reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Grubelku - witaj :-) Mam nadzieję, że choroba męża to nic poważnego :baffled: Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!
Rzeczywiście twój Wiktorek słusznie waży, tyle co moja mała :szok: Ale to w końcu mężczyzna ;-)
Gratuluję zakupu auta no i planów wakacyjnych. Nas czeka lato w domu ale za to we własnym i w sumie nigdzie wyjeżdżać na pewno mi się nie będzie chciało :-D
Jej! Julcia już do przedszkola idzie :szok: Ależ ten czas leci. Ja planuję puścić Hanię do trzylatków, niech uczy się życia w społeczeństwie ;-)

A ja dziś po wizycie u lekarzy. Dostałam skierowanie na badania do labolatorium i usg, które nic nie wykazało. Teraz czekanie na wyniki i gastroskopia, brrr 2 razy już miałam:baffled: Diagnoza - helicobacter i zespół nadwrażliwego jelita. Kupiłam leki - kuracja jednym lekiem 14 dni - ponad 30 zl.:wściekła/y: Ale oby pomogło :tak:
Hania spędziła ranek z moją mamą w pracy - rozrabiała oczywiście na całego :-D

Kinga - przykro mi z powodu aparatu. Ja swojego nie cierpię - zawsze gdy chcę zrobić zdjęcie kończy się bateria albo jest zapchana pamięć :-D
Prawo Murphiego :-p
 
reklama
No ładnie, Wiktorek waga cięzka hehehe
a my dzisiaj po bilansie dwulatka jestesmy, wszystko ok, zdrowy synek, badania tez oki, waga 17,5 kg wzrost 95 cm.
Grubelku zdtowia da męża.
Kinga szkoda aparatu ale wiesz ja szcezre mowiac czekam az mój stary aparat szlag trafi wtedy nowy sobie kupie hehe
 
ależ te wasze dzieci rosną:-)
Mój Filip waży 15kg i ma 89cm wzrosu, też niezle no nie? :-p

Ah z tym aparatem to szkoda gadac... :-( kupi sie nowy.
Potem popisze wiecej teraz lece do chłopakow;-)
 
Nio Nio widzę że wszyskie Mazurskie chłopaki to wielie chłopy!!! hehehe i dobrze:tak:
a teraz nasze 2 ostatnie fotki, jedna juz Kinga widziałas na naszej klasie hehe:-)
 

Załączniki

  • rwer z mama.JPG
    rwer z mama.JPG
    338 KB · Wyświetleń: 13
  • Antoś 082.jpg
    Antoś 082.jpg
    235,4 KB · Wyświetleń: 9
Witam ponownie, foteczki może póżniej jak mi ktoś podpowie jak sie je wstawia.Mam dwie córcie, jedna chodzi do przedszkola- jutro mamy występy z okazji Dnia Mamy a w sobote piknik rodzinny w ogrodzie przedszkolnym.W sobote byliśmy bez dzieciaków na weselu pod Warszawą, było 200 osób, szkoda tylko że przy dzieciach taka nie zaprawiona w imprezowym boju jestem a i jedzenia było pysznego dużo, więc strasznie sie przejedliśmy i upic sie nie dało :no:.
Poza tym siedze chwilowo z młodszą pociechą w domu i pomalutku rozglądam sie za jakąś pracą,w Olsztynie by sie coś znalazło, a w tej naszej mieścinie gorzej z tym a jeszcze żeby opłacało sie pracować na coś poza przedszkolem i niańką....
No to tyle o mnie, dobrej nocy :-)
 
Witaj Anna jak rozumiem z Olsztyna?:-)

Maarta ładnie razem wyglądacie...:tak:

No i waga cjhłopaków też piekna.... Antek cięższy od Julki o całe 2,5 kg na dwulatku zresztą teraz też cięższy bo ta ostatnio niejadek... :crazy:

No i tak... jakby to powiedzieć mężuś znowu w szpitalu.... Nineczko w tym problem ze to dość poważne... ale damy rade:tak: jestem dobrej myśli chociaż smutno mi.... znowu sama....

No i dzieki za ciepłe słowa :tak:

Miłej nocki Wszystkim.
 
witam moje koleżanki! ;-)

nineczko kuruj te jelitka moja droga! duzo zdrówka Ci zycze:tak:
martaa sliczne zdjecia!:-) tak tak jedno to juz widziałam;-)
AnnaS witaj! zapraszamy czesciej!!:tak: jutro ciekawy dzien sie wam szykuje, na pewno spedzicie go bardzo fajnie:-) Na wseslu sie wyszalałas co? no i super, tez Ci sie cos od zycia nalezy!!;-):-)

A ja szczesliwa bo dzis kupilismy nowy aparat!!! :rofl2:
dzionek zleciał mi szybko, byłam dzis zapisac sie na kurs: "aktywna mama powraca do pracy" :-) ciesze sie że zdecydowałam sie na tą edukację:tak:

buziam Was
 


My juz po pierwszym spacerze, kupiłam Filipkowi kurteczke jeansową wygląda bosko:-) własnie ją piorę. Potem szogun zaciagnął mnie na plac zabaw:-p
pozdrawiam
i zycze milego weekendu!!

ja lece gotować rosół;-)
 
a tu znowu cisza :-p
no ładnie... dziewczyny bo wam naleje na tyłki:angry::rofl2:;-)

U nas piekna pogoda! niedawno wstalismy i zaraz idziemy na dwór :-)
dzie po południu chcemy pojechac nad wode, kocyk i te sprawy... :happy:

a jakie wy macie plany na weekend?

a tu mój synek w nowej kurtałce :-)

 
reklama
Witam i ja z rana;-) U nas dzisiaj cudowna pogoda, Anto bawisie swoim nowym prezentem, kupilismy mu motor na akumulator, koniec, dziecko pochłoniete hehehe idziemy dzisija na zawody sportowe da Maluszków, pozniej zdam relacje co i jak, pozdrawiamy!!!!
 
Do góry