reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Sznaucer miniaturka to piesek idealny dla dzieci :-):-):-) Martaja. Niestety albo stety tez czeka go raz na jakiś czas wizyta u fryzjera;-)
 
jak narazie jestem caly czas sama z dzieckiem w domu...
czuje sie nieco lepiej wiec spokojnie moze sie obedzie bez pogotowia zobacze jak bedzie wieczorem.
jestem zmeczona już... padam na cycki help:-(
martaja badania robiłam ale jeszcze musze porobić to o tamto... a tarczyca narazie nic nie wiem
 
bez pogotowia jednak sie nie obyło byłam z mężem.. ale tylko kroplówke dostałam i do domu....
musze sie położyć.
chciałam abyscie wiedziały jak coś że nie leże w szpitalu. Jutro postaram sie zajżec jeżeli bede sie lepiej czuła.
Jutro ide na usg brzucha.. :-(

miłego wieczoru życzę.
 
Kinga co z Tobą? wczesniej sie nie skarzyłaś.... nie masz problemów z cisnieniem...? :confused: albo nie odchudzasz sie przypadkiem przy pomocy jakichs leków.... :dry::confused: mam nadzieje że to przejsciowe... może przesilenie wiosenne....:confused: No i czemu usg? masz jakieś bóle.....:confused: lekarz cos powiedział...?
 
Kinga mam nadzieje że dzisiaj już lepiej sie czujesz. Napisz koniecznie jak wyszło na tym usg brzucha. Martwimy sie .

U mnie nieciekawie ostatnio nie chciałam o tym za bardzo pisac... kłocimy się z Kuba dosyć czesto mamy chyba kryzys czas pokaże co bedzie dale a juz niedługo slub... ahhh nie bede wam truła.

Miłego dnia Wam zycze
 
Kinga mam nadzieję, że juz lepiej z Twoim zdrowiem... :baffled: Nie choruj kobietko, trzymaj się :happy2:
Kucia nie martw się kłótniami. Na pewno ie długo będzie lepiej. Wszyscy sie czasem kłócą. :tak:
Martaja mi też marzy się taki piesek dla Amelki, ale niestety ona ma uczulenie i może co najwyżej sie zadowolić maskotką. Z resztą ma ich mnóstwo, bo kocha wszystkie pieski i wszystkie nazywają się MAK (czyli Maks) :-):-)

Ja sie zbieram, zaraz przyjedzie po nas szwagier. Pewnie nie będzie mnie kilka dni, więc życzę zdrowia, spokoju i miłego wekendu :-D
 
Natala wypoczyyyyywajcie tam jak najdłużej pięknej pogody Wam życze i duuuużżżżo radości i usmiechu. Ucałuj Amelke od nas. Do usłyszenia. CAŁUUUUUSY
 
reklama
czesc! jestem już po badaniu usg brzucha-wszystko z moim brzuchem raczej dobrze nic nie widać.
jeszcze w tym tygodniu mam isc prywatnie na echo serca. po moim ostatnim zasłabnieciu i problemie z oddychaniem może tu badanie cos wyjasni, zobacze.

Synek mi teraz zasnął wiem moge troche odpocząc. Dzis wzielam sie juz za porządki wiosenne bo juz czas, ale sie szybko mecze kuźwa. poczekam na meza to mi pomoze:happy2:

grubelek: Kinga co z Tobą? wczesniej sie nie skarzyłaś....
a czym tu sie chwalić? że sie źle ostatnio czuje...
nie masz problemów z cisnieniem...? :confused: albo nie odchudzasz sie przypadkiem przy pomocy jakichs leków.... :dry::confused:
z cisnieniem to każdy coś ma zalezy od pogody.. ja sie nie odchudzam nie mam naście lat i nie w głowie mi odchudzanie tym bardziej że waże 55kg
No i czemu usg? masz jakieś bóle.....:confused: lekarz cos powiedział...?
usg ponieważ miałam zlecone przez lekarza, mam bóle podbrzusza... ale to widocznie tylko przez moją nadżerkę nic więcej na szczęście. Kiedys leżałam w szpitalu z powodu takich bólów dlatego lekarz od razu dał mi skierowanie
martaa:
Kinga mam nadzieje ze wszystko w porzadku?? wystraszyłam sie tym co napisałaś.
ja sama sie wystraszyłam:-( mam nadzieje że wszystkie badania wyjdą dobrze. Nie martw się kochana

 
Do góry