rewelacja non toper wiec duzo na dworze siedzimy:tak: teraz Filip spi a ja odpoczywam sobie na balkonie:happy:
nizej kilka nowszych fotek;

a co u was???

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie kochane...
Ale mam zaległości...obiecuję, że nadrobię...
My jesteśmy po urlopie :) Ale przed sesją...Więc połowę wolnego spędziłam w książkach...buuu
Buziakujemy!
 
wow martaja w koncu zajrzałaś na bb! :-D

a ja dzis nie mam weny do pisania juz... sory heh
no ale i tak najwiecej tutaj piszę:-)

milego wieczoru!
 
Witam

Ale tu pustki.... :baffled: Chyba pogoda wszystkich powaliła... :laugh2::-D

U nas tez ok... tzn poza tym ze mąż w szpitalu.. :-( ale w pt wychodzi :rofl2:

Nie wiem czy pisałamze 26 maja Wik za czął oficjalnie chodzić... dostałam taki prezent :rofl2: Julka dzielnie walczy z nocnikiem :baffled: a ja z nią... :crazy:

Kinga fajne fotki... :tak: i dobrze ze z Tobą lepiej... niczego tak sie nie boję jak porodu i bólu zęba... :baffled::baffled::baffled:

Martaja miłej nauki :-p

Nineczko, Maarta, Natala odzywac się :wściekła/y: i cała reszta też... :angry: Gdzie jesteście?

Miłej nocki1:-)
 
reklama
Do góry