reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Kinga wszystko bedzie dobrze najwazniejsze że jesteś pod okiem lekarzy. Trzymamy kciuki. Wszystko bedzie dobrze. Mam nadzieje że nie przemęczasz się teraz zbytnio i uwazasz bardziej na siebie.

Aleee tu dzisiaj spokójjjjj i cisza. :szok::szok::szok::szok:

Kolorowych snów dla wszystkich :happy2: DOBRANOC

 
Kingus kciuki trzymamy za dobre wyniki!!
Miłego dnia Dziewczyny!! lece do pracki!!! Tez macie takiego lenia ze nic sie nie chce? Swieta z apasem a u mnie w omu nic nie zrobione:-( i jeszcez śnieg dzisiaj spadł w Olecku, Nineczko a jak w Golapi? tez zasypało?
 
Witam się cieplutkooo!!!!!

Dzisiaj doznałam szoku:szok::szok::szok: Wstajemy rano a tam zaspy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak tak dalej pójdzie to do slubu pójde w korzuchu :eek:
Byłysmy dzisiaj o 8ej u pana Trusewicza od bioderek. Neluszka ma juz prawe bioderko zdrowe lewe jeszcze nie. Lekarz zapisał nam poduszke freyke. Kurcze jak mi powiedział ze juz nie musze pieluchowac to podskoczyłam z radości ale jak zobaczyłam tą freyke to od razy upadłam na ziemie :baffled::baffled::baffled: Ta freyka jest wirlkości siedzika na szelkach :crazy: Małej jest cholernie niewygodnie :angry: ma pełno jakiś sznurków. Wcale sie nie dziwie że jej nie wygodnie.
Dziewczyny uzywałyście tej freyki? Macie jakieś opinie na jej temat?
Kurcze doskonale zdaje sobie sprawe że zdrowie małej najwazniejsze ale szkoda mi jej. Nie zapytałam z tego wszyskiego ile tą freyke ma Neluszka nosić :confused: Pewnie cały czas. Szkoda mi jej.

Uciekam kochane dzisiaj spacerek odwołałam trzeba troszke posprzatac w domku :baffled: Gotuje warzywka na sałatke. nELUSZKA JUŻ USNĘŁA. a CO U was?
 
o żesz..... zrzarło mi pół posta..:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
cos takiego www.dlapacjenta.pl/sklep/product_info.php?products_id=1228 Nosiła to moja siostra, ale to było straszne kawał grubego i sztywnego chyba filcu... I moja mama uszyła jej z kilku warstw grubego koca takie samo, ale nie polecam takich eksperymentów :no::no::no: Teraz pomimo długiego pieluchowania i potem jeszcze chodzenia na jakieś zajęcia ma krzywe biodra Jak mus to mus...:tak: a doktor Trusewiczjest naprawde dobry... może zadzwoń do niego i zapytaj jak długo? kiedy teraz idziecie?
 
Hej kobiety :sorry:
Nie było mnie troszkę tutaj...
Pytacie jak samopoczucie: już coraz lepiej, czas mija i człowiek oswaja się z tym wszystkim. Niestety moje zamartwianie się nic nie pomoże, więc lepiej myśleć pozytywnie i się nie zadręczać, bo miałam z tego tylko tyle, że nie spałam po nocach.

Amelka z dnia na dzień coraz więcej mówi :-) W niedzielę, była taka piękna pogoda, że wyruszyliśmy z nią na rowerek
 

Załączniki

  • DSCF1876.JPG
    DSCF1876.JPG
    79 KB · Wyświetleń: 11
  • DSCF1874.JPG
    DSCF1874.JPG
    70,9 KB · Wyświetleń: 14
reklama
Razem z Amelusią życzymy zdrówka dla Neluszki, dla Hani i reszty dzieciaczków :tak::tak::tak::-):-):-):-)
558527z57qveuguurx2.gif


Przez ten szpital i problemy mam ogromne zaległości w szkole i nie wiem co to będzie... :-:)-:)zawstydzona/y:
Mój chłop znów za granicę wyrusza 1 kwietnia, bo pieniędzy trzeba na tą operację zbierać i wesele, a z polskiej wypłaty za dużo sie nie odłoży jak same z resztą dobrze wiecie :dry: Nasza Kochana Polska rzeczywistość:crazy:
No trudno się mówi.... :-(
 
Do góry