reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Po to tu w końcu jesteśmy :tak::tak:

Kinga mam nadzieję, że po remoncie będziesz miała dla nas trochę więcej czasu... hihi :-) Zaniedbujesz nas Kochana, oj zaniedbujesz :cool2:
A co się dzieje z Martaja i Nineczką...? :sorry2:

Jutro idę do tej drugiej sali zobaczyć czy maja jeszcze interesujący mnie termin wesela wolny. Trzymajcie kciuki.
 
Natala daj znac jak wyszło z ta salą. Ja tez powoli szykuje sie do slubu rozsyłam zaproszenia i powoli wybieram sukienke... roboty troche jest :tak::tak::tak:

SPOKOJNEJ NOCY
 
Rany sluby, wesela.... :-D:-D:-D i nie tylko wy po cywilnym... :-p:-p:-p ja tez... :-p:-p:-p:-p ale jakoś teraz to juz ..... chyba musztarda po obiedzie... stara i do tego z dwójka dzieci przy nogawkach.... ( i broń Boże nic nikomu nie zarzucam... tylko sama sie smieje z siebie..) Ale fajnie dziewczyny... a kiecki pokazecie...?:confused: Takie białe... z welonem.....

No dobra... My juz po lekarzu Wik ma zawalone gardło... :baffled: na szczęście bez antybiotyku... hasco-sept, clemastinum, nasivin, wapno i maśc majerankowa.... wszystko w domu miałam więc obyło się bez apteki....:baffled: i pt kontrola....
Poza tym nic ciekawego... w zasadzie powtórka z rozrywki dnia wczorajszego....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Kinga kończ remoncik i wracaj...

Kucia jak malutka? i super foty.... ta ostatnia piekna....:tak:

Miłej nocki!
 
Grubelku co Ty opowiadasz? Jak Ty stara? :baffled: Na ślub nigdy nie jest za późno. Sukienki na pewno pokażemy, jak już je będziemy mieć. No, ale w naszym przypadku obędzie się bez welonu... :sorry2:
Dziś wielki dzień, jejku jakbym chciała, żeby ten termin był wolny :sorry2:
Dobrze, że Wiktorek nie ma antybiotyku.
Nie chcę wykrakać, ale Amelka jakoś się ostatnio trzyma bez chorób... odpukać oczywiście :cool2:

Dopijam kawkę i czas brać się za sprzątanie... echh, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce :baffled:

MIłego dnia, później się odezwę
 
Witam się..:-)

Natala welon jest taki romantyczny....;-);-);-) chociaz jeszcze zanim mielismy dzieci to planowaliśmy ślub i wtedy bardzo podobały mi się suknie bordowe właśnie bez welonu.....:-p dobrze że Amelka zdrowiutka....:tak:

U nas noc spokojna... Wik nie kasłał za to teraz znowu zaczyna..... mam nadzieję że bedzie poprawa bo jutro kontrola i nie chciałabym dostać antybiotyku.... do tego jeszcze kontrola bioder Wika i powinniśmy iść z Julką i jej wysypką, bo poprawa jest ale moim zdaniem coś nie tak bo ciagle jej coś wyskakuje juz nie tak duzo jak wczesniej ale jednak.... wygląda na to że jutrzejszy dzień spedzimy na wycieczce po lekarzach...:baffled: a! no i chciałąm zajść do przedszkola dowiedzieć sie co i jak....:confused: bo planuje Julke od wrzesnia wysłać.... niech połobuzuje innym...:-p:-p:-p


Miłego dnia Wszystkim!
 
Czesc dziewczyny :-):-):-)

Neluszka jeszzce spi także mam chwilke wolna żeby napisać do Was. Nocka była spokojna wiec miałam czas aby sie wyspać a organizm chce wiecej :-):-):-)

Co do sukni mi tez marzy się z welonem:baffled::baffled::baffled: ale co zrobić może pójde na przekur wszytkim i podczas mszy z chrzcinami założe welon hahaahahahaa :szok::szok::szok: żartuje ale by było:szok::szok::szok:

Sukienke Natala bede wypożyczać oczywiście ze wzgledów finansowych:baffled::baffled: Wiesz juz ile bedziecie mieli gości? U nas naliczylismy 60 nie jest to dużo tak mi sie wydaje.
Natala koniecznie daj znac jak wyszło z ta salą.:tak::tak:

Grubelku
nawet tak nie gadaj że Ty stara jesteś bo się poobrażamy fakt jest taki że im później tym mniej sie ma zapału do tego typu imprezy wiem to po sobie :tak::tak:
Dobrze ze u Wiktorka to nic powaznego szybciutko sie wyleczy bedzie dobrze :-):-)

Dziewczyny mam do Was pytanie mysle nad zakupem leżaczka dla małej widziałam całkiem fajne na alegro z wibracjami i pałakiem z zabaweczkami. Używałyście czegoś takiego? Jaka jest wasza opinia maluszki chcą w tym siedzieć? Troche mnie podkusiły te wibracje może mała bedzie spokojna bo tak to nosze i nosze i ręce mi juz troszeczke odmawiaja posłuszeństwa:wściekła/y:

A póki co ładna pogoda duuuużo usmiechu wszystkim zycze i tradycyjnie miłego dnia.

ps dziewczyny pochwalcie sie swoimi pociechami wyslijcie fotki maluchów:-):-):-) jeszcze raz buxiaki i Natala daj znać co z salą papapap

 
Kucia miałam leżaczki i przy Julce i przy Wiku.... sprzedałam kilka dni temu :baffled: Dla Juli miałam taki.... LEŻACZEK - BUJACZEK FIRMY "TAKO" L LUX (315907249) - Aukcje internetowe Allegro zdecydowanie nie polecam Jula wogóle w nim nie chciała siedzieć...:baffled: jest jak na leżak ciężki, niewygodny ma sztywne pasy itd....:no: Wikowi kupiłam taki.... Leżaczek FISHER PRICE 0-9kg z wibracjami GRATISY (311681340) - Aukcje internetowe Allegro i ten bardzo sie sprawdził.... wogóle Fisher price się sprawdza...;-)
 
reklama
nono śluby wesela WOW!!!:-D ah jak chciałabym jesczcze raz wskoczyć w suknie ślubną i przeżyć to wszystko co wtedy czułam:happy2:
dziewczyny koniecznie pochwalić się kieckami!:tak:
Mój bubek własnie zasnął a ja zaraz lece robić kopytka na obiad. Remont juz prawie skończony w pn juz ostatnie wykończenia:happy2: W sobote czeka nas impreza u nas w domu kuźwa się wkopałam no.. ale pierdziele nie bede szalała z menu:dry::cool2: 3rodzaję miesa i zakąski styka he;-)
Cóż jeszcze wam napisać hmm............. aha zmieniłam fryzurę he ale i tak wam nie pokażę krejzolki wy:-D no chyba że bedziecie grzeczne i nie bedziecie się śmiały!:angry::-)
ok spadam bo głupoty wam pisze hehe
nie wiem co z martaja. siedzi na innym forum już nas nie kocha he:dry::cool2:

aha zaraz zapodam wam ekstra przepis! polecam!:tak:

buziakuję!!!!!************************************** ;-)
 
Do góry