reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Wiesz Kinga nie traktuje tego w kategoriach chwalenia tylko zawsze jak pisałas to odbierałam Cie jako osobe pełna energii i sił... itp a teraz nagle od kilku dni piszesz o zasłabnięciach tym usg itd dklatego pytam...
Poza tym nie trzeba miec nastu lat zeby sie odchudzać.....

Kucia głowa do góry takie kryzysy maja wszyscy....:-)
 
reklama
Dziekuje Grubelku za wsparcie oby tak było...

Kinga powinnaś zdecydowanie ( takie jest moje zdanie ) zwolnic tempo powaznie. Dobrze że jesteś pod okiem lekarzy i to nic powaznego to najwazniejsze. Ale kobitoooooooo oszczedzaj sie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witajcie.
Natalko co do pieska to sznaucery mają to do siebie, że nie gubiąsierści...więc mało uczulają :) JA też jestem alergiczką...a ze zwierzątem mamy rybki i żółwia he! Życzymy udanego wyjazdu!!
Kinga jak się zisiaj czujesz?
Kucia nie martw się...kryzysy są, były i zawsze będą...najważniejsze, że się kochacie a w takich przypadkach kryzys tylko cementuje związek!!
Grubelku a co tam u ciebie??

U nas pomalutku :) Jakubek dzisiaj rządzi na całego...mały brojarz :)
Ale jak cudnie patrzeć jak on taki "samodzielny" się robi :)
 
Martaja co do pieska nie chcę już ryzykować, bo po ostatnim mieliśmy ciężkie przeżycia. Ograniczymy się do rybek ;-) Piękne filmiki z Jakubkiem, uśmiałam się nieźle ze szkraba :-) Amelusia ma taki sam chodniczek z Kubusiem w pokuju :-)

Miłego wieczorku.
Ja z moją sister pokąpałyśmy nasze dzieciątka i będziemy oglądać film.
 
Martaja super filmiki;-)
co do piesków to my mamy, kundelka Kamusie, ona jest chyba najlepszym psem jakiego znam, Antek robi z nia co mu sie tylko podoba:tak: ciaga za uszy, łapie za ogon, siada i na niej jezdzi, a psina bardzo cierpliwa. Tak wogóle to ona ze schroniska była zabrana, bawlismy sie jak zareaguje na dziecko ale pies jest bardzo oddany. co do sierści-cóż, tegos ie nie uniknie, jezeli w domu są alergicy to niestety nie nada sie żaden pies, każdy gubi sierść oprócz Yorków itp, one nie maja sierści tylko włosy i takie pieski jak najbardziej.
Osobiście sznaucerów nie polecam, sa to bardzo ruchliwe pieski, potrzebuja dużo ruchu i wilele rzeczy w domu niszcza, ciągle chca sie bawić. No i trzba wziąc pod uwage to, ze małe pieski sa bardziej szczekliwe:-(
dla dzieci, dla rodzinki najlepsza sa takie rasy jak labldor, z doswiadczenia Wam mówię, że potzrebny jest do dziecka pies o bardzo spokojnym usposobieniu.
Kinga a kiedy bedziesz miała wyniki badań?? znasz juz powód? mnie tez ostatnio pobolewa podbrzusze az sie sama martwie czy przypadkiem nadżeri nie mam, czas ie do lekarza wybrać.
co do lekarzy to mi sie przypomniało, ze pewnie w Olecku oddzial ginpoł w szpitalu zamkna, cholercia chyba sie strajk jakis zapowiada, ordynator odchodzi, wiecie, zażądał skubany 28 tys a tyle mu nie dadza, jakaś paranoja, zeby to przynajmniej specjalista był a tak naprawde to strach do niego iść.
 
Witam i ja...

Martaja fajne filmiki.... jakie Jakubek ma niebieskie oczy :szok:
A u nas wszystko w porzadku... dzieci pozdrowiały, ja chyba tez ;-) czekamy nja ciepełko, wtedy sio na cały dzień na dwór....

Co do psów... uwielbiam owczarki niemieckie i o takim marzę... na dzień dzisiejszy lekarka odradzała zwierzyne w domu ze względu na Julki uczulenie... ale docelowo bedzie .... :tak:

Maarta na temat służby zdrowi wypowiadać sie nie bede...:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

A ktoś pytał o fotelik dla Julki.... to taki...
 
Grubelku ten fotelik jest bardzo dobry:tak: ma tez dobre wyniki w testach zderzeniowych:tak: dobry zakup:tak: ja z czystym sumieniem tez polecam foteliki concord trimax, mamy taki model z 2007 r, super jest, przede wszytskim bezpieczny, materiał zamsz powlekany czymstam ale swietnie sie czysci, Antek nawet w bardzo długich podróżach sie nie poci.
 
Witam wszystkie forumowe kobitki:-):-):-)

U nas spokojnie dzisiaj nadzwyczaj pomijając grymasy Nel:szok: własnie zasneła zaraz ruszamy na spcerek wprawdzie pogody zadowalającej nie ma ale nie pada to najwazniejsze. Kurcze laski patrze dzisiaj w kalendarz a tu zaraz świeta:baffled::baffled::baffled: Boże jak ten czas leci. Co porabiacie w świeta ?????? Organizujecie same odwiedzacie rodziców? My pierwszego dnia jedziemy do rodziców Kuby drugiego do moich czyli świeta rozjeżdzone troszku.

Martaja ale sie uśmaiałam z Jakubka:cool2::cool2::cool2: Jaki to przecudny Niuniekkkkk a jaki wesolutki SUUUUUPERRR:-):-):-) nAJLEPSZE JAK SIE SMIAŁ SUUUPER RYCZAŁAM ZE SMIECHU naprawde cudnnie

Grubelku dobrze żę Maluszki Twoje zdrowiutkie to NAJWAZNIEJSZE !!! Fotelik suuuuper tez nad takim myślałam zamawiałaś z Alegro????? Moge spytac ile zaplaciłaś?:confused: Podoba mi sie .

Co do piesków laski to mam dla Was iformacji full pracuje w sklepie zoologicznym i strzyge pieski od zawsze zajmowałam sie zwierzakami. Co do nieuczulajacych Maarta ma racje yorki na pewno fakt maja włosy nie sierść ale roboty przy nich ooooooooooooojjj i wiecej Czesanie strzyżenie - inaczej wygladaja fatalnie. No wyobraźcie sobie swoje włosy nie czesane:szok::szok::szok: Dzisiaj tez mam strzyżenie dwóch yorków nawet sobie nie wyobrażacie jakie czasami sa zaniedbane te psyy:no::no::no: no comments!!!!! Z piesków nie uczulajacych to jeszcze grzywacze chińskie ale nie kazdemu odpowiada ich wygląd. Co do labradrów fakt to naprawde pies przylepa nie ma w sobie ani krzty agresji ale potrzebuje długich spacerów bo inaczej ma dośc szybką tendencje do tycia nie mówiac juz o zwyrodnieniu stawów. Oj laski temat rzeka te pieski. Owczarki tez fajne oj tak.:tak::tak::tak:

Kinga jak się dzisiaj czujesz? Kiedy bedziesz miała wyniki?

A jeszcze pyatnie do Was laski jakich kremów uzywacie dla maluszków teraz gdy nie ma mrozów????? A TO FOTKA NEL Z ODJAZDOWA MINKĄ ;-)



UCIEKAM MIŁEGO DNIA
 
reklama
Maarta własnie dlatego go kupilismy....;-) i jeszcze była okrutnie wielka promocja...

Kucia ten fotelik jest od 15-36 kg ale sa i od 9 kg i dla maluszków 0-13 kg (STM, Recaro - jak pisała Maarta mają najlepsze wyniki w testach) Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

tylko cena.... :szok:

My swięta w domku... może w końcu odpoczniemy od codziennej gonitwy... :-p
A w jakim zoologicznym pracujesz? w Olsztynie:confused:

Co do kremów my uzywamy firmy Pharmaceris do skóry atopowej, suchej.... narazie tak musimy przez te uczulenia.. :dry: to krem od 7 m-ca... do buzi. Bo o taki chodziło?:confused:
 
Do góry